89s btn shortstack push

• Pocin
      Pocin
      Bronz
      Registrace: 02.05.2011 Příspěvky: 193
      OnGameNetwork NLHE Tournament, t100/t200 blinds, 3 handed, 70%/30% payouts
      Hand exported from the SitNGo Wizard. How to import this hand into the SitNGo Wizard.
      {Tournament|OnGameNetwork|||100|200|0|5-max}
      Hero: t1260 6.3 BBs{Player|Hero|1260|9d|8d}
      SB: t1705 8.5 BBs{Player|SB|1705|Fold|0}
      BB: t4535 23 BBs{Player|BB|4535|Fold|0}

Preflop: Hero is BTN with 9:diamond: 8:diamond:
      Hero?

sorry za formát, nechtělo se mi to hledat v hemu..

Je tady pro mně klíčová otázka, čeho chceme dosáhnout na téhle bublině, jak a proti komu? - nedokážu si na tohle dost dobře odpovědět. Jak moc je moje situace zoufalá?

Vím že je tu spousta dalších faktorů, než naše karty, ale potřeboval bych trochu nakopnout, zbytek si třeba doladím sám ;)
  • 3 odpovědí
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      suited konektory při 6BB, asi nezahoditelné. Nebo se pletu?
    • Pocin
      Pocin
      Bronz
      Registrace: 02.05.2011 Příspěvky: 193
      já jsem si to taky myslel, pak jsem ale kouknul do wizzu a nashe (nash jenom orientačně, ale ty calling range mi tam přišly rozumné Nash) tak to vychází na to být dost tight...

Pak ale musíme zvážit ty další věci a nevím co má větší váhu...

tohle nezahazuju, ale teď mi přijde že na takových situacích si jenom nabíhám tak si to chci ověřit.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      push je +EV podla icm. Kedze sme najvacsi shortstack a dalsiu handu budeme platit big blind, tak by sme mali pushovat.

čeho chceme dosáhnout na téhle bublině
      chceme sa dostat na platene pozicie, bud prve alebo prinajhorsom druhe miesto.

zohladit treba buduci priebeh hry = kedze sme najmensi short, tak hrat super tight nema vyznam, kedze nas to ako prveho vyblinduje.