„Big One for One Drop“,

• bettto3
      bettto3
      Bronz
      Registrace: 08.09.2011 Příspěvky: 177
      Co je pravda na tom ze sa tohto eventu zucastni aj Martin Kabrhel? Cital som to na jednom sk fore moze to niekto potvrdit alebo vyvratit vie niekto nieco blizsie?
  • 13 odpovědí
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Já to taky četl :) už si o tom vrabci štěbetali dlouho ale :)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      má přebytečný mega, tak proč se ho nezbavit. Imo tam nebude mít edge na Negreana, Merciera aspol
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      No, tak hlavne ze to ma v ramci safety BR :s_cool:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Podle mě to bude pro něj hodně RO... Nebude hrát svou hru.. Nicméně pokuď ano, tak to smekám klobouk!
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      no on by naopak svou hru hlavně hrát neměl :D protože jeho hra je odspewovat nesmysl chipů jakmile se začne nudit :D tady by snad mohl hrát solid poker přece jenom.... v turnaji bude půlka amatérů takže +EV by to rozhodně mělo být pokud bude hrát normálně a co se BR týče tak samozřejmě to neplatí ze svýho ale velkou část BI bude mít backnutou :)
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      Tak vzhledem k tomu, že nemá peníze jen z pokeru a bude mít za sebou několik backerů, tak to zas tak moc mimo jeho BRM nemusí bejt :) Na někoho bude mít edge, tak proč to nezkusit, když třeba příštích 5-10 let žádnej takovej turnaj nebude. Myslím, že takovej shot by zkusil každej z nás, kdyby na to měl prachy a koule jako on :)
    • beastFromPrague
      beastFromPrague
      Bronz
      Registrace: 23.01.2009 Příspěvky: 370
      velká show off value pro MK
    • bettto3
      bettto3
      Bronz
      Registrace: 08.09.2011 Příspěvky: 177
      ja mat jeho prachy tak som tam tiez :)
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      BeatenTommy původně napsal
      Tak vzhledem k tomu, že nemá peníze jen z pokeru
      "nema penize jenom z pokeru" se mi zda jako tezkej eufemismus :D

kdyby mi nekdo vysvetlil, proc valentovi se vsichni smejou, zatimco kabrhela maj za uznavanyho hrace, tak budu rad (bez ironie)... podle dostupnych grafu v pokeru utapi prachy, ktery ma odjinud

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      protože Kabrhel ma najetou herní teorii dobře, ale hraje jako aggro fish pravděpodobně kvůli nedostatku trpělivosti / motivace bo bůh ví čeho :) nemluvě o tom, že Kabrhel ma znatelně lepší výsledky...... ( za tim, ale nehledej, že ho jako hráče uznávam nebo tak něco pouze konstatuju... já ho taky jako hráče nemam rád a nemyslim si, že je dobrej hráč... myslim si, že by mohl být dobrej hráč kdyby měl trpělivost :) )
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      bettto3 původně napsal
      ja mat jeho prachy tak som tam tiez :)
      Ja mit jeho prachy, tak poker uz nehraju :f_biggrin: Just for fun :f_cool:
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      TrueMortem původně napsal
      protože Kabrhel ma najetou herní teorii dobře, ale hraje jako aggro fish pravděpodobně kvůli nedostatku trpělivosti / motivace bo bůh ví čeho :) nemluvě o tom, že Kabrhel ma znatelně lepší výsledky...... ( za tim, ale nehledej, že ho jako hráče uznávam nebo tak něco pouze konstatuju... já ho taky jako hráče nemam rád a nemyslim si, že je dobrej hráč... myslim si, že by mohl být dobrej hráč kdyby měl trpělivost :) )
      no teorii muze mit najetou jak chce, ale ja osobne bych do nej teda na zaklade vyse zminenych grafu neinvestoval ani korunu, takze mi neni uplne jasny, proc nekdo jinej (kdyz evidentne neni blbej, jinak by si tu korunu nevydelal) jo... krome toho neverim na "znatelne lepsi vysledky", pokud ma nekdo v momente, kdy se to da zkontrolovat, vysledky jak ta nejvetsi fish, tak mu neverim, ze kdyz se mu nikdo nekouka pres rameno, tak jde ta krivka najednou opacnym smerem... vypravet o sobe samozrejme muze co chce ;)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      vypravi to o nem i jiny jako Vinkyy a Vojta_R :) navic je tu postnutej jeden graf ze sng neni tu nic o live ani nic o cashovkach atd atd.... nerikam ze tam by to bylo nejaka extra trida ty grafy, ale proste na zaklade jednoho grafu a jinak absolutni neznalosti hrace posuzovat jeho teoreticky znalosti je dost odvazny :) a opakuju, ze ja ho jako hrace taky nemusim :)