BLOG: break-even donk up to the sky

• otomannek
      otomannek
      Bronz
      Registrace: 13.09.2011 Příspěvky: 74
      Zdravím po delší době jsem se konečně dokopal k tomu abych si založil blog, doufám že mi bude pomáhat hlavně v motivaci protože občas s tím mám chut vážně seknout :f_biggrin:

V pokeru se už nějakej ten pátek plácám na NL10 SH, mám za sebou několik shotů na NL25. Ale všechno dopadlo špatně a momentálně se mi nedaří byt winning na NL10 :f_confused: Pro ukázku grafy za poslední dva měsíce:

Je to pro mě hodně frustrující... Doufám že se co nejrychleji vzpamatuji a konečně se posunu dál. Momentálně je pro mě být winning na NL25 hodně velký scifi :s_confused:

Moje cíle na příští měsíce jsou:

:club: dostat se na NL25

:club: zlepšit mindset

:club: změnit celkový přístup k pokeru obv. k lepšímu

:club: věnovat více času studiu
  • 1 odpověď
    • otomannek
      otomannek
      Bronz
      Registrace: 13.09.2011 Příspěvky: 74
      Tak jsem svůj bankroll přesunul na WPT Poker a úvodní session se vydařila viz. graf. :heart:

Jenom mám problém že mi nejde otevřít víc jak 4 stoly ?( . Máte s tím někdo zkušenost? Když chci otevřít pátý stůl hodí mi to tabulku že víc stolů mít otevřených nemůžu. Zkusím se ještě pohrabat v nastavení a když to nevyjde tak support...

Když jsem čekal na cashout zhlídnul jsem pár videí ale hlavně jsem po dlouhé době zavítal do HJ fora a zjistil že dělám obrovskou chybu když žádný handy nepostuji a k cizím se nevyjadřuji. :f_confused:

Tohle budu muset napravit jestli se chci posunout někam dál :s_cool: