koupě kytary

• KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Ahoj, ahoj...

Prázdniny začaly, takže mám o něco víc volného času a konečně bych se rád dokopal k tomu, naučit se na kytaru, aspoň ty nejznámější vypalovačky :) )

Dřív jsem brnkal s kamarádem, co mě naučil pár akordů, ale už si toho moc nepamatuju :) Chtěl bych si koupit nějakou obyč kytaru, jen tak na domácí brnkání, jen nevím, jestli akustiku/elektriku? asi bych radši elektriku, protože hrát budu převážně rock, tak aby to pěkně znělo :) )

ta úplně první by měla být fakt jen tréninková a na domácí brnkání, takže tak kolem 100€? vůbec nemám představu, jak se to pohybuje :) Nejlepší by bylo, kdybyste měli s nějakou sami zkušenosti a mohli ji tak doporučit :) Jinak za tou elektrikou si zase tak nestojím, jde mi teď fakt jenom o základy (akordy etc)... Pokud mě to nějak víc chytne a půjde to, vyrazím do nějakých hudebnin, vybrat nějakej lepší kus ...

Díky za rady :f_biggrin:

cya
  • 2 odpovědí
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      kup si guitar hero na playstation a mas pokoj :D
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      nechci te strasit, ale elektrika do 100 ecek dost tezko. Aby to bylo slyset, potrebujes jeste kombo (i kdyz nepatrne to je slyset i bez nej). Klasiku uz asi nejakou najdes. V tyhle cenovy relaci je to v podstate jedno.
      Nejdriv ale doporucuju nejaky hudebniny navstivit, pripadne bazar v okoli, abys aspon trochu vedel, jaky jsou moznosti (tvar, velikost,...). Osobne bych sel cestou bazaru. Ty nejlevnejsi sunty z tesca tam nebejvaj a tak se da sehnat pomerne solidni zaklad za par korun.