buy in a cash game

• 6 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj záleží na tom, jakou chceš hrát strategii.

Strategie: No-Limit Big Stack Strategie

Strategie: No-Limit Short & Mid Stack Strategie

Já jsem hrával BSS, takže jsem si bral ke stolu 100bb.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj,

to závisí od toho akú stratégiu chceš hrať, ak hráš MSS, tak si berieš 40bb, ak hráš BSS tak si berieš 100bb ;)

Po preštudovaní článkov budeš chápať rozdielom ktoré v daných stratégiách sú. Niektorí ľudia odporúčajú začiatočníkom hrať najskôr MSS a až potom prejsť na BSS. Môj osobný názor ale je, že to je zbytočné. Pokiaľ máš dostatočný bankroll aby si vedel udržať Bankroll Management môžeš kľudne začať hrať BSS.

Maj sa fajn.
    • toteatoo
      toteatoo
      Stříbro
      Registrace: 15.11.2011 Příspěvky: 249
      Ahoj,
      záleží, podle jaké strategie hraješ. Pokud hraješ podle MSS (Mid Stack Strategy), tak si bereš ke stolu 40bb, pokud hraješ Full Stack Strategy, tak si bereš ke stolu plných 100bb. Pokud jsi tedy hrál podle MSS a chceš v ní pokračovat, tak si ber 40bb jak jsi byl zvyklý, kdyby sis vzal 100bb a hrál podle MSS, tak by to nebylo dobře, MSS totiž vychází právě z nižšího stacku.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      podľa mňa je zbytočné začínať s mid stack stratégiou na nl2, pretože ak chytíš monster, tak sa tam s tebou často niekto ochotne stackne a je vždy lepšie vyhrať $2 ako $0,8. ak netrafíš, tak rovnako folduješ a prichádzaš tak o value z tých all in. táto stratégia je uplatniteľná až od trochu vyšších limitov (imo aspoň nl10, nl25)
    • Radosko
      Radosko
      Bronz
      Registrace: 18.10.2011 Příspěvky: 10
      Asi budem na začiatku riskovať menšiu čiastku a zvolím 40 násobok BB, keďže mám menší bankroll a som na úplnom začiatku, samozrejme, že pri mojom alebo súperovom all ine a pri prípadnej prehre prídem o menšiu čiastku ako keby som riskoval 100 BB, na druhej strane pri víťaznom all ine získam menšiu sumu, takže má to aj výhody aj nevýhody, pokiaľ budem zvládať all in situácie a budem v nich skôr ziskový tak si zoberiem ku stolu 100 násobok BB.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      V poriadku, rozhodnutie je samozrejme na Tebe ;) v každom prípade držím palce!

Inak vidím, že išlo o Tvoje prvé príspevku na fóru. Takže ak máš záujem a chuť môžeš nám o sebe povedať viac vo svojom predstavení.

Tým zároveň splníš aj 1. úroveň výzvy Učíme se vyhrávat kde môžeš nenásilnou formou objaviť výhody komunity PokerStrategy.com a k tomu vyhrať každý týždeň za splnenie každej z 5 úrovní 100$ =) ... potom už budeš môcť v pohode a bez obáv hrať aj BSS :f_cool:

Maj sa!