Ochotný poker player z Brna s literaturou?

• karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Ahoj,
      mám takový trochu nevšední dotaz či lépe řečeno prosbu. Nenašel by se tady nějaký hráč z Brna, který vlastní nějakou užitečnou pokerovou literaturu (tištěné knihy) a byl by ochoten mi je půjčit na přečtení? :D

V Moravské zemské sice leccos mají, ale pouze do studovny....a že by se mi chtělo vysedávat ve studovně...no tak se zkouším dostat k nějakým knihám touto cestou.
  • 3 odpovědí
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj,

je nejaký špeciálny dôvod prečo preferuješ práve tlačené knihy? Ak by si mal záujem, mohol by som Ti poskytnúť nejaké e-books, mám nejaké uložené v kompe, ale myslím, že tu na PokerStrategy sú mraky informácií a navyše máš tu i aktuálne videá, cochingy a HJ fóra - všetko je zamerané na súčasný poker, kdežto, keď napríklad čítaš nejakú 5 ročnú strategickú knihu, už v nej môžeš nájsť niektoré koncepty, ktoré dnes už v online pokeri nie sú aktuálne. ;)
    • tomas445
      tomas445
      Bronz
      Registrace: 06.05.2011 Příspěvky: 74
      Ahoj, tie knihy pokial nie su v AJ, alebo v nieakom inom cudziom jazyku tak by som mal o ne zaujem.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Knihy sú v AJ, no opakujem, omnoho väčšiu value má pre Vás študovať zo zdrojov tu na PokerStrategy, z dôvodov vyššie uvedených. :s_grin:

Tie knihy sú ale dobré na rozšírenie pokerových obzorov, to nepopieram. Takže ak by ste teda mali záujem, napíšte mi PM. ;)