BLOG: z 30$ na 10 000$ motivace Gus Hansen

• Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      Zdravim pokerovou komunitu, cili nadsene jako jsem ja:)

Abych se kratce predstavil:
      Nick: Starstrick
      Herna(zatím?): Pokerstars
      Věk: 23 let
      Povolání: student VŠE v Praze, ted dokonceny 3. rocnik (pokud by nekdo chtel hrat pres rok live game, ozvete se mi, rad si zahraju)..

Poker uz par let sleduju v televizi :D ..docela me to chytlo a obcas si s kamosema dame CG..parkrat jsem hral online (dohromady tak 1000 her?:D ) takze zkusenosti malo malo...

Nicmene je leto, je cas, a tak jsem si po precteni Cornieho vyzvy rekl, ze to taky zkusim..Timto se tedy k Vam pripojuji do vyzvy..

Nastudoval jsem clanky k basicu, vytisknul jsem si tabulku starting hands a tabulku s pravdepodobnostma( ikdyz aspon zhruba ji v hlave mam..), a mam prectenou knizku Guse Hansena, protoze to je proste clovek, kvuli kterymu jsem se k pokeru dostal a fakt me bavilo a bavi ho sledovat..takze aspon naka priprava snad)

Dneska jsem zacal hrat.. zacinal jsem okolo 31 $ ..NL2..CG..

první 2$ - ja QQ all in on AA...prohra..
      další 2$ - ja AA on JJ..all in..a on dostal flush:D ..

po tehle dvou hrach, ktery jsem i zahral podle tabulky starting hands a snad spravne, jsem psychicky uplne nahore nebyl :D

Tak jsem si otevrel stoly 3 (nechapu jak nekdo muze hrat 20 stolu??ja hral 3 a akorat jsem tak stihal sledovat co mam za karty a jaka je pozice atd..a uz svitil dalsi stul..3 sli dobre..ale 20..masakr).
      Na kazdy jsem si dal 2 $ (Bankroll management) a hral hodinu..stylem , ze jsem na me az moc foldoval(ta tabulka starting hands se mi zdala dost tight) ale nakonec sem odehral asi 400 hand a byl na 31%..coz by mohlo byt akorat? Takze se mi asi ta tight hra zdala..nevim..

nicmene vysledky byli po hodine hry, kdy jsem to zabalil :
      1.stůl:2,66$
      2.stůl:4,53$
      3.stůl:4,49$

Takze vysledek nakonec dobry?)..Vicemene jsem vyhrala po malych kouskach budovani myho stacku..hodne zahazoval ( na me) a obcas udelal treba 0,6 $ v jedny hre, kdy jsem mel postupku, flush atd..a nekoho jsem podojil..

Celkove tedy z 31$ pak po super zacatku 27$ a nakonec 32,68$...

takze plus 1,68$ celkem..

Tot asi vse..za kazdy hodnoceni, rady , nazory budu rad.)

Starstrick (alias Gus)
  • 157 odpovědí
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      jeste jedna malickost..

Dnes jsem si pred hrou nastavil tady na profilu Nick do herny na Pokerstars..takze by se to melo propojit a naskakovat body, ze?

Pise se tu 2 VPP je 1 bod na pokerstrategy...udelal jsem 4,79 bodu a tady bod zadny..to naskakuje nak se zpozdenim?Nebo jsem neco spatne pochopil..
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

pěkný blog... :s_thumbsup:

body se připisují zpravidla se 2-denním zpožděním...;)

nicméně nestačí si tady vyplnit nick z PokerStars, ale při první registraci na PokerStars jsi musel zadat náš kód strategy-cz, viz. návod zde: http://cs.pokerstrategy.com/poker-stars/download/

GL :P
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Ahaaa..tak to je nanic:) Ja jsem tady v profilu vyplnil nick na Pokerstars a pak to hodilo zelenou fajfku s napisem, ze ucty jsou propojeny...tak jsem myslel , ze to tahle funguje..to je skoda..

