WPT: USD/EUR/GBP <-> CZK vymena

• opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Zdravim;

Kupim (teoreticky) neobmedzene mnozstvo GBP (pripadne USD ci EUR - podla dohody) cez interaccount transfer a poslem za to CZK na Vas bankovy ucet. Navrhujem stredny kurz CNB, ktory je rovnako vyhodny pre obe strany (ak nemate status Palladium, tak navyse usetrite poplatok za vyber, cize je to pre vas este vyhodnejsie ;) ).

VYHODY pre vas
      • neplatite poplatky za vyber
      • neplatite kurzove rozdiely pri vybere (normalne cca 2.5% voci strednemu kurzu ktory ponukam ja)
      • peniaze vam pridu z mojho osobneho uctu, nie z pokrovej herne ;)
      • najrychlejsi a najlacnejsi sposob ako mat peniaze z herne k dispozicii

VYHODY pre mna
      • vyhodne presuniem CZK na moj GBP bankovy ucet a vyhnem sa 2.5-2.9%nym poplatkom miestnych bank

Priklad:
      Dnes je stredny kurz 31.903, tzn.:

Ak by ste dnes vyberali z PP/WPT 100 libier, herna by vam poslala na ucet 3069 CZK. Ich dnesny spread je cca 1.0187 a poplatok za vyber je 2 gbp (ak sa nemylim - pripadne poopravim neskor), tj. (100-2)*31.903/1.0187 = 3069,1 CZK.

Ak by sme tento transfer vykonali spolocne, dostali by ste na ucet 3190.3 CZK.

Podobne, ak by som dnes vkladal 100 libier, tak by mi banka strhla cca 3250 CZK..

Jedine obmedzenie/podmienka: Peniaze musite odoslat najprv VY. Nasledne poslem bankovy prevod v kurze ktory bol platny v momente pripisania GBP na moj ucet.

Jedna sa o dlhodobu ponuku, takze po vykonani prvej platby sa system zautomatizuje a uz nebude nutne sa na nicom dohadovat - hned po pripisani penazi na svoj ucet odoslem bankovy prevod na rovnaky ucet ako v minulosti.

Minimalny transfer: 50 gbp/eur/usd
      Maximalny transfer: neobmedzene

Vsetky podrobnosti preberieme cez PM alebo Skype.

PS: ponukam podobnu moznost aj v pripade ak mate v UK bankovy ucet a chcete presunut peniaze do CR
  • 34 odpovědí
    • 1
    • 2