Přiveďte přítele k PokerStrategy.com a vyhrajte $25,000

• pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692

Přiveďte přítele k PokerStrategy.com a vyhrajte $25,000

Naším nejlepším marketingovým nástojem je zařídit, aby se vám naše webové stránky líbily - a mohli je doporučit svým přátelům. Náš program Pozvěte přátele se už postará, abyste byli řádně odměněni za to, že se o PokerStrategy.com zmíníte. A naše nová tombola programu Pozvěte přátele vám dává šanci vyhrát pořádný balík peněz už za přivedení jednoho přítele k PokerStrategy.com!

Krok 1: Sbírejte lístky do tomboly

Získáte 1 lístek do tomboly za každého přítele, který...

• se zaregistruje na PokerStrategy.com od 4. června do 20. července.
      • a získá alespoň 5 StrategyPoints* do 31. července.

Tímto způsobem můžete získat až 11 lístků do tomboly a zvýšit tak své šance na výhru!

* Počítají se pouze StrategyPoints získané hraním na herně – bonusové StrategyPoints se nepočítají.

Krok 2: Vyhrajte pořádný balík!

První týden v srpnu vylosujeme vítěze a vyplatíme jim odměny na jejich účty programu Pozvěte přátele, odkud si je budou moci vybrat. Celkový prize pool je velmi tučný - rovných $45,000!

Důležité: Budeme velmi pozorně kontrolovat vítězné lístky do tomboly, abychom zabránili zneužití promo akce. Pamatujte, že na jednu osobu je na PokerStrategy.com povolen pouze jeden účet.

Navíc získáte za každého doporučeného přítele, který dosáhne určitého počtu StrategyPoints další odměny z programu Pozvěte přátele - zaručeně!

Jak nového člena doporučit?

Je to snadné:

1. Použijte sociální síť, nebo řekněte svým přátelům o PokerStrategy.com přímo.
      2. Pomozte jim se na PokerStrategy.com zorientovat.
      3. Za každého přítele, který se na PokerStrategy.com zaregistruje a získá alespoň 5 StrategyPoints, získáte jeden lístek do slosování tomboly.

Abychom byli schopni zjistit, že jste nového člena přivedli vy, ujistěte se, že přítel použije k návštěvě stránek a registraci na PokerStrategy.com váš osobní doporučovací odkaz.

Jak snadno získat 5 SP?

5 StrategyPoints není mnoho – ani na mikro limitech. V závislosti na konkrétní partnerské pokerové herně se jedná o rake v hodnotě $1.00 až $1.50. Pokud vaši přátelé nechtějí riskovat své vlastní peníze, budou schopni dosáhnout 5 SP i s našimi nabídkami peněz na hraní pokeru zdarma:

Volba pro lenochy: Peníze zdarma
      Na herně Poker770 mají členové naší komunity možnost získat malý pokerový bankroll zdarma – bez nutnosti vkladu, dokonce bez nutnosti úspěšného splnění pokerového kvízu. Je to snadná a bezbolestná cesta, jak si vyzkoušet poker o reálné peníze zdarma.

Klasická volba: Kvíz a startovní kapitál
      Více než 1,5 miliónu lidí z celého světa již získalo náš startovní kapitál zdarma. Jedná se o trochu komplikovanější způsob: je potřeba úspěšně vyplnit pokerový kvíz s otázkami z našich začátečnických strategií a možná projít kontrolou totožnosti (kvůli zabránění podvodům). Ale pokud se vám to podaří, budete kráčet ve šlépějích mnoha našich nejúspěšnějších hráčů.

Získejte lístky do tomboly ještě dnes!

Podělte se o svůj osobní doporučovací odkaz s přáteli – například přes Skype, Email nebo Facebook.