Nick tam mam uz asi rok, tak zakladat si kvuli tomu novej..skoda, ze to nejde propojit takhle :( ..tak asi clanky od stribra vys neuvidim no..skoda..
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      takze dneska zatim hodina a pul sessin...4 stoly..nahrano asi 360 her?neni to malo?nebo se mi to zda..celkem hrano okolo 23 % je to malo?hodne?kolik by to tak melo byt)

za tu hodinu a pul jsem postupne nabiral a nabiral a byl naky dolar, dva..v plusu..pak ale prisli dve hry a bylo po stacku..

prvni hra:stalo se mi to uz vcera asi dvakrat..dnes potreti...all - in okolo 2$ ja QQ a on AA..takhle vypadali tedy uz celkem tri hry..samozrejme vzdy prohra...coz je velkej zasah do bankrollu, kdyz to clovek hodinu nahrava a pak behem vteriny...cco si o tom myslite?zahazovat QQ..nebo..nevim sam..

druha hra, ktera asi byla spatne zahrana..ikdyz ten hrac byl taky celkem fish..
      ja: A K of
      on: Q 4 of

ja preflop vsadim 4 bet a on call??z tohohle pohledu zpatky fish..
      nicmene flop K Q J..ja nejvyssi par a nejlepsi kicker..sazka on call
      turn Q: on tedy set ..ja to docalloval az do riveru- to bylo asi hodne spatne, ale zahodit to..asi sem mel , ze?

to me rozhodilo a tak jsem skoncil session..tyhle dve hry na zaver..
      blby je hodinu budovat 2 $ a pak takovyhle hry a vysledek minus..

dnes zatim minus 0,92$
      celkove bankroll 31,76 $a tedy 0,76$ plus

za kazdy nazory na vec diky
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      to me rozhodilo a tak jsem skoncil session..tyhle dve hry na zaver..
      blby je hodinu budovat 2 $ a pak takovyhle hry a vysledek minus..
      Koukám, že jsme na tom dost podobně až na to, že já mám mnohem větší propady a celkovej výsledek velkej mínus. Budu Tvůj blog sledovat, snad se společně naučíme hrát.

Co se týká QQ preflop all in, tak já včera prohrál dvakrát s KK preflop all in proti big stackům, co měli AA. :s_cry:
    • mlhosak
      mlhosak
      Bronz
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1
      zdravim po odehraní nějakých turnajů a cash her a po pročtení pár knih a nějaký fóra s mým bankrolem odpovídajícím tvému radím také držet se pomalu a hrát nato co máš. Bankrol sem moc neřešil a hrál sem cash na který jsem podle rad neměl sice asi za 4 dny sem vyhrál kolem 60 dolarů za asi 5 hodin. Karta se však obrátila a za 2 dny sem se dostal do -80D takže prohra 140D. Nyní hraju podle rad a pomalu ale jistě si držím svůj hodinový příjem na 6D a denně odehraju kolem 5 hodin. Jenom sem ti chtěl říct že se vyplatí hrát pomalu a držet se všech pravidel mě se to teda zatím vyplací budu držet palce a určitě budu sledovat blog a občas něco taky přidám. zatím se měj
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      06Mike06: Dneska jsem si rikal, ze kdyz to nejde takhle zpatky propojit.. ze bych si zalozil novej nick na starech a prevedl tam penize jako hrac hraci..kvuli clankum atd..ale nevim no..dalsi vec ktera v tom prekazi je, ze tu mam sparovanej nick s pokerstarem , ktery tedy jak rikas nejde takhle zparovat..a kdybych ted chtel propojit novy nick tak uz to zde udelat nemuzu ne?nebo to jde nak resetovat?..myslim tim pole v profilu, ktere se po zadani nicku zavrelo a pise, ze je propojene..snad mi rozumis:)

Frajerlada:diky, taky kouknu na tvuj blog...snad se to teda oba naucime poradne hrat naraz..

ty QQ atd..v all-in..nevim jak resit..zatim je to muj nejvetis minus v bankrollu..

