Ukoncenie session po hot rune?

• Gaze73
      Gaze73
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 194
      Ked mam hot run pri fishy tabloch, nikdy to nevypnem, a potom ako zakon schvalnosti vzdy v priebehu hodiny pridem o niekolko BI a som break even alebo v miernom pluse. Ale fakt nechapem preco to vzdy tak isto dopadne, mozem mat aj 5x 70-90 equity proti megarybe a predsa preham 5 stackov za 20 minut. Ako to robite vy? Vypnete to ked vyhrate napr. 5BI za 2 hod?
  • 11 odpovědí
    • zvire
      zvire
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 242
      V nejlepším se má přestat :-)

Já to mam podobně sice uplně na nejmenších micro, ale jak trefim něco většího tak to jdu rozdejchat na vzduch protože jinak si říkám jakej jsem master a výhra je ta tam... :-)
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Když se daří, tak to není důvod vypínat. Naopak, hraji co to jde. Klidně přidám ještě nějaký stůl navíc avšak do té doby, než prohraji 1bi. Pak končím. Jako většina jsem byl schopný prohrát během deseti minut to, co jsem poctivým grindem 2 hodiny nahrával. A těch session, které končily v mínusu..:( když to tak hezky šlo...Od jisté doby to dělám takhle a zatím to jde.
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      známe ... zrovna teď před chvílí jsem byl v sitkách po 15ti turnajích v plusu 8BI, a teď 10 prohranych turnajů v řadě a chuť rozmlátit myš :f_mad: :D
    • Gaze73
      Gaze73
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 194
      To si tiez hovorim, ze ostat hrat je +EV. Ked sa mi podari pekna vyhra, tak potom chcem prekonat osobny rekord BI za den, ale vzdy stroskotam a pocuvam od brata ze som mal prestat... Mozno to chce vacsi sample, ale co som zazil asi 7 hot runov, 6 z nich skoncilo este v ten den, a pri tom jednom som radsej prestal..
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      nepozerajte do cashieru ani trackera a hrajte pokial sa citite pohodlne a sviezo ;)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ja to mám naopak, keď mi to začne dobre točiť a vyhrám pár stackov, mám iracionálnu chuť to hneď vypnúť aby som o ne neprišiel :f_mad:

A to ani nepozerám do cashieru, ale keď človek napr. vyhrá 5 stackov za 20 minút a prehrá iba jeden, tak to zhruba tuší, že je v pluse :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      nj, zhruba :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Fiskantes původně napsal
      Ja to mám naopak, keď mi to začne dobre točiť a vyhrám pár stackov, mám iracionálnu chuť to hneď vypnúť aby som o ne neprišiel :f_mad:

A to ani nepozerám do cashieru, ale keď človek napr. vyhrá 5 stackov za 20 minút a prehrá iba jeden, tak to zhruba tuší, že je v pluse :D
      Mám to úplně stejně.. Hlavně se mi pořád stává, že když se přemůžu a hraju dál, tak se potom postupně odhážu a nakonec jsem v plusu třeba jen polovinu původního profitu nebo ani to ne. Koneckonců moje nejlepší session byla nějakých 15 sng, ze kterých jsem jich vyhrál asi 9 a skončil nějakých $350 v plusu. :D
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      ten pocit poznam :)
      je to proste jak gambleri na strojoch povie si ze vhodi nieco napriklad 10€ dostane sa na 30€ a povie si ak bude 50€ tak to vyberie dostane sa na 50€ co si myslite vyberie to ?:D

je tazke prestat ked sa v niecom dari =)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,619
      Čau,
      za to podle mě může jediná věc...začnete o tom přemýšlet a přestanete se soustředit na hru :f_biggrin:
      Zkuste si uvědomit,jestli se to neláme o pauze mezi sessions?
      Já jsem to tak měl..."dnes se mi daří,vlítnu na ně a oškubu ty fishky" :f_mad:
      Dnes to řeším tak,že si nedávám pauzu a udržuju se v koncentraci na hru a místo např. třech hodinových sessions si dám jednu 2,5h a pak to vypnu a vychutnávám si pocit z dobré hry...až mě to přejde,jdu hrát znova :f_biggrin:
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Diamant
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,300
      :f_eek: results oriented thinking is bad mkay

http://www.youtube.com/watch?v=BNbExvU42q4