srdiecko sem tam si zahram poker!!!

• nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,867
      ak ste sa dostali niekedy na moj blog tak viete...

poker hram asi dva roky tato hra ma uchvatila a sprijemnovala mi dlhe chvile,z existencnych dovodov mojho :f_love: sexualneho milostneho a partnerskeho zivota :f_love: som nuteny opustit kludny bytik na predmesti NIKOZIE a prestahovat sa do mesta snov z nazvom OSTRAVA :f_eek:

ale teraz k teme...

kedze s pokrom nechcem skoncit tak som sa odhodlal zdoverit svojej priatelke s mojim konickom,predsa len by som ju tazko presvedcil ze hravam po veceroch solitare :f_o:
      Problem bol vsak ten ze poznam jej nazor na hazard a tak som ju zobral na vinecko ona jeden poharik a ja 4 fernety a 2 piva a otvoril som diskusiu..SRDIECKO sem tam si zahram poker!!!

po chvily ticha to prislo ako dlho?preco?kolko hodin denne?kolko som uz prehral?...no proste zeny!!!

nakoniec to skoncilo v neutralnej faze cize vyslovne my to nezakazala ale nie je tomu ani bohvieako naklonena...

ake mate vy skusenosti s podobnych sedeni a ci sa da nejak u neznaleho cloveka prebudit pozitivny vstach k tomuto sportu,samozrejme nepotrebujem aby zacala tiez grindit len by som chcel trocha podpory!!!
  • 30 odpovědí
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Registrace: 23.07.2011 Příspěvky: 131
      Podpora většinou přijde s první větší trefou, viz. příklad... "Rodiče se bojí, že mají syna gemblera, ale až jim zaplatíte jednu splátku hypotéky, budou muset zavřít hubu..." :f_cool:
    • pkral251
      pkral251
      Platina
      Registrace: 22.03.2010 Příspěvky: 295
      easy, povedz kolko si nahral penazi a ze z poker uctu iba vytahujes nahrate peniaze a nikdy v zivote by si tam nehral o svoje uspory
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Moja taktika: Hrám poker, ak sa vám to nepáči, GTFO. Works everytime :f_biggrin:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Přesně tak. Pokud je někdo přesvědčen, že je to hazard o opaku ho nespřesvědčíš i kdyby ses na hlavu stavěl. Takže neřešit.

Na podporu se vykašli. Spokoj se s tím, že ti to bude tolerovat a zbytek něřeš. Lepší než se kvůli tomu hádat. Až domů přineseš nějaké penízky na vylepšení ložnice třeba, tak podpora možná příjde jednou sama.
    • matoSVK
      matoSVK
      Black Member
      Registrace: 29.09.2008 Příspěvky: 352
      haha tak toto mam doma tiez:-)
      a za tie roky co hram poker sa mi nepodarilo ju presvedcit ze poker neni hazard ako taky, ze sa da natom dlhodobo vyhravat, ze je mozne sa dokonca pokrom zivit a ze poker ma aj kopec pozitiv...
      najlepsie je skusit ju to naucit hrat a potom sama zisti o com to je, mne sa to ale nepodarilu tak ale mozno tebe to pojde lepsie.
      Nakoniec sme zostali v takom stave ze to proste toleruje aj ked sa jej to nepaci.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Diamant
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,300
      hlavne sa nesnaz nikoho presvedcit ze poker je sport :D a ani to nikde nepis
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      ja som prave pred polhodinou vlozil priatelke na partypoker 50$ :D

moja priatelka to berie velmi dobre nakolko aj vie ze sa mi dari :)
      brat to berie tiez v pohode a vypytuje sa kolko som vyhral

mama bola nazoru "coze ty hras karty????? na internete a este o peniaze???okamzite s tym prestan lebo prehras aj dom vyber peniaze co tam mas a slub ze s tim prestanes lebo dostanem infarkt" potom je priatelka vysvetlila ze na pokri nic nehrozi

otec si mysli ze som gambler co ma pozicku a hram karty proti mafii a postupne vsetko prehram a ked nie tak si pridu pre mna

proste rozdiel generacii :)
    • alpinko
      alpinko
      Zlato
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 787
      Treizee původně napsal

mama bola nazoru "coze ty hras karty????? na internete a este o peniaze???okamzite s tym prestan lebo prehras aj dom vyber peniaze co tam mas a slub ze s tim prestanes lebo dostanem infarkt"

proste rozdiel generacii :)
      Ako keby som bol doma a pocul mamku :D
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      Treizee původně napsal

otec si mysli ze som gambler co ma pozicku a hram karty proti mafii a postupne vsetko prehram a ked nie tak si pridu pre mna

ocividne videl ordinaciu v ruzovej zahrade :s_biggrin: :s_biggrin: slane mandlicky FTW !!!!! :f_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=-7mYGNzm6cA
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      nanoo13 původně napsal
      ake mate vy skusenosti s podobnych sedeni a ci sa da nejak u neznaleho cloveka prebudit pozitivny vstach k tomuto sportu
      Ahoj, :)

ja mám chvalabohu v tomto šťastie a moja priateľka má poker rada. Nesúhlasím s tým, že človeka nepresvedčíš o tom, že poker nie je hazard. Je to veľmi individuálne, niekoho presvedčíš a niekoho nie, no podľa mňa by si to mal skúšať... najmä keď ide o priateľku, neviem - môj názor. ;)

Ak si nečítal, prečítaj si tento článok alebo čo to je :s_cool: možno tam pre ňu nájdeš nejaké vhodné argumenty.

nanoo13 původně napsal
      samozrejme nepotrebujem aby zacala tiez grindit len by som chcel trocha podpory!!!
      Prečo nie? :f_grin: Podľa mňa najlepšia cesta je naučiť ju hrať, nech si claimne starting capital :D .

