Červencový fix limit - pokec pro všechny Fix limiťáky

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Červencový FL pokec pro všechny hráče FL

Červencový FL je vlákno pro všechny FL hráče, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o FL v červenci :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 102 odpovědí
    • grave007
      grave007
      Bronz
      Registrace: 09.08.2011 Příspěvky: 173
      Tak hned sem šoupnem otázku na tělo :)
      Hraje někdo poker na noťasu? Dají se na 15" hrát 4 stoly najednou? (aby byly všechny vidět?) Nebo je nutná 17" (neba ta taky nestačí?)
      Dík za odpovědi.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      ja hraju na 14 palcich notasu a kdyz dam 4 stoly tak se daji zmensit abych videl vetsinu z kazdyho stolu ale je to uz mensi a trochu nepohodlny, ja to vetsinou mam prekryty castecne a da se to v poho takhle hrat no
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Já mám 13" prcka a problém je s HUDem. Stoly složím tak abych viděl i kliknul (nebo můžu zkratky), karty upravím na viditelné ale buďto mám malej font (blbě se to v té rychlosti čte, nebo mám nos v monitoru), nebo mi zakrývá to co už bych rád viděl. Takže na to bacha!
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Dneska jsem úplně zapomněl, že je pondělí a trénink. Měl jsem přitom čas a dokonce byl na PC, to je škoda :rolleyes:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Begginer509 původně napsal
      Dneska jsem úplně zapomněl, že je pondělí a trénink. Měl jsem přitom čas a dokonce byl na PC, to je škoda :rolleyes:
      taky jsem si prave vzpomel, takle jsem uz dlouho nebyl zazrany do hry jako dneska
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      grave007 původně napsal
      Tak hned sem šoupnem otázku na tělo :)
      Hraje někdo poker na noťasu? Dají se na 15" hrát 4 stoly najednou? (aby byly všechny vidět?) Nebo je nutná 17" (neba ta taky nestačí?)
      Dík za odpovědi.
      15,4" a čtyři stoly v pohodě (překrývaj se jen tlačítka)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj borci,

informace k naší bodovací soutěži včetně cen k nalezení ZDE :s_thumbsup: :f_love:
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 58
      Ahoj zacal jsem se koukat na videa od strixra o FL. Bohuzel od videa cast.3 vejs mi hrozne zrnej a vubec se na to neda koukat. Dela to jen me nebo je nejakej problem s tema videama? Pokud neni chyba na mem prijimaci, slo by to nejak poladi? dik
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      AAd0nkAA původně napsal
      Ahoj zacal jsem se koukat na videa od strixra o FL. Bohuzel od videa cast.3 vejs mi hrozne zrnej a vubec se na to neda koukat. Dela to jen me nebo je nejakej problem s tema videama? Pokud neni chyba na mem prijimaci, slo by to nejak poladi? dik
      Teď jsem koukal na 3, 4 + dvanáctero a pohoda. Zkus jiný prohlížeč, nebo novější flash player.
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Běží to dobře, cbybka je u tvého PC
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 58
      dik zkusim to nejak poresit

tak problem jsem vyresil pujcenim jineho ntb :D . na mem nepomohlo nic

:s_ugly: mam z toho pekne nafouklou hlavu. snad v ni neco zustane.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      AAd0nkAA původně napsal
      mam z toho pekne nafouklou hlavu. snad v ni neco zustane.
      Já osobně si udělal poznámky jako ve škole (část jsem obšlehl tady na fóru od Jurika)

Inspirace zpracování poznámek z prvního videa:

Preflop hra

ANO - hrát tight
      ANO - mít iniciativu
      ANO - mít pozici
      NE - spekulovat
      NE - dělat slowplay

Proflop hra obecně : - Začíná max. počet hráčů
      - Snažíme se tento počet snížit
      - Dopad na zbytek partie
      - Dobré kombinace = drahá zábava 
      - Špatné kombinace = ještě dražší

Agresivita a iniciativa preflop : - Základní agresivita = openraise na pozici
      - Dodržování pozice
      - Neplatí pouze ve specifických situacích

Akce proti limperům : - Raise pro izolaci
      - Zůčastňovat se multiway potů s draw h.
      - Nenechat se vytiltovat !

3-bet : - Reakce na raise před námi
      - Špatný hráč = buď 0% nebo 80% 3bet
      - Zkušenější hráč = 5% až 9% 3bet
      - Dobrý hráč = 10% až 16% 3bet
      - Využití pozice
      - Izolace hráče
      - Izolace peněz

Bránění BB : - Nejvíce záleží na typu soupeře
      - Většinou dobré odds na call
      - Range velmi proměnlivá
      - Výhoda pozice 

Až budeš zpětně procházet session, hezky si odškrtáš všechno cos dělal a přitom dělat neměl :f_biggrin:
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      Jurikovi shrnující poznámky z videí jsou opravdu skvělé :f_cool:
      taky si je zkopíruju - ty moje totiž opravdu nejsou takhle přesné... :-)

musím se podívat z kolika videí má poznámky zveřejněny... zbytek by mohl Jurik potom ještě dodat :-D
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      CC100 původně napsal
      musím se podívat z kolika videí má poznámky zveřejněny... zbytek by mohl Jurik potom ještě dodat :-D

Moc toho není a myslím že je to dobře, donutilo mne to dodělat si zbytek sám což mi dalo víc než to komplet obšlehnout. :f_cool:
    • luckapoker
      luckapoker
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 191
      Chlapci pinkáte někdo ty WCH freerolly na party? Někdo nějaká trefa? :D
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Dneska v tom 7,5k 50 mist před ITM

v 5k jsem byl v top 20 - 7x avg stack - flopnul jsem nuts postupku na flopu jsem po par reraisech dal all in za 240 blindu, dostal jsem call a přišel runner runner FH
    • jurik05
      jurik05
      Bronz
      Registrace: 15.11.2011 Příspěvky: 245
      CC100 původně napsal
      Jurikovi shrnující poznámky z videí jsou opravdu skvělé :f_cool:
      taky si je zkopíruju - ty moje totiž opravdu nejsou takhle přesné... :-)

Chlapci děkuji :) na poznámky a tebulky jsem expert :D :D né dělám si srandu snažím se vypsat jen to nejdůležitější ! Pro vás dneska postnu všechny moje poznáky ;)
    • luckapoker
      luckapoker
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 191
      Pepikv původně napsal
      Dneska v tom 7,5k 50 mist před ITM

v 5k jsem byl v top 20 - 7x avg stack - flopnul jsem nuts postupku na flopu jsem po par reraisech dal all in za 240 blindu, dostal jsem call a přišel runner runner FH
      Dobře ty :f_biggrin: Já teď vypadl z 7,5K na nějakým 150 místě na 2 řezy
      1) posílačka preflop QQ vs AJo, kdy další hráč zahodil AQ - eso točený hned na flopu
      2) posílačka na flopu QJA moje QJ vs. KK - desítka na rivru točená

Celkem mě to štve, páč sem byl asi 20. na chipech a rozhodně to pole bylo hratelný - i pro takovou NL fish jako jsem já :s_biggrin:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Já jsem si taky říkal, že je to hratelné, ale když nemáš štěstí tak, není hratelné nic :(