[COACH] Feedback LetMeTiltU

• LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj,

v tomto tématu se můžete vyjádřit k mé činnosti na Pokerstrategy.com - videa, coaching, hand judging, education tým.

Nápady na zlepšení a konstruktivni kritika jsou určitě vítany.
  • 6 odpovědí
    • filuta
      filuta
      Bronz
      Registrace: 14.08.2009 Příspěvky: 781
      ahoj, tak nejdřív budu hodně chválit :f_biggrin: co se mi moc líbí, jsou tématická videa v replayeru a stejně tak v replayeru i koučingy pro pokročilé. komentovaná živá hra je určitě důležitá, z ní se člověk většinou naučí opravdu hrát, ale takových videí je tady nebo v anglické sekci (a i na konkurenčních webech) hromada, zatímco teoretických videí je obecně hrozně málo.

témata, co bych já osobně rád viděl, jsou třeba valuebetování na riveru (sizing, thin valuebety) a hraní silných made hand mimo posici (nebo i třeba potkontrolování v posici)

jinak ještě jeden návrh, kdysi, když jsem hrával limit holdem, tak si vzpomínám, že ke spoustě témat (většinou souvisejících s konkrétními články) byly v anglické sekci i kvisy. dělat je mě vždycky strašně bavilo a i poměrně dost motivovalo, ať už hlášky jako "brzy budeš drtit víšší stakes", nebo "radši by sis to měl ještě jednou pořádně přečíst". možná by stálo za úvahu udělat ke každému tématickému videu nějaký kvis, aby si kdokoliv mohl vyzkoušet, jak na tom je.
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Díky za první příspěvek :s_thumbsup: konečně jsme to odšpuntovali.

Pokud jde o teoretická videa, tak tě můžu ujistit, že je to přesně směr, kterým se snažíme jít a když se podíváš na názvy a témata posledních videí z různých oblastí, tak to snad je cítit :) , ale určitě na tom budeme dále pracovat.

I nový formát 15ti minutových videí by k tomu měl přispět.

Pokud jde o kvízy, tak nemůžu nic slíbit, ale dal jsem to na program našich porad, tak uvidíme :) Nezdá se mi jako špatný nápad, ale je otázka, jak moc by byl populární a jak náročné by bylo zpracování.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

dnes mi napsal LMTU že zítřejší coaching bude muset z osobních důvodů zrušit.

Omlouváme se za nepříjemnosti!

Příští týden je coaching normálně v plánu.

Díky za pochopení,
      Cornie
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Ahoj,

bohužel musím zrušit dnešní (4.9.) coaching z důvodu nemoci. Měla být verze pro pokročilé, která se tak přesune na další týden.

Děkuji za pochopení
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      Registrace: 13.02.2009 Příspěvky: 799
      ahoj, tak sa rychlo uzdrav tvoji fanusikovia cakaju :)

tiez by som sa chcel pridat ku chvale, ci uz je to coaching alebo hodnotenie hand. Pre zacinajucich hracov je to velky prinos a cesta, ako sa mozeme zlepsovat. Uz aby len tie vysledky dorazili.

Pre coaching alebo video by bolo dobre, ak by sa mohol povenovat trochu aj tomu, ako pracovat s HUDom a so statmi. V podstate ako zaciatocnik viem akurat to, co mi povie VPIP, PFR, Steal a tym to konci. X(

GL
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      ...trošku opožděná reakce, ale ohledně HUDu tu jedno video je, snad ti pomůže :) http://cs.pokerstrategy.com/video/23931/