zamykanie blogov

• xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      práve som čítal jeden z blogov, ktoré ste uzamkli kvôli flamu. podľa mňa to bola najrozumnejšia vec, ktorú ste v tom prípade mohli spraviť.
      napadlo ma však zavedenie dočasných uzamknutí blogu napr. na pár hodín. využitie by bolo, aby sa pobúrení ľudia ukľudnili.

nerozmýšľali ste nad zavedením black listov (vytváral by si ich majiteľ blogu), ktroré by zakázali postovať do blogov?

gl & gj
  • 6 odpovědí
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      To ja bych spise zalozil sekci pod nazvem Ring volny a pokud ma nekdo s nekym ci s necim nejake nesrovnalosti,tak at si to tam vyrikaj =)
    • pkral251
      pkral251
      Bronz
      Registrace: 22.03.2010 Příspěvky: 300
      zamykanie blogov pokial o to nepoziada autor toho blogu je cisty komunizmus
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Díky za nápady. Jak dočasné zamykání, tak ring mají svoje výhody, ale bohužel i nevýhody. Každopádně to ještě probereme s mod týmem, ale spíš zůstaneme u klasických metod ;)

@pkral251: respektuju tvůj názor, ale věřím, že kdyby si měl na starost krotit některé diskuze, které do racionálních diskuzí mají daleko asi jako komunismus k demokracii, tak by si změnil názor.

Od vzniku komunity chceme nechávat všem členům co největší prostor, ale všechno má svoje hranice, bez nich to nešlo, nejde a nepůjde na žádném fóru a pokud tu pobudeš trochu delší dobu, tak poznáš, že tohle je asi nejvíc svobodný fórum, jak to jenom jde ;)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      pkral251 původně napsal
      zamykanie blogov pokial o to nepoziada autor toho blogu je cisty komunizmus
      Zamknem akúkoľvek tému, v ktorej sú opakovane porušované princípy fora, i blog, zvlášť ak jeho autor je už niekoľko týždňov na fore neaktívny a jeho blog v jeho neprítomnosti slúži iba ako semenište hádok a konfliktov.

O práva autora blogu sa báť nemusíš, až sa vráti a bude chcieť písať, milerád blog znovu otvorím ;)

Ale ďakujem za feedback, všetci moderátori sa snažia robiť svoju prácu čo najlepšie, ale niekedy proste treba siahnuť k prostriedkom, ktoré sa nebudú páčiť všetkým. Veríme však, že naše úsilie longterm value tohoto fora zlepšuje a nie naopak, aj keď short term sú niektoré naše zákroky nepopulárne.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      chcel by som sa poďakovať moderátorom, za to že premazali tread o limpvaní. dúfam, že uzamknutie nie je trvalé. veľmi ma tá téma zaujala, ale po tom čo sa tam stalo by tam nikto nedal validný príspevok
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      je to jak psal Hučas, za nějaký čas bude vlákno opět odemčeno....;)