PokerTableRatings silver/gold

• Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      chcel by som sa spytat ludi co pouzivaju PTR zopar otazok nakolko taktiez uvazujem nad kupou na 3 mesiace

1. aky je rozdiel medzi silver a gold ? len v pocte search 1000 a 5000?
      2. vie niekto nejaky discount code pre silver?
      3. kolko searchov priblizne mesacne vyuzijete?bude mi 1000 stacit?ak hravam pravidelne
      4. ked ste to zacali pouzivat zvysili sa vase vyhry?

5. existuje este nejaka podobna stranka?zvykol som pouzivat aj poker edge ale to uz nejak tiez spoplatnili
      6. ked uz sme pri tom poker edge aky je hlavny rozdiel medzi tim a PTR?
  • 31 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau,

o tomhle už jsem se chtěl rozepsat někde, ale ještě jsem neměl čas, koupil jsem si Silver asi před týdnem...

ad 1) imo je to jen v počtu hledání, jako Silver mám přístupné všechny Premium věci co jsem našel....

ad 2) nevím, zjisti ;)

ad 3) pro mě je těch 1k asi na hraně, dneska jsem za 3h hraní využil asi 50 searchů, většinu pro Table finder (dobré je, že když ho dáš aktualizovat pomocí F5, tak se ti neodečte každý search, ale třeba jen jeden ze 3)....

ad 4) absolutně, zaplatilo se mi to skoro insta, ten Table finder je pro mě o hodně lepší než TST (nevím jak kvalitně jsem to měl nastavené), ale prostě to je luxus, rybník.... :f_biggrin:

ad 5, 6) netuším....

GL :P
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      dakujem za odpovede :)

mozes mi konkretne popisat ten table finder? a hlavne rozdiely medzi nim a TST?
      table finder mam neobmedzeny vyhladavac stolov?
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      tady máš Table finder, nastavíš s i tam hernu a limit, vyjedou ti všechny stoly, s doporučením které jsou nejlepší a dají se rozkliknout aby ses podíval na hráče....

a podle mě je to rychlejší a jednoduší, lepší, ale zase to nemá auto waitlist, musíš to dělat ručně...

btw. dlužíš mi 5 searches...;) :f_biggrin:
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      wow to je super si to idem aj onedlho urcite kupit :)
      takze ked kazdu minutu scanujem stoly pomocou F5 mi to odcita len 1 search?

no este sa rozhodnut ci uz nezobrat radsej ten gold lebo co sa stane ak vycerpam 1000 searchov? neda sa nejak dokupit alebo nieco? :D
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      1 hledání na Table finder je za 5 searches, ale já když to obnovuju, tak se mi to odečítá jen občas....

netuším.... :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Treizee původně napsal
      chcel by som sa spytat ludi co pouzivaju PTR zopar otazok nakolko taktiez uvazujem nad kupou na 3 mesiace

1. aky je rozdiel medzi silver a gold ? len v pocte search 1000 a 5000?
      2. vie niekto nejaky discount code pre silver?
      3. kolko searchov priblizne mesacne vyuzijete?bude mi 1000 stacit?ak hravam pravidelne
      4. ked ste to zacali pouzivat zvysili sa vase vyhry?

5. existuje este nejaka podobna stranka?zvykol som pouzivat aj poker edge ale to uz nejak tiez spoplatnili
      6. ked uz sme pri tom poker edge aky je hlavny rozdiel medzi tim a PTR?

