Fixed Limit Heads Up

• 7 odpovědí
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      obecne byva v HU na nizsich limitech nehratelny rake.

Co se tyce samotnyho hrani tak jsme zjistil, ze spousta SH fishek je v HU velmi dobra, protoze maji trening jak hrat HU range, zatimco bezny hrac ho nema.
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      predpokladam, ze nicotta pise o FL HU SnG.
      Na microstakes bude vseobecne spoustu slabych hracu, proto je potreba se nepoustet do hry s nikym alespon trochu solidnim. Dalsi vec je, ze ta hra je oproti CG dost jina. Na 2+2 byl kdysi hodne solidni clanek o FL turnajich a obsahoval i cast tykajici se HU. Doporucuju najit a nastudovat ;)
    • nicotta
      nicotta
      Bronz
      Registrace: 22.08.2011 Příspěvky: 66
      co sa tyka LHU CG tak ako pises rake je tam dost kruty a este mam skusenosti ze protihraci sa dost casto odhlasia ak su len trosku v pluse....ked sa to cloveku stane dva tri krat po sebe tak tiltik je na ceste :D ....skor to skusam v SNG rake prijatelny a od stola nemoze utiect :D . Zatial hravam pary 8 a vyssie, farby a konektory.....zalezi co dojde na flop podla toho sa potom rozhodnem a taktiez s kym hram....uz som par krat narazil na manikov co poznali iba tlacitko reise a tak aj dopadli :s_evil:
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      no tak na 1.5kach ti to mozna chvilkove vychazet bude, ale pokud pujdes o trochu vys, tak budes mit s touhle preflop hrou problem. Na tomhle levelu to treba staci, ale pokud se tomu chces nejak rozumeji venovat, tak bych se byt tebou zameril na teorii, abys aspon trochu pochopil, o cem tahle hra vlastne je.

Osobne jsem tyhle sitka hraval (sice trochu vys), ale bud regular nebo slow, kvuli treninku HU hry (mozna celkem rozumne pro vsechny, kteri radi v CG zakladaji nove stoly). Hlavni problem FL SnG je v tom, ze se hrajou jinak, nez CG a uplne jinak, nez NL SnG.

Osobni nazor: s touhle hrou asi 30$+ beatovat nebudes
    • nicotta
      nicotta
      Bronz
      Registrace: 22.08.2011 Příspěvky: 66
      kennyxx.....tak to mas uplnu pravdu, pocitam ze by som nepochodil ani na 7$...ale clovek niekde zacat musi :D .....a prave preto toto vlakno aby skusenejsi sem dali svoje postrehy a skusenosti.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

abych řekl pravdu, tak SnG flh jsem moc nehrál, asi do deseti vcelku :s_ugly: Takže o tom nic moc nevím, koukal jsem jen na 30+ USD a tam nebyl moc traffic, tak jsem to nakonec vypustil z hlavy :s_mad:

Jinak obecně HU zápasy jsou hodně rakovaný na CG, nemá cenu je hrát v podstatě až do úrovně 2/4 USD, na PP od 3/6 USD a na některých networcích se nevyplatí hrát ani ty ještě vyšší kvůli rake. :s_mad:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      V tomhle jsem úplně nulový, nevím o tom nic a pár pokusů podle toho dopadlo. :s_evil: