Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] J9, J68r flop facing cbet

• Pocin
      Pocin
      Bronz
      Registrace: 02.05.2011 Příspěvky: 193
      Ongame Network NL Hold'em Turbo No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 2 players - View hand 1800820
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

zkusím se nad tím zamyslet s odstupem času:

BTN/SB: t1190 23.80 BBs
      Hero (BB): t1810 36.20 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is BB with J :diamond: 9 :club:
      BTN/SB raises to t100, Hero calls t50

villain hodně otvírá SB, J9o je tedy std call

Flop: (t200) J :club: 6 :diamond: 8 :heart: (2 players)
      takový flop bude cbetovat v podstatě s celou svojí rangí, takže tady přichází moje první otázka je lepší call, nebo c/r a proč?
      Hero checks, BTN/SB bets t150, Hero calls t150

Turn: (t500) K :club: (2 players)Hero checks, BTN/SB bets t500, Hero calls t500
      K není pro mně moc příjemná karta, ale řekl jsem si, že jak často ho tady bude mít? a bude ho valuebetovat potsize betem? Vypadalo to spíše na draw, proto call (nejspíše tady bude nejlepší rovnou ho tam vyslat, jasně K někdy mít bude, ale mohly by mě doplatit i draws, FE tam asi mít nebudu

River: (t1500) K :spade: (2 players)Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: t1500Hero shows J :diamond: 9 :club: (TWO_PAIR KING, JACK)Hero wins t1500

no, budu rád když mě poučíte, určitě je tam toho spousta špatně :)
  • 1 odpověď
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      check/raise flop get it in, už je to dostatečně shallow na to, aby si hrál tvůj top pair o celý stack a je tam spousta horších hand co bude pokračovat proti check/raisu ať už callem nebo přetočením.

Hodily by se i ready, viděl si ho betovat tolik s airem ? Pokud totiž cbetuje tímto bet sizingem jen páry a třeba silné draws, klidně můžeš hrát check/shove na flopu a pak se smát když tě ty lidi dorovnají s 8T protože tě dají na draw :)