Ahoj, mám pár otázek:
1) Jak exportovat handy v takovém formátu, jak se vkládají sem na foru
2) Jak sebe nastavit jako "Hero" hráče? Mám totiž pocit, že mě PT3 identifikuje prostě jako jednoho z hráčů, ale nijak mě nevyčleňuje...aspoň sem si nikde nevšiml, že bych byl nějak zvlášť označen. Prostě pro něj nejsem HERO ;( :D
3) Kde najdu Handy k review? Jsem měl zajímavou handu v průběhu session, na kterou jsem se chtěl později podívat a tak jsem dal "Mark for review" nebo jak to tam je, ale teď nevím, kde mám v PT3 tu handu najít.

EDIT: Tak mě asi jako Hero program identifikuje, protože když jsem nastavil aby se HUD nezobrazoval pro Hero, tak to funguje. :P
EDIT2: tak marked for review jsem našel jako poznámku u handy v konkrétní session, ovšem nepřijde mi to moc praktické. Nedá se k nim tedy dostat nějak rychleji než abych musel proklikávat všechny sessions a všechny handy v nich, která že to byla.

A označení Hero se používá asi až v convertovaných příspěvcích že? A tak byl chybný předpoklad, že by si mě jako Hera měl vést i Poker tracker. :D A PT asi neumí handy sám konvertovat, že?

P.S.: Začínám mít pocit, že trpím samomluvou.