[HU] Qc6c shove turn with sec. pair a FD 15bb

• 8 odpovědí
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      já myslím, že turn mohl jít check check a mohl si bluffcatchovat river pokud by si zůstal unimproved. Ty stacky jsou docela nepříjemný. Na flopu bych betoval 60
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      All-in preflop proti komukoliv.
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      tjn... teď to vidím mám jen 10bb :D

Jak říkám, nejsem ve formě dnes :D

edit: To budou ty tři prokalený dny :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      MadmanCZ původně napsal
      tjn... teď to vidím mám jen 10bb :D

Jak říkám, nejsem ve formě dnes :D

edit: To budou ty tři prokalený dny :D
      Jestli už ani ve hře nevidíš, kolik máš big blindů, tak je něco špatně imo.

Taky nerozumím, proč hraješ poker po kalbě (ale to už asi nesouvisí s mojí úlohou tu hodnotit handy, abych toto komentoval, je to tvoje věc).
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      já taky asi nejsem ve formě, na počet BB jsem nekoukal. Ano většinou je to AI pre ... jsou vyjímky, kdy ne
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Ale tvoje winnings jsou ve formě jak se dívám :D :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      pavels4444 původně napsal
      já taky asi nejsem ve formě, na počet BB jsem nekoukal. Ano většinou je to AI pre ... jsou vyjímky, kdy ne
      Disagree.

Když máš +ev shove, tak téměř nikdy nebudeš mít ještě lepší limp (to je předpokládám ta druhá možnost, o které se bavíme). Mers o tom hodně mluví.

A tady máš +ev shove v podstatě proti jakékoliv calling rangi za tuto stack depth.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Disagree.

Když máš +ev shove, tak téměř nikdy nebudeš mít ještě lepší limp (to je předpokládám ta druhá možnost, o které se bavíme). Mers o tom hodně mluví.

A tady máš +ev shove v podstatě proti jakékoliv calling rangi za tuto stack depth.
      já myslím, že za určitých okolností může být lepší jak limp, tak min raise. Pokud soupeř bude hrát třeba jen 15% 3b a 25% call z BB a bude foldovat přes 50% na naše cbety, pak bych skoro určitě radši minraisnul. Pokud soupeř zas callovat vše z BB a chtěl vidět flopy, proto jsme začali limpovat a v těchto potech hrál fit/fold, tak proč ne limp?

Ve většině případů je to jasný shove, nicméně myslím, že jsou vyjímky:) ale tak můžeme mít jiný názor, těžko se možnosti dlouhodobě budou lišit o příliš BB :D