1. Je to zábava.
      2. Skôr to pochopí.

Držím palce!
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      Naučil som sa že čím menej ľudí vie že hráš poker tým lepšie...

Keď sa ma na to niekto pýta tak naozaj mu poviem že len občas si zahrám jeden turnaj... Nie je to vec s ktorou sa dá chváliť pred laikmi. Vačšinou čo pozorujem ľudí tak berú poker ako vačší hazard ako ruletu ... Keď niekomu poviete že ste skočili na 5 min na ruletu bere to obyčajne so smiechom a stakým nadhľadom ako " Aha a čo prialo ti nakoniec štastie a padlo ti to?", berú to ako nedelné loto... Ale poker ? to je u ludí zvyčajne zakorenené ako mafiansky gamle.. kde vždy vyhrá ten mafian za ktorým ste prišli do kasína hrať.. Proste hrôza..

Alebo sú to tie hlúpe otázky .. Aha a koľko si už prehral? Vyhral si aspoň dačo poriadne, alebo stále prehrávaš?... Nebojíš sa že prehráš všetko? Poker? veď to je len o štastí nie? atď.

• MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Jak to tady čtu, tak je to, jako bych slyšel moje rodiče ;-) Kdybych ti chtěl něco poradit, tak už bych se opakoval po předchozích příspěvcích...

btw. Ostrava není zas tak špatné město ;)
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      Fiskantes původně napsal
      Moja taktika: Hrám poker, ak sa vám to nepáči, GTFO. Works everytime :f_biggrin:
      +1

vubec bych se nestavel do role presvedcovace, vysvetlovace (jestli to jsou slova :) ) proste hraju. nekdo neji dusenou mrkev, nekdo kouri, nekdo voli cssd. koho to zajima? :D urcite nekomu rad poradim vysvetlim, ale nebudu se "obhajovat" nebo premlouvat nekoho jestli muzu hrat. wtf? :D
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Stříbro
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Pokud mi to jde, tak me pritelkyne chvali a rika '' uz to ale vypni a pojd do postele, nebo to prohrajes''. Jinak to bere v pohode, az na vikendy, to ma furt nekolik pripominek behem seasson.
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      nanoo13, toz vitaj ostravaku, treba se nekdy potkame v saline :)

S pritelkyni to bylo uplne to same, kdyz sem se zminil ze hraju poker tak to byl jenom vrazednej pohled se slovy: ty chces vsechno prohrat ? :) Nejak sem se k tomu nevracel a hral si po vecerech, problem prisel kdyz sme spolu zacali bydlet.. Noo nakonec sem to vyresil tak ze sem ji objednal mikinu za zbyle body na pokerstars, rekl ji kolik mam penez na herne, ukazal pokerstrategy a ted to bere v poho, dokonce si dela srandu ze "coachinguju" :D .. Verim ze to budes mit stejne, vsechno ji vysvetli, udelej sni sweetku - ta ji po 5minutach prestane bavit a treba te bude jeste podporovat ;)
    • C0gnito
      C0gnito
      Bronz
      Registrace: 01.01.2012 Příspěvky: 594
      reakce mojí teď už bývalky byla "jo, poker je fajn" :D

ona brala poker jako takovou společenskou hru mi přišlo... znáte to, není ve vlaku co dělat, tak vytáhnou chipset a hrajou karty :D takže jsem byl celkem v klidu, moc se o to nezajímala víc
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Diamant
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,300
      ked sa ma niekto cudzi opyta co robim, tak poviem ze ucim ludi hrat poker :)

pride otazka: a zato ti platia? :O

a ja, ze mno hej :D

cooool :f_eek:

a potom neskor medzi recou, ze vlastne aj trochu hram poker...
      lahsie takto pochopia ze je to skill game, na ktoru treba trochu inteligencie :)

som gambler co ma pozicku a hram karty proti mafii a postupne vsetko prehram a ked nie tak si pridu pre mna

toto ma strasne pobavilo... asi si to dam aj na FB do kolonky profesia :D
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,867
      tak vidim ze to je taky normal ten moj rodinny zivot :D

najlepsia taktika asi bude hrat dobre vyhravat a cashoutovat a uplacat,ved ona si uz potom ten pozitivny pristup k pokru najde :D

fisky:docela suhlasim s tebou az na to GTFO ak je to co si myslim :f_mad:

vsetkym ostravakom:mne sa ostrava paci je tam toho vela ci uz na sportove alebo kulturne vyzitie a tiez tam mam vela znamych a 100mb pripojenie na internet,uz ziadny couching nebude lagovat :D
      ono je sice pekne zit na ostrove ale tych par zaujmavosti co tu je mas okukanych po par mesiacoch a tiez to more ked mas pod nosom tak ta casom prestane lakat,a po 6 rokoch ti to uz zacne pripominat alcatraz :D

bigfish:ked pojde priatelka na prvu sluzobku hned ti pisem PM :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      tento vyrok si budem pamatat do konca zivota: "Neznasam poker!" :D viac asi pisat nemusim...
    • 1
    • 2