Zjistěte o programu Pozvěte přátele více:

Proč je Pozvěte přátele skvělé pro úplné nováčky

Top 5 tipů od profesionálů na program Pozvěte přátele

Jak vytěžit maximum z programu Pozvěte přátele

Vydělejte si peníze doporučením našich poker bankrollů zdarma novým hráčům

Čtyři největší důvody, proč se vaši přátelé zaregistrují na PokerStrategy.com

TaF FAQ
  • 14 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      De se na to...
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Tak co, kdo už má lístek do tomboly? :f_p:
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      ja uz jeden mam, sice ho nikde nevidim, ale jeden moj clovek uz podmienku splnil :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Já taky.. :) jen 1, ale třeba se ještě někdo najde.. :)
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Lístek nikde neuvidíš, jsi automaticky zařazen do slosování ;)
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      uz tyzden spracuvam kolegu v praci, ze je to lepsie straveny cas ako Diablo 3...:D a on nie a nie sa regnut..
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      B0st0n původně napsal
      uz tyzden spracuvam kolegu v praci, ze je to lepsie straveny cas ako Diablo 3...:D a on nie a nie sa regnut..
      :s_thumbsup: taky to nechápu proč hrát hru zadarmo, když můžu hrát jinou za peníze :f_love:
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      preto ze nie kazdy je pokermachy ako ty a ak nebude hrat poker o peniaze urcite nic neprehra :-)

a ja v mojom okruhu kamosov nemam nikoho kto by mi bol nakloneny, skorej naopak len ma buzeruju a potom nech clovek nema TILT :-))
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Je samozřejmě jasný, že ne každej je v pokeru plusovej, myslel jsem to trošku s nadsázkou ten předešlej post ;)

Tak kámošům ukaž, že to je zábava, třeba změní názor. Vím už u dost lidí to není jednoduchý a někdo je proti pokeru zásadně a nepřesvědčí ho nikdo a nic.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,030
      Já se setkávám nejčastěji s přístupem:

- já se nikam registrovat nebudu, já takovým serverům nevěřím
      - to je nějaké pofidérní, akorát z člověka tahají peníze a osobní údaje
      - ha ha, poker je gamble, to radši budu pěkně v práci 80 na hodinu
      - v tom bude nějaký háček, 50 dolarů zadara ....no, musíš udělat kvíz.. HAHA, říkal jsem to!
      - tak si hraj, když si myslíš že na tom vyděláš, je to jen o náhodě
      - poker je jen o štěstí, to si radši zahraju ruletu
      - blbost, 50 dolarů zadara ti nikdo nedá, nevěřím tomu a od takových stránek se držím dál...
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      To je všechno klasika no, já už jsem na tohle zvyklej. Dost lidí to tak bere.

NeznyDebil původně napsal
      Tohle je ovšem největší lol :f_biggrin:
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      NeznyDebil původně napsal
      Já se setkávám nejčastěji s přístupem:

- já se nikam registrovat nebudu, já takovým serverům nevěřím
      Dotyčný je ten typ člověka, kterýho když oslovíš na ulici s dotazníkem o kvalitě zeleniny, tak se bude bát, že ho tim dotazníkem chceš okrást. Dotyčný každej večer vidí na Nově Televizní noviny a v něm zprávy o tom, jak zas plynaři okradli důchodkyni u ní v bytě a jak je všechno v tomhle státe rigger. Všechny scamy, podvodný weby apd se daj vygooglit. Pokud by tenhle web třeba porušil ochranu osobních údajů a poškodil lidi, tak to určitě daj na web. Ať si dotyčný zapne google a najde si reference (ať si vyhledá rovnou klíčový slova, jestli najde něco nedůvěryhodnýho). Nicméně velká část lidí, který ti tohle řeknou, se stejně nakonec nikam registrovat nebudou, protože maj vůči tomu nedůvěru, která nemá původ v argumentech, ale v emocích

- to je nějaké pofidérní, akorát z člověka tahají peníze a osobní údaje
      Osobní údaje po tobě chce banka, plynaři, ČEZ, družstvo bytů, stružení chovatelů ježků, milion státních úřadů a nejvtipnější pak je, když ty údaje najdeš i na sociální síti. :D Pokud de o hernu, tak člověk, kterej JE PŘISTUPNEJ tomu hrát poker, tak pochopí, že tak jako dáš svoje údaje bance, internetový peněžence, sdružení chovatelů apd, tak je dáš i pokerový herně, důvody jsou snad evidentní. Mimojiný bezpečnost svejch peněz a jistota, že tam nemá každej X účtů.
      Pokud de o Pokerstrategy, tak to je stejný, s tim, že víc osobních údajů se většinou žádá až když má dotyčnej zájem o startovní kapitál.

