s akym BI na stol?

• sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      ahoj,
      poskulujem jednym ockom po FL a chcem si to vyskusat. presiel som uz par strategickych clankov tu na PS, ale nenasiel (alebo prehliadol) som informaciu, s akym BI voci BB si sadam ku stolu. mozte mi to pls niekto ozrejmit? :)
  • 4 odpovědí
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Registrace: 23.07.2011 Příspěvky: 131
      Měl by ti stačit efektiv na jednu hru tzn 4xSB+4xSB+4xBB+4xBB (na všech streetách cap) tzn 12BigBetů, ale nebude se ti chtít rebuyovat po každé handě, takže bych zvolil nějaké optimální číslo jako například 24xBB (je to i docela dobrý stop/loss limit) + zaokrouhlení nahoru na nějaké kulaté číslo (u FL 0,02/0,04 je 24 BB 0,96 dolaru, takže bych bral jeden dolar) :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,
      já si myslím, že optimální je něco od 25BB já si beru raději 50BB, ale je to v celku jedno.

Jen je dobré si to hlídat, aby jsi neměl třena 3BB, dostaneš handu a nevyhraješ na ní nic
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      automaticke doplnovanie stacku urcite pouzijem, dik za rady ;)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ja osobne ke stolu beru 50 big betu (=100 big blindu), protoze hraju na party, kde jsem neprisel na to jak zapnout prubezne dokupovani. Ale na stars kde prubezne dokupovani slo nastavit snadno, tak tam me stacilo 25 big betu.

podle me ta vyse buyinu ma i svuj psychologicky efekt, spousta souperu si rekne ze jsi vyhravajici hrac, protoze si mysli ze jsi ty penize u stolu vyhral. Tohle neplati v pripade ze si vezmes nejake nesmyslne cislo treba 1000 BB to te si u tebe naopak vetsina hracu udela poznamku, ze jsi fish bohata fish co prisla rozhazet penize