[HU] K high call river readless

• 17 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      kdyz se divam na ten bet, tak bych se priklanel k callu. 8, T by mel bet flop nebo turn. 6 by snad takhle nebetnul i kdyz u fishek jsem to uz taky videl, takze to bude asi miss draw, uplny air bez SD by betnul podle me driv.

Jeste je otazka co je to za stejky, vcera jsem hral 1usd hyhu na Party a tam jsou nejaky uvahy naprosto zbytecne. :D
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      asi na tom něco bude jak si to říkal včera no ;)
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      dusan32 původně napsal
      To je opravdu komentář z kterého si člověk hodně odnese... :f_thumbsup:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      mjCch původně napsal
      kdyz se divam na ten bet, tak bych se priklanel k callu. 8, T by mel bet flop nebo turn. 6 by snad takhle nebetnul i kdyz u fishek jsem to uz taky videl, takze to bude asi miss draw, uplny air bez SD by betnul podle me driv.

Jeste je otazka co je to za stejky, vcera jsem hral 1usd hyhu na Party a tam jsou nejaky uvahy naprosto zbytecne. :D
      Proč by takhle nebetnul 6x nebo i 2x, když accel (nebo kdo to odehrál) zjevně nemá absolutně nic? Taky nečekám že by tu měl totální air ve stylu 35o, to by imo vsadil vždycky na flopu nebo na turnu.
      Readless bych určitě foldnul, jednak kvůli tomu co jsem napsal výše a kvůli pot odds.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      alficor1: Ty bys tady checknul beh flop s 2 nebo turn s 6?
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Já ne, ale já taky nelimpuju pre a dělám spoustu věcí jinak, než villain. Nejde ale co bych udělal já, ale co čekám že by udělal villain. ;)
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      mjCch původně napsal
      dusan32 původně napsal
      To je opravdu komentář z kterého si člověk hodně odnese... :f_thumbsup:
      sry říkal to co si psal ty, že je to readless call ale mě se to moc nelíbilo :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Díky za komenty hoši :)

Já osobně si myslím že je to call, dusan na mě včera koukal jak hraju a dost se mnou nesouhlasil, tak jsem se to sem rozhodl postnout. Dusan hlavně argumentoval tím, že soupeř může mít 8x (což repuje nejvíc), a s tím já vůbec nesouhlasím, myslím že vždy betne 8x na turně.

Alficor měl zajímavý koment a je fakt, že random hráči toto někdy udělají s 2/6x handou na riveru, ovšem myslím, že je tam i dost missed gutshotů/draws obecně (vůbec to z mé zkušenosti není tak, že každý betuje any draw na flopu, někteří hráči prostě přemýšlejí stylem "kouknu na další kartu, budu sázet až budu mít made handu")
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      Díky za komenty hoši :)

Já osobně si myslím že je to call, dusan na mě včera koukal jak hraju a dost se mnou nesouhlasil, tak jsem se to sem rozhodl postnout. Dusan hlavně argumentoval tím, že soupeř může mít 8x (což repuje nejvíc), a s tím já vůbec nesouhlasím, myslím že vždy betne 8x na turně.

Alficor měl zajímavý koment a je fakt, že random hráči toto někdy udělají s 2/6x handou na riveru, ovšem myslím, že je tam i dost missed gutshotů/draws obecně (vůbec to z mé zkušenosti není tak, že každý betuje any draw na flopu, někteří hráči prostě přemýšlejí stylem "kouknu na další kartu, budu sázet až budu mít made handu")
      Docela rad bych se zucastnil nejake podobne sweet! Nevim jestli je to soucasti session nebo je to soucati couchingu. Kdyztak mi dejte veset az budete neco podobneho provozovat i v ramci couchingu... Diky
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      A kdyz beres alfikor1 komentar, tak muzes brat , ze random hrac ti to muzre udelat i s T, 8, 2, 6, postupka, air. Ale jde o to co ti udela normalni hrac , ktery ma aspon trosku mozku...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      mjCch původně napsal
      Docela rad bych se zucastnil nejake podobne sweet! Nevim jestli je to soucasti session nebo je to soucati couchingu. Kdyztak mi dejte veset az budete neco podobneho provozovat i v ramci couchingu... Diky
      Tohle bylo normálně spíš kvůli tomu že dusan je longterm student, a občas je větší zábava grindit "ve dvou", tak jsem mu napsal jestli nechce koukat jak hraju a bavili jsme se o handách a tak. Nebyl to ani coaching.