ted jsem hral asi pul hodiny..4 stoly..po 25 minutach vybudovano celkem tak 2$ plus..malyma kruckama..a pak ke konci ja KK on AQ..flop AQT..no a zkratka zas prohra..takze cely budovani a hrani na konci zpet a vysledek plus minus naky centy 0 ...to me zatim nejvic stve..nevim jestli se to otoci, nebo to hraju blbe..ale nebejt tehle her kdy jsem zatim vse vydelane rychle ztratil..tak bych byl nejakych 8 $ v plusu..tak nevim

jinak limpnul jsem asi 15 krat stredni nebo maly par..a na flopu ani jeden set:D ..ale tam se to musi otocit..to je proste statistika..

mlhosak:muzu se zeptat..proc si basic?taky to nemas propojeny?kdyz mas 6$ za hodinu..jak dlouho ti to takhle jde?kolik stolu a jakej limit hrajes?..
      takze bys mi radil tyhle alliny vubec nebo..docela mi to ted maří veskerou snahu:) diky za prispevek na blog, doufam, ze to tak bude i nadale ;-)

jinak nevite nekdo kolik % her bych tak mel na 9 max odehrat?kdyz je plnej..hral jsem tak 25 % a zdalo se mi to hrozne tight..na muj styl nezvykle:) ta tabulka starting hands..asi ji brzy rozsirim..prece podle ni nehrajou zdejsi diamanti..platiny:) ..uvidime

jinak casem snad poridim software, ktery by mel pomoci
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      tak já tě hned zkraje zklamu....

vytvořit si druhý nick na PokerStars ti důrazně nedoporučuju, stáry jsou v tomhle hodně striktní a nepřipouští žádnou možnost druhého accountu, a pokud si ho založíš načerno, tak riskuješ že na tebe přijdou a bloknou ti oba účtu a pravděpodobně i přijdeš o peníze....

pročti si tohle: zpětné propojení PS s PS ?

pokud by jsi uvažoval o změně herny, můžeš si nechat poradit v našem speciálním vlákně: Poradíme vám kde hrát

• Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      06Mike06: ahaa.. to ja nevedel:) nejak jsem si automaticky myslel, ze si muzu zalozit treba 20 uctu :D ..tak asi ne no..

jinak to tema jsem procetl, ale zadne reseni na ten problem tam neni, jen ze to proste asi nejde..

to je skoda.. PS mi vyhovuje..tak nevim co teda s tim udelam..ty clanky a videa odsud by se urcite hodily...
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      žádné řešení není....

ten odkaz jsem ti postnul jen na důkaz toho že si nevymýšlím... :f_biggrin:

pokud chceš i nadále hrát na PS, tak je tady ještě alternativa, a to koupení statusu u nás.....více tady: http://cs.pokerstrategy.com/buy-points/
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Mike06:to uz me taky napadlo a vim o te moznosti..ale nejdu ted dotoho..pamatuju si , ze jsem na party pokeru nahral za par her stribro..na tyhle mikrourovni..takze plan je ted asi takovy:

dostat se na vyssi limity , a pak treba prejit na Party Poker (ten mam propojeny,,nagrindim status a pri vyssich limitech rychleji...) a prechod bude dobry i z hlediska lehciho pole pri vyssich limitech (co jsem tak cetl ze na Starech je pole nejtezsi..ale na mikro limitech to neresim..tam musim porazet vse)

dotazy: dnes jsem hral session 45 minut..celkem okolo 200 her..hraju 4 stoly naraz..odehrano asi 24 % celkem..je to dost?malo?kde bych se mel pohybovat..zda se mi , ze hraju hrozne tight (aspon v porovnani s drivejskem), ale pravda je, ze dnes jsem aspon udelal nejaky profit

jak vybirat stoly?zatim naklikam prvni stoly co vidim volne)..ale jde pak casem ty stoly vybrat nak sofistikovanejs?podle treba fish(nejake uz jsem oznacil a po nahazovani je obral o stack:) )....

