== Sraz Fix Limit Hráčů ==

• Hlasování
    • Jaký termín srazu Vám nejvíce vyhovuje ?

• 6
        10.11.2012
        46%
      • 5
        oba termíny
        38%
      • 2
        3.11.2012
        15%
      Celkem: 13 Hlasy
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231

Takze drazí a milí, jak už jsem naznačil v červnovém pokecu, nebylo by vůbec od věci zkusit zorganizovat

1. oficiálně neoficiální výjezdní zasedání členů fix limit spolku

Toto výjezdní zasedání nebude doufám první ani poslední, i když samozřejmě chápu, že je nás už celkem dost a bude dosti problematické zařídit tak, aby to vyhovovalo 100% všem. Každý jsme jinak zaměstnáni, každý jsme z jiného místa, ale nastěstí pokud vím tak snad všichni z ČR :) Proto bych jako samozvaný iniciátor této akce začal již řešit místo a čas.

MÍSTO:
      Dle mého nazoru, by ideálně mělo být místo zvoleno s ohledem na všechny a tudíž nejlepší by asi bylo pomezí čech a moravy. Další neméně důležitým specifikem bude to, zda bychom k takovéto akci měli mít zajištěn přístup k internetu či nikoliv. Počítám, že by se jednalo o víkendovou akci a tudíž nějaký ten grindík za bujarého povzbuzování ostatních by mohl být super. Tomu by se tedy přizpůsobilo místo.

TERMÍN:
      Opět z důvodu rozmanitosti naších profesí bych optimisticky zvolil nějaký pozdější termín např. září až říjen. Nevím, jak to máte přes léto s dovolenýma atp. takže by toto bylo naprosto ideální.

Dovolím si vás tedy požádat o vyjádření se k těmto dvěma stěžejním bodům a připsání vašich přípomínek, můžete připsat jednotlivá místa odkud jste abychom vytvořili okruh možného tábora. Kdyby někdo z vás například vlastnil nějakou chatu či třeba hotel nebo jiné kryté stanoviště a byl by tak laskav, že by jej nabídnul jako možnost, všichni bychom to určitě ocenili a snad i nějak odměnili.

EDIT 4.6.: abych to trosku dostal do nejakych mezi, chtel bych do 20.6. znat vicemene zavazne pocet zajemcu, abychom mohli zacit s hledanim vhodnych prostor.
      Jinak predbezne bych to tedy navrhoval na vikend, tzn od patecniho podvecera do nedele cca. Pokud by jste meli nejaky jiny navrhy ci uz dopredu vite, ze by jste tam na cely vikend urcite byt nemohli tak to pripiste k zavazne prihlasce, at to muzeme vzit v potaz. A samozrejme plati i nadale, ze pokud by jste meli nejaky vhodny prostor a chteli jej dat k dispozici ak by to pomohlo. Dik
  • 291 odpovědí
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      No tak už se to rozjelo :)
      Září by bylo asi vhodné, v červenci a srpnu by kvůli povalečkám u moří a dalším dovolenkám určitě v jakýkoliv termín část lidí, která by se jinak chtěla účastnit, nemohla. Já sám budu v červenci v laufu minimálně 14 dní. Bydlištěm jsem z panenskýho jihu :D (Veselí nad Lužnicí, okres Tábor), takže asi nejvíc z ruky.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      To by jste mi museli kluci slíbit, že na výjezdním zasedání nebudete brečet. Stačí že to musím po vás číst, natož to i poslouchat :)
    • grave007
      grave007
      Bronz
      Registrace: 09.08.2011 Příspěvky: 173
      Nazdar draci,
      tohle zní dobře.
      Mohl bych nabídnout chalupu v Bohuslavicích nad Metují.
      Nebylo by to nic extra nóbl, pro cca 10 lidí. Objed v blízké hospodě, večeře opejkačka/grilovačka buřtů/stejků. Jedinej problém je nepřipojení na interner :(
    • irik83
      irik83
      Bronz
      No to zni prozatim jako super nabidka, s tim pripojenim bych to tak nehrotil, ja to tam jen nadhodil a pri nejhorsim neni az takovej problem pouzit i mobilni pripojeni :)

samozrejme uvidime kolik lidi by melo zajem a urcite tuto nabidku budem brat v potaz :)
    • grave007
      grave007
      Bronz
      velka omluva :( Právě jsem byl upozorněn přítelkyní, že se chystáme chalupu předělávat, takže v září už bude půlka chalupy rozkopaná :(
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      cimprcampr původně napsal
      To by jste mi museli kluci slíbit, že na výjezdním zasedání nebudete brečet. Stačí že to musím po vás číst, natož to i poslouchat :)
      Crying session :club:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      grave007 původně napsal
      velka omluva :( Právě jsem byl upozorněn přítelkyní, že se chystáme chalupu předělávat, takže v září už bude půlka chalupy rozkopaná :(
      Ale prdlajs, chystal ses z nás udělat brigádníky. "Jejda kluci já jsem zapomněl, že rekonstrujeme. A tak když už jste taady..." :)

