delete

• 20 odpovědí
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 1,232
      del
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Čau,

super graf! Až tě potkám na Ongame, půjdu ti z cesty :f_biggrin: Naštěstí na 6-max moc nechodím.
      S těmi penězi ti to ukazuje nepřesně? Jak moc? Pokud to je o nějaký centíky, tak bych to neřešil. Někdy se stane, že třeba spadne síť zrovna když flopneš set (jakože se stává docela často :( ) -> handa z hemu je pryč, peníze z herny pryč. Jako že peníze z herny jsou fuč, ale handu, kde si je prohrál ti to neuloží. Na Ongamu nefunguje disconnect ochrana.
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      čau,

s tím poker trackerem nevím, zkus se zeptat tady http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=118834.

K tý handě - to podle mě není žádný super read. Jen ho zajímalo, jakou každou druhou station, s čím to vlastně sázíš :) Ten soupeř by měl u mě zelený puntík rychleji, než by stačil zmáčnkout tlačítko call. Limpuje s AK, calluje tři streety s A high, kde SB může mít naprosto cokoliv. Jen houšť s takovýma po pravý ruce :f_biggrin:

Neboj, příště ti to vrátí i s úroky :f_p:
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Fredo107 původně napsal
      K tý handě - to podle mě není žádný super read. Jen ho zajímalo, jakou každou druhou station, s čím to vlastně sázíš :) Ten soupeř by měl u mě zelený puntík rychleji, než by stačil zmáčnkout tlačítko call. Limpuje s AK, calluje tři streety s A high, kde SB může mít naprosto cokoliv. Jen houšť s takovýma po pravý ruce :f_biggrin:

Neboj, příště ti to vrátí i s úroky :f_p:
      To sice jo, ale asi jsem měl hrát c/f na turnu.

Jinak máš asi stejný značení jako já, zelená jedem, oranžová pozor, červená stop :-D
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      na tvojej hande vidím zopár možných problémov, prečo sa ti nedarí
      1, BRM
      2,loose preflop play. v SNG pri 15bb to môže byť dobrá hra, ale v CG hraješ s 100bb a potrebuješ si preto vyberať silné kombinácie. v každom spote hraješ doslova top svojej range. predstav si, do akých problémov by si sa dostal, ak by na stôl prišlo Kxx. ťažko si predstaviť, že by mal súper v range horších kingov a ty by si asi nebol veľmi fold friendly
      3,aký účel má tvoj sizing na flope? na valuebet je slabý a na vyfoldovanie tiež
      4,aký účel má tvoj sizing na turne? asi si dobrák od kosti a rád dávaš súperom dobré odds na call
      (5), hranie 6maxov by som zo začiatku neodporúčal

poker nie je o pinkaní na farebné tlačidlá. ak chceš zlepšiť svoju hru, musíš sa aj vzdelávať.

gl pri stoloch
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,030
      Phaantom původně napsal
      Tak další menší session za mnou, bohužel teď nemám tolik času na hraní. Nakonec to dopadlo celkem dobře, ale bohužel jsem zase udělal jeden z mých briliantních bluffů, kde jsem nic nereprezentoval a soupeř po dost easy callu se setem T přesunul stack na svojí stranu. No pak jsem naštěstí natrefil na větší fish než jsem já a zahojil se.
      Hands:275
      Bank:50,59(+2,04)

Notes: Snažit se začít reprezentovat něco až na riveru, je dost pozdě.

Teď si jdu projet pár videí,
      gl 2 everyone

Pro tyhle případy dělám testovací bet už na flop/turnu, kde se dost dobře pozná, má-li soupeř něco....
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,030
      Phaantom původně napsal

Myslím, že jsem měl přitvrdit na riveru, jelikož jsem se snažil prezentovat flush.
      Tak nějak jsem tušil, že ho netrefil flop, ale když na to zpětně koukám, tak mohl mít trefený set, který slowplayoval. Každopádně jsem nečekal po průběhu handy, že mi ukáze AKo :) .

Hele, vůbec nevím proč se na těchto limitech trápíš tím, co reprezentuješ. Tady je to většině ryb úplně šumák. Zajímá je jen jejich handa a nedívají se na to, co by mohl mít soupeř, nebo pro sází tak jak sází...

Prostě se podívají - hm, mám eso, to mi přece musí něco přijít....

Jedna rada: Nebluffuj :f_mad:
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      NeznyDebil původně napsal
      Phaantom původně napsal

Myslím, že jsem měl přitvrdit na riveru, jelikož jsem se snažil prezentovat flush.
      Tak nějak jsem tušil, že ho netrefil flop, ale když na to zpětně koukám, tak mohl mít trefený set, který slowplayoval. Každopádně jsem nečekal po průběhu handy, že mi ukáze AKo :) .

Hele, vůbec nevím proč se na těchto limitech trápíš tím, co reprezentuješ. Tady je to většině ryb úplně šumák. Zajímá je jen jejich handa a nedívají se na to, co by mohl mít soupeř, nebo pro sází tak jak sází...

Prostě se podívají - hm, mám eso, to mi přece musí něco přijít....

Jedna rada: Nebluffuj :f_mad:
      Ahoj,

jsem rád, že jsi zavítal do mého blogu.

S tím bluffováním na těhle limitech, máš asi pravdu. Pokusím se to změnit.

Musím přehodnotit svojí hru. Začal jsem si myslet, že to jde tak nějak samo a začal tropit spousty chyb.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      celkové vpip/pfr môžeš mať na prvý pohľad v poriadku, ale je dôležité rozlišovať otváranie z jednotlivých pozícií.

všimni si, aká úzka range je otváraná z UTG na rozdiel od BTN. až celkový súčet pozícií dáva výsledok. twinn má dobrú sériu videí, ktoré sú úvod do SH CG

k sizingu: na flope aj turne betujem silne 2/3 - 3/4 potu. na flope potrebuješ fold equity a na turne si musíš ísť pre value sám a agresívne. nesmieš sa báť, že niekoho vyženieš z potu. v tom stope bude mať súper často nižšiu FD a tam ti uteká veľa peňazí
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Phaantom původně napsal

Otvírám podle typu stolu no. Taguju si rocky a často si sedám za ně, abych kradl blindy, takže mám dost velký vpip ze SB 38%.
      ... asi si myslel, že si sadáš pred nich. ja cvičím s nitmi podobne - ak mám za sebou nita, tak steal z SB mám 100%.

len aby sme sa rozumeli, tak ja často stealujem voči vhodným súperom z SB - to mi robí vyššie vpip, ale podstatné je, že tam je aj vysoký pfr.
      z toho postnutého obrázku je vidieť, že SB nedefendujem callom, ale hrajem z neho agresívne. na BB som už trochu väčšia stanica. hlavne BvB callujem všetko connectnuté alebo aspoň čo má vysokú kartu :f_biggrin: . mimo pozíciu callujem veľmi málo hand: KJ+, 77+, AJ+. z toho veľa kombinácií už patrí skôr do 3betovacej range :s_evil:
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      del
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Další session:

Hands:162
      Bank:$37,94(+1,00)