[HU] 75off

• mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      ? Ten river měl být jen call, ale co flop... nechtěl jsem se stackoffnout s takovým kickerem...

PokerStars No-Limit Hold'em, 15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB (t470)
      Hero (SB) (t530)

Hero's M: 17.67

Preflop: Hero is SB with 5, 7
      Hero bets t40, BB calls t20

Flop: (t80) 4, 7, 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80, Hero calls t40

Turn: (t240) 2 (2 players)
      BB bets t40, Hero calls t40

River: (t320) K (2 players)
      BB bets t20, Hero raises to t60, BB calls t40

Total pot: t440

Results below:

Hero had 5, 7 (two pair, sevens and twos).
      BB mucked A, 10 (one pair, twos).
      Outcome: Hero won t440
  • 6 odpovědí
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Flop bych raisoval na 120 a turn bych kdyby checkoval poslal plnou a kdyby takto debilně donkoval tak by se nic nezměnilo a get it in :-)
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      MadmanCZ původně napsal
      Flop bych raisoval na 120 a turn bych kdyby checkoval poslal plnou a kdyby takto debilně donkoval tak by se nic nezměnilo a get it in :-)
      proč bys min3betoval? jseš tady v pozici

imo je to za mě jen call na flopu readless. 3betem bys handu víceméně obrátil v bluff, nevidím zas tolik hand z kterých bys měl dostat value. Ano, moc turn karet milovat nebudeš, ale call je imo nej. A7o by bylo něco jinýho...

Když betne takto málo na turnu, tak bych dal určitě raise (tady pro protection a value). Pokud by tě re-raisnul, tak máš easy fold. Ten bet vypadá hodně scared a buď to dělá s nuts nebo s nějakou handou co má malou showdown value nebo s 65, co si dává easy odds na river.

As played, river bych jen dorovnal :)
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Všechno špatně.

Špatně přečtený zadání. Jsem unavenej :D Myslel jsem, že Mjj raisoval na 80 a byl OOP :D

edit: Prostě jsem myslel, že byl na flopu mimo pozici a na turnu už v pozici. :D
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      A proč bys tam neposlal plnou na flopu? Nemyslím si, že by min-raisoval s 7x...
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      MadmanCZ původně napsal
      S tímto souhlasím.

Nikdo nedá minraise s tou sedmičkou, většinou ti dají nějaký velký commiting raise, protože se bojí overkaret atd. Jedinou výhodu v callu vidím v tom, když soupeř bude pokračovat v bluffu, což ale nevíme.

Já osobně shovuju na flopu.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      MadmanCZ původně napsal
      vážně si nikdy neviděl min check raise s TP na low flopu? tady nesouhlasím, lidi dělají různé hlouposti.

Pokud to pošleš, tak spolíháš prakticky jen na FE a že tě občas callne záhadně 4x ... A jseš ještě stále dost deep.