ad 1 - reálně jen v počtu searchů, premium stats jsou i na silver account, nic jinýho nepoužívám
      2. nevím, 79$ na měsíc či co se určitě vyplatí zainvestovat, neřešil jsem to
      3. cca 900, ale já searchuju fakt dost... kdybych searchoval všechny hráče tak bych využil i víc, ale dávám automaticky whale lidem co jsou na 1 stole a nemají plný stack ani nejsou short-staci... tím dost uspoříš searches..
      4. ano. dramaticky, díky TST table selekci a notes podle PTR
      5. PTR je nejlepší imo... pokeredge mi nefungoval a navíc je možná zakázaný kdežto PTR jsou na Party povolené (ptal jsem se supportu)
      6. poker edge má i vlastní HUD ale ten nefunguje dobře, co já vím... ideální combo je TST, PTR + tracker (HM /PT3)
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      wow je to uplne super pomocnik
      hlavne ked najdem hraca ktoremu krivka ide neustale dole a na NL50 je -20 000 :evil: :f_biggrin: proti takym je radost hrat urcite sa tych 20$ mesacne oplati

este by som mal taku otazku kupil som si to len na mesiac a podla toho co som cital na ich stranke tak sa mi z uctu bude kazdy mesiac strhavat 20$ da sa to nejak zrusit?nakolko po mesiaci si planujem kupit 3mesacnu verziu :)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      aha, to je pěkný dotaz, já jsem to nijak nezkoumal, taky jsem koupil jen měsíc a mám v plánu pak koupit 3-měsíční....

tak to zjisti, support to jistí....;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      myslím, že se ti to bude každej měsíc obnovovat.. takže je potřeba to zrušit a pak koupit 3 měsíční (to mám já)

anebo jim napsat na support že chceš změnit deal na ten 3 měsíční - to by mělo bejt jednodušší
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      hmm ja myslel ze TST je zkratka table scan turbo... takze tento searcher co maj na PTR je mnohem lepsi? pro nl50 hrace s tim ze mam plan tak 30-40k hands/mesic se vyplati tedy?
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      TST je table scan turbo
      PTR poker table ratings
      tiez si obcas tie skratky mylim

je hram tiez NL50 a kupu vobec nelutujem za den sa ti to vrati :evil:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      TST se nejlépe využije v kombinaci s PTR a děláním poznámek.. samozřejmě TST je uplnej základ a nejdůležitější komponent.. zaplacený PTR ti jenom ukáže detailní historii a výsledky hráče včetně jeho statů
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      tak koukám,že jsem v tomto směru hodně pozadu :f_mad:
      Moje výbava je jen starý PT3 a TST...co mi může dát navíc PTR (jsem tam jen zaregistrovaný)?
      Díky za rady
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      přečti si dotazy a diskusi výše...

já používám hlavně ten Table Finder, máš ho někde nahoře ve spoileru....
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      To jsem četl a proto se ptám,jak to konkrétně využíváte...jestli si píšete poznámky na nové hráče jako hraje 22/18/6 a má +5bb/100 nebo tak nějak?
      Já zatím používám jen vlastní zdroje :f_rolleyes:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      inspiroval mě Hurloon....

hráče si barevně označím podle výher a statů....(nemám na hráče dostatečný vlastní vzorek a pole je dost velké....)

ale hlavně si filtruju dobré stoly, s TST jsem se až tak moc nekámošil, tohle je pro mě lepší....
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Hmmm...tak já dost často stoly zakládám a systém vyhledávání stolů mi funguje zatím docela dobře :f_biggrin:
      Ale ty staty za to určitě stojí...díky :s_thumbsup:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Hm, tak som si to prečítal a príde mi to zbytočné pre moje potreby:

- Mám na hráčov dostatočne veľký sample.
      - Mám TST s autowaitlistom a filtrami.
      - Zaujíma ma len VPIP/PFR a moja pozícia voči rybe, jej krivku sledovať nemusím.
      - Ak narazím na úplne neznámeho hráča, vystačí mi PTR free search.

Je nejaký dovod prečo by som si mal platiť PTR? (Na unknowna narazím len občas a nato mi stačí free PTR search).
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Asi zásadní rozdíl bude v tom, že ta free nevidíš staty, ale když to nepotřebuješ/nevyužiješ, tak to nemá cenu platit
    • 1
    • 2