Skromná hra na NL cash game FISH vs FISH

• zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Registrace: 25.05.2012 Příspěvky: 178
      Zdravím všechny PokerStrategysty, moje představení najdete zde

Chtěl bych se zapojit do výzvy a hlavně na mém blogu chci uvádět své pokroky sice nemohu říkat , že jsem pracháče , ale za včerejšek sem v +18USD za což děkuji zatím Cash game a to jsem si myslel , že bych mohl hlavně být plusový jen v SnG :) Začínám s 50dolarkama zatím sem pořád v plusu teď sem klesl z 68 na 57 no bohužel některé handy , které jsou tight nestačí na call třeba 78o s mým preflop raisem 5BB s KK
  • 10 odpovědí
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Počáteční kapitál 50USD

Současný kapitál 68.47USD

Odehraných hand kolem 100

HERNA-LADBROKES
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,
      tak už jsem ti sem přesunul, ten tvůj první příspěvek.

Nechtěl by jsi si svůj blog nějak pojmenovat ?

Měj se fajn a Hodně štěstí
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Dnešním dnem jsem na BR- 84,24$ , když jsem ráno vstával a měl na účtě asi něco málo přes 40$ , rozhodně můj dojem z mé hry v posledních 5-6 dnech nevzbuzoval dojem toho , že bych chtěl během 2 měsíců dosáhnout BR něco kolem 300$ což je můj prvotní cíl.
      A ejhle ráno vstanu podělám si své prac. povinnosti a usednu k PC nejdřív přemýšlím co si stáhnout za film z prvu sem to chtěl udělat , ale pak sem si uvědomil , že nějaký 2-3 dny jsem nezapl Ladbrokes hernu a tak sem začal grindit :-) Ze začátku mi chodily docela divné karty , takže asi jasné co sem dělal , ale po 10 minutách mi začalo docházet, že minimálně 2 lidi u stolu 75% hand blafují a ještě to ukazují na celý stůl , tak moje jasná volba tight hadny a hlavně moje disciplína a vytrvalost musí být na takovém bodě, abych neprojebal zbytek BR.Souvislost to má v tom , že asi během 2hodin jsem na BR - 83,58$ teď mi bohužel nevyšel preflop all-in hero K10o do callu A2 bohužel FLOP 322 8 10 , ale jsem spokojen během tak malé chvíle jsem zdvojnásobil svůj BR a moje cesta vzhůru , ale i pádům je o to lepší... :f_p:
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Zdravím uplynulo 26dní ode dne , kdy mi na Ladbrokes herně přistál Startovní kapitál 50$ dnešním den jsem dosáhl 500VIP bodů tím pádem splnil požadovanou hodnotu rake50$ nahraný na herně a odemknutou manipulaci s BR :-) Jen se chci svěřit , že jsem byl v plusu asi 90$ jenže bohužel jak to tak bývá někdy člověk klesne hlouběji nyní jsem na BR 30$ což mě mrzí , ale rozhodně se nevzdám a těch 300$ nahraji....
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Bohužel jsem svůj BR bustnul , ale díky PP casinu se pokouším rozjet od píky

Můj počáteční BR na herně PartyPoker 0,60$

Odehráno 65Hand

celkový BR 1,56$

Dneska se pokusím nagrindit alespon 3x větší BR

PartyPoker Nl2
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      25.10. Tak dneska se zase škrábu z 0 na nějakej větší BR

BR 0,20$

současný stav 1,03$

TYP-Fixed limit Nl2 PP
    • HolKid
      HolKid
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 27
      Hrát s 1BI a pokoušet se to vytáhnout je podle mě uplně k ničemu, taky jsem to tak hrál a podle mě je lepší depositnout zase třeba 50usd na NL2 a zkusit to znovu.
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      JN , jenže hraju s penězi co sem si vložil na Williamu , takže zas rvát další peníze sem je pro mě zbytečnost nejsem zas na tom tak s výdělkem tady dobře , abych cpal 50$ na každou hernu , ale je pravda , že vytáhnout to z tak malého BR bude nesmírně těžké či možná nemožné...Ale za pokus to stojí .-)
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Tak se na mne konečně usmálo štěstí :-) Z posledních 100WHA points sem udělal 1,100 nasledně jsem vyhrál s BI 1000WHA , 11K WHA points a s BI 7,5K WHA sem vyhrál první místo za 20$ což se cení :) Tak du zas na to :-)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      A dál už žádné úspěchy ?