A teď se v tobě hnulo svědomí, tak jsi to odvolal :)
    • irik83
      irik83
      Bronz
      no nic se nedeje, ale zas ruku na srdce cimpre, treba ja bych takovou aktivitu potreboval jak prase drbani :D
    • grave007
      grave007
      Bronz
      Jako maj v americe ty seznami svatebních darů, aby jim příbuzný koupili to co maželé chtěj, a přitom nedostali nějaký dar 2x, tak s přítelkyní budem dávat kalendář, kam každý zakřížkuje datum, kdy příjde na brigádu :f_thumbsup:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      irik83 původně napsal
      no nic se nedeje, ale zas ruku na srdce cimpre, treba ja bych takovou aktivitu potreboval jak prase drbani :D
      Já teď tři dny běhal po českém švýcarsku, momentálně mám aktivit plné zuby a jsem rád že sedím. Ale jinak máš samozřejmě pravdu :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přidal jsem tam i hlasování, tak mám dejte vědět, jestli máte zájem se sejít :)

Já jsem určitě pro :s_thumbsup:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Budu prubezne editovat ten prvni prispevek pokud bude neco duleziteho co k tomu patri. U kazdeho editu najdete i datum, aby to bylo prehledne, takze zajemci prosim sledujte uvodni prispevek. Diky
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      K tomu abych se ti mohl závazně přihlásit, potřebuju znát závazný termín akce. Bez toho to bohužel z mé strany nepůjde.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      tak jeste jinak. Potrebuju znat pocet VAZNYCH zajemcu abych dle toho mohl zaridit prostory. Nemuzu ted zacit nic podnikat, kdyz nevim jestli nas bude 5 nebo 20... :f_cool:

taky bych rad kdyby jste se vyjadrili i k samotne delce trvani. Moznosti jsou naznaceny:

budto zarezervujeme nekde napr. salonek nebo jiny prostor na jeden den nebo to pojmeme jako vicedenni bojovku :)
    • grave007
      grave007
      Bronz
      Ahoj Borci,
      jsem pro víkendovou akci (když už se někam štrachat), ale dorazil bych i na jednodenní akci.

A možná trochu crazy nápad, což rakhle zneužít slevomat, ... za 2k 3 dny, 2 noci s plnou nebo polopenzí pro 2(1000 na osobu), a masáže nebo bazén se dohodnout a vyměnit za internet bez poplatku + briefingroom. :f_o: :s_ugly:

Samozřejmě je to o tom, jestli to pojmem spíš jako pokersejšn, nebo jako pokec u pifka.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Borci já jsem pro každou špatnost, ale nevím, jestli budu z domova uvolněn na dýl, než na den (je to tak asi 50:50 :f_biggrin: ) ale hlavně mezi cca 5. - 20. červencem jsem mimo, tak nic neplánovat do téhle díry :s_mad:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Jsem pro víkendovku, když už se řada z nás má trmácet přes půl republiky po těch našich krásných silnicích, tak na jeden den by to nemělo cenu, takže bych to viděl sobota+neděle (příjezd v pátek večer). Samo, že kdo by chtěl, tak by tam přijel třeba jenom na jeden den. Dal by se dát pokec u pifka (spíš víc pifek :D ) s kartama, společná hra přes net, rozbor rukou atd.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Jsem pro každou špatnost! Nejspíš bych šel do víkendu, trmácet se někam přes půl republiky (nejspíš) autem a pak cucat kofolu asi chce málokdo :evil:
      Na jednu chajdu jezdíme s WoWkařema. Klasická ex ROH rekreačka, několik pokojů, kuchyňka, pinčes ale je to dost dole na moravě. (Horní Bečva)
    • irik83
      irik83
      Bronz
      jsem rad, ze se zacina rozjizdet trochu diskuze. Pro me osobne by bylo taky asi lepsi asi na dyl, abychom se nekam nehnali a po par hodinach jeli zase domu, ale uvidime, zatim by se zucastnilo cca 10 lidi dle hlasovani a vyjadrilo se tretina takze treba bude jeste dalsi cast pro jednodenni akci. Ono zas na druhou stranu ja nejsem zadna fajnovka a pokud by to bylo dobre zvolene misto s dobrou dopravni obsluznosti tak nemam problem rano/dopoledne sednout na bus/vlak a dorazit nekam na seslost a poslednim spojem s mirne veselou naladou ujizdet k domovu :) vsechno je mozne.