long way z SNG na CASH Game

• bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      Ahojte :)

Zakladam si novy blog na cash game aby som mohol sledovat ci sa zlepsujem alebo ako mi to ide a mal to pekne pohromade ;)

Mojou hlavnou disciplinou je SNG ale rad by som sa zlepsil v deep faze tychto turnajov a najlepsia cesta k tomu je urcite naucit sa dobre hrat cashku.

Moj plan je asi takyto:

Pojdem po vzore cornieho vyzvy a zoberiem cast zo svojho bankrollu konkretne 50 dolarov a budem s nimi hrat ako by boli nezavysle od mojho sng uctu. Uvidime ako rychlo a ci vobec sa dokazem dostat aspon na NL 50.

Casovy rozvrh:

Doobeda Cash Game (Aspon 2000 ruk denne)

Vecer ked je traffic na sng tak budem hrat klasicky sngcka.

Dufam ze budem udrziavat status diamond aj ked uvidime ako to bude s dovolenkami a podobne. Tento mesiac ma k nemu nepustilo hlavne skuskove a downswing po ktorom som si musel trosku odpocinut tak som iba gold a co je najhorsie mam -1 gemstone :(

Stretavat ma teda budete zatial na NL2 na Party pokri ale nick neprezradim:-)

Otazocka na vas:

Aky je taky klasicky winrate na NL2, NL4, NL10 az NL 25? (neviem ktore su tam presne tak ked som nejake vynechal tak mozte prosim doplnit :)
  • 6 odpovědí
    • toteatoo
      toteatoo
      Bronz
      Registrace: 15.11.2011 Příspěvky: 249
      Ahoj,
      plánuješ hrát FR nebo SH? Pokud bys chtěl hrát FR, tak počítej s tím, že od NL4-10 je dopoledne docela malý trafic, někdy třeba jen 4 stoly... Takže 2000 hand za dopoledne nemusí být reálných. Samozřejmě záleží na tom, v kolik obědváš :D

Co se týká winrate, tak je to velmi různorodé, ale 10bb/100 hand se na microlimitech dá dosáhnout.
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      takze trebars 25BB/100Hand neni na NL2 asi realne ze? :)

No uvidime ako to bude s tym trafficom ja vstavam tak o 11 hodine takze doobeda je tak 12:00-15:00 :D

Ale co viem tak na SH nieje az tolko regularov tak mozno to skusim aj tam potom uvidime :)
    • toteatoo
      toteatoo
      Bronz
      Registrace: 15.11.2011 Příspěvky: 249
      25 big blindů na 100 hand je už opravdu hodně. V krátkodobém měřítku se to může povést, ale udržet to dlouhodobě se mi zdá nepravděpodobné (dlouhodobým měřítkem myslím třeba 50 000 hand). 25 big betů na 100 hand už se mi zdá dlouhodobě nemožné.

Od 11 už tam začíná být lepší trafic, to by se mohlo dát. 500 hand za hodinu se dá na FR udělat při 7-8 tablingu, na SH stačí těch stolů míň. Na NL2 je myslím pouze FR, jestli se to nějak nezměnilo.

Měj se, ať se daří!
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      ja som na nl2 fr začínal prakticky bez akýchkoľvek skúseností s pokrom a po 20k hand som mal winrate 20bb/100 (potom som prešiel na SH a tam si už tak nepískam :D ). stačí si počkať na top handy a tlačiť to do AI. na tej nl2 sa ináč nedá hrať.

na akej herni hraješ? sng hráči hrajú často na pokerstars, ale tam je cashka strašne preregovaná
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      hrajem na Partypokri na pokerstars su aj sngcka preregovane takze urcite lepsie hrat radsej na inej herni aj sng ak teda niesi uplne rakebackpro a chces aj nieco vyhravat. Na ostatnych herniach sa to moc na rakeback pro uplne hrat neda lebo sa neplnia stoly dostatocne rychlo.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, poker už jsi pohřbil ?