Publikace...

• MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Neuvažovali jste o tom (psstrategy), že byste začali publikovat i v tištěné podobě, nebo v pdf? Něco jak např. Mersenaryho e-book, klidně i kratší, které by byli za určitou částku ke stažení?

Myslím, že frajerů, kteří by si na to troufli je tu dost :-)
  • 6 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čauvec, uvažovali jsme o tom s mým průvodcem začátečníka Průvodce začátečníka: z NL2 na NL100 IDEÁLNÍ CESTA protože tahle kondenzovaná verze je v podstatě e-book.. takže z marketingových důvodů, že by si to lidi stáhli do kindle atd

ale zatím jsme to nezrealizovali, protože máme hodně projektů rozběhlých nebo v přípravě takže to nebyla priorita a je to zatím pořád jen na seznamu věcí, co chceme udělat.. navíc se přiznám že nevím jak se dělá e-book (neporadíte někdo?) a museli bysme to re-searchovat minimálně interně v company nebo i externě nějak řešit takže to není věc co bysme byli schopní udělat nějak extra rychle...

respektive napadá mě kdyby někdo z vás chtěl z toho mýho průvodce udělat e-book (podklady jsou všechny v linku výše) tak bychom za to určitě rádi a adekvátně zaplatili.. (čemuž by samozřejmě musela předcházet domluva tady ve vláknu a následně skype call ohledně detailů). vyznáte se v tom někdo? =)
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      imho se to ukopiruje do wordu, udelaji se nejake upravy, hlavicka, paticka, obtekani kolem obrazku, potom se to prevede do pdf a ctecky si s pdf poradi ne ? Popripade by se to zkonvertovalo do potrebneho formatu

a jestli se nikdo nenajde tak se toho klidne ujmu stejne mam ted az moc volneho casu :)

btw cornie uz sis koupil ten notas ? :)
    • OndrejLorenc
      OndrejLorenc
      Bronz
      Registrace: 08.06.2012 Příspěvky: 2
      Cau ,

nebyl by problem , abych to mel tyden po dohode hotove a pripravene pro online distribuci .
      Kdybys o to mel zajem , napis mi na skype Ondrej Lorenc , eventualne ma mail Mister.Lorenc@gmail.com .

Pekny den
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      zdarec, díky za nabídky.. nejdřív potřebujeme obv prověřit, jakým způsobem je to ideální udělat.. bigfish už popsal svoji pracovní metodu..

@ ondrej - můžeš pls napsat jakým způsobem bys postupoval ty?

(sorry že vás takhle veřejně vyslýchám, snažím se získat informace, jak nejlíp na to)

@ bigsfish - notebook budu řešit no.. postnu asi na blog brzo kvuli tomu, jestli mi daj lidi nějakou dobrou finální radu zase :f_love:
    • OndrejLorenc
      OndrejLorenc
      Bronz
      Registrace: 08.06.2012 Příspěvky: 2
      Jestli to chces nejak bliz probrat , tak pres ten mail , co jsem tam psal , nechci tady rozepisovat pres cely forum .
      Ale jestli uz jsi domluvenej z Bigfishem tak np
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      np. tak nám pls napiš na czech@pokerstrategy.com , případně jsem si tě přidal do přátel tak stačí když mě přijmeš a můžeš mi poslat zprávu tady na PokerStrategy.com