Poker se hraje zadarmo, jde na něm vydělávat i bez jakýkoliv vstupní investice(jako u mě), takže tenhle argument se dá vyvrátit naprosto jednoduše.

- ha ha, poker je gamble, to radši budu pěkně v práci 80 na hodinu
      Proti tomuhle neni obrany, protože dotyčnej je o něčem přesvědčen a určitě nebude chtít přehodnotit svůj názor. Dotyčnýmu bych doporučil, ať se přes PS.com jenom zaregistruje na nějaký herně a hraje si pro zábavu za play money s argumentem, že se může sám přesvědčit o čem poker je a nic při tom neriskovat. Když ho to nebude bavit, tak si tu hernu odinstaluje...easy job. Jenže dotyčný bude pravděpodobně nepřistupnej a udělá se mu zle jenom z představi, že si ten gamble instaluje do počítače(navíc mu to tam určitě přinese viry a to on nechce riskovat).

- v tom bude nějaký háček, 50 dolarů zadara ....no, musíš udělat kvíz.. HAHA, říkal jsem to!
      Kéž by každá na první pohled výhodná nabídka měla takhle drsnej a nepřekonatelnej háček. To by se žilo. :f_biggrin:

- tak si hraj, když si myslíš že na tom vyděláš, je to jen o náhodě
      Viz předchozí bod. Když pak dotyčnýmu ukážeš screen výběru z herny a řekneš mu, že za tyhle peníze z pokeru(kam si neinvestoval ani korunu) pojedeš do Krkonoš, nebo alespoň pudeš na pivo, tak je po problému. Nicméně přístupnej člověk tohle pochopí už při mrknutí na pravidla hry.

Viz výše. Dotyčnému přeju good luck. :f_biggrin:
      Když nic víc, tak je poker alespoň zábavnější forma gemblu (nadsázka), tak nevim proč točit na ruletě, když si můžeš gemblovat s kartama.

- blbost, 50 dolarů zadara ti nikdo nedá, nevěřím tomu a od takových stránek se držím dál...
      Na první pohled tenhle názor chápu, jenom mě pobavila ta přestava při nástupu do práce.
      "Beru vás, ještě sladíme platové požadavky"
      "Chtěl bych 15 tisíc čistýho, je to možný?"
      "Neni třeba být skromný, chtěl jsem vám navrhnout 25 táců"
      "To je moc, s Váma už nechci mít nic společnýho".

-----------
      Většina těch argumentů má ale společnýho jmenovatele, a to nezájem o poker, což je legitimní a pochopitelný (každýho baví něco jinýho) a tyhle body se pak používaj jako doplňující zdůvodnění podle mě(uplně zbytečně), protože většina těch bodů se dá sice jasně vyargumentovat, ale o to tady nejde. Většina lidí totiž dá na emoce, ale ne na argumenty, asi neni novinkou, že daleko důležitější v mnoha oblastech života je "jak to řekneš", než "co řekneš". V nadsázce poslat člověka do pozadí příjemně bude mít pozitivnější odezvu, než když někomu budeš dávat peníze se špatnym tónem v hlase.
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      dalsi dvaja moji ludia dostali dnes kapital, dufam ze nepojdu zajtra na dovolenku k moru :D
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      nie je to z clanku jasne, moze jeden clovek vyhrat aj viac cien? napr. 1 x $25k, 1 x $1k, 1 x $100? :D