Jestli chceš, napiš prostě na skypu až mě uvidíš a klidně můžeš taky koukat a u toho můžem kecat přes skype :)

Tipnul bych, že dusan si z toho něco vzal i když to nebyl normální coaching :)
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      ja si myslim, ze villain je castejsie lepsi v tomto spote.

Na river moze betovat, pretoze si mysli, ze mi nic nemame a preto zvoli bluff. Alebo si mysli, ze mi nic nemame a preto betne svoju handu.

villain: A9s-A2s,KJs-K2s,Q2s+,J2s+,T2s+,92s+,82s+,72s+,62s+,52s+,42s+,32s,A9o-A2o,KJo-K2o,Q2o+,J2o+,T2o+,92o+,82o+,72o+,62o+,52o+,42o+,32o

teda ak callneme, tak v tomto spote vyhrajeme v 36% pripadoch, co nam urcite boostne nase ego :D
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      nevim jestli ti nekdo checkne KJs a podobny handy pre...
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      mjCch původně napsal
      Tohle bylo normálně spíš kvůli tomu že dusan je longterm student, a občas je větší zábava grindit "ve dvou", tak jsem mu napsal jestli nechce koukat jak hraju a bavili jsme se o handách a tak. Nebyl to ani coaching.

Jestli chceš, napiš prostě na skypu až mě uvidíš a klidně můžeš taky koukat a u toho můžem kecat přes skype :)

Tipnul bych, že dusan si z toho něco vzal i když to nebyl normální coaching :)
      rozhodně jsem si z toho odnesl hodně a byla i zábava jen, že už bylo pozdě a já usínal :f_biggrin:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      pLAYERsjsk původně napsal
      ja si myslim, ze villain je castejsie lepsi v tomto spote.

Na river moze betovat, pretoze si mysli, ze mi nic nemame a preto zvoli bluff. Alebo si mysli, ze mi nic nemame a preto betne svoju handu.

villain: A9s-A2s,KJs-K2s,Q2s+,J2s+,T2s+,92s+,82s+,72s+,62s+,52s+,42s+,32s,A9o-A2o,KJo-K2o,Q2o+,J2o+,T2o+,92o+,82o+,72o+,62o+,52o+,42o+,32o
      Pokud vycházíš z předpokladu, že se villain takto dostane na river se všemi 2x kombinacemi a vždy je betne (myslím, že nejčastěji už je zcheckuje behind :] ) tak pak ano, call bude asi lehce -EV.

EDIT - napsal jsem hloupost :rolleyes: Když teda budem lepší v 36% případů, tak je call stále +EV.

pLAYERsjsk původně napsal
      teda ak callneme, tak v tomto spote vyhrajeme v 36% pripadoch, co nam urcite boostne nase ego :D
      Nedával jsem to sem kvůli tomu, že jsem udělal K high river call, byl right, a teď všichni dívejte :rolleyes: Stejně tak jsem mohl tu ruku prohrát a vypadat jako donk.

Kdybych si chtěl honit ego, tak jsem hodím jiné handy, třeba i z té session a místo toho ať lidí diskutují k ní napíšu "sick ownage" nebo něco podobného ;)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Stejně tak si nemyslím, že betne A high na riveru, a taky si mu nedal do range žádné busted draws.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz

:)
      ok, někdy se ozvu... dík