jinak dnesni 45 minut session na 4 stolech nl2: bankroll 36,55 $
      dnesni profit 4,79 $
      celkovy profit 5,55 $

poznatky z dnesni hry: hraju daleko vic tight nez drive..ovsem podle rustu bankrollu je to asi spravna cesta..tezko se mi zahazuji karty, ktere bych drive hral, ale to se asi musim naucit..drive jsem chtel hrat kazdou hru, ze neco trefim..limpovani se smetim..Q2 uzasna karta...takze pokracovat v zahazovani..nese to vysledek

jinak co me paradoxne nejvic strasi jsou hry all in..minule dny jsem takhle prohrat trikrat QQ do AA..a doted nevim..mam to zahazovat?..budovat celou hodinu bankroll a pak cely stack pryc..dnes jsem se tomuhle vyhybal pred flopem (daval jsem to az treba na turnu s postupkou) a vyplatilo se..

Jedna hra ke konci: uz jsem asi byl ve stavu money scare :D (protoze jsem byl v plusu) a on 4bet..ja AK re-raise (trojnasobek tedy 0,24) a on all-in 1,8...ja fold..vim..dost tight..ale nechtel jsem zas jit do vysokyho paru a hodinu nahravat tuhle ztratu..nazory?

diky a gl all
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Ahoj.
      Vidím, že máš velký problém s All-iny. Jsem na tom stejně...mám doslova hrůzu z toho, že budu celý den vyhrávat a pak to na jednom nebo dvou all-inech všechno potopím. Jsou to asi blbé úvahy, protože pokud hraješ dobře, tak ti to ve výsledku jiné all-iny musí vrátit. Každopádně psychice jen tak neporučíš...takže já to vyřešil tak, že jsem přešel na Fixed limit...tam prostě žádné all-in není a navíc se člověk více zapojí do hry, což by ti také mohlo vyhovovat, když sis stěžoval na příliš tight hru na NL.

Nepřemýšlel si tedy si oťukat FL?
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 1,227
      Ahoj,

jestli se chceš naučit hrát pořádně monster handy, tak ti můžu doporučit videa od Cornieho a to:
      Jak hrát AA
      Jak hrát KK
      Jak hrát QQ
      Další videa od Cornieho

učit se, učit se, učit se.

Přeju hodně úspěchů
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

vezmu to popořadě....

1) kupování statusu jsem ti navrhl jako alternativu, rozhodnutí je na tobě...;)

nicméně na micro limitech, řekněme po NL10 včetně ti bohatě bude stačit bronzový status a dostupné články a videa

2) nevím jestli hraješ FR nebo SH variantu...???

3) pokud by jsi chtěl zhodnotit tvoje staty, tak jich potřebuju víc (VPIP, PFR, 3-bet, apod...), navíc potřebuješ větší vzorek hand, řekněme 10k hand....

4) nesleduj a nevypisuj na blog výsledky každé session, zbytečně tě to ovlivňuje, potom se bojíš zahrát shove all-in....;)

pro tebe by měl být cíl učit se poker, vnímat dynamiku, bavit se pokerem a posunout se na další limit....a ne řešit jestli jsem za 200 hand byl v malém zisku anebo ztrátě....tohle tě nikam neposune...;)

5) pre-flop all-in QQ do AA....no proti některým hráčům není chyba stack-off s QQ, proti některým to chyba je....nicméně pořád je to trochu set-up, a až zjistíš proti jakým hráčům můžeš jít s QQ do all-inu a proti kterým ne, tak se tahle variance v longrunu vyrovná....jednou budeš mít QQ nebo KK ty a soupeř AA, pak se to zase otočí, není třeba to moc řešit...

6) pokud máš problémy a nevíš jestli jsi některé handy zahrál dobře nebo ne, tak je postni do našeho Hand Judge fóra kde ti nejlépe poradí jak ty handy zahrát...;) Hodnocení Hand do 0.05/0.10

7) navíc v naší HJ sekci teď probíhá letní promo akce, která ti může nasbírat Strategy Points i bez hraní, stačí jen pracovat na své hře ve výše zmíněném HJ fóru....;)

Získejte bonusové StrategyPoints za aktivitu v sekci hodnocení hand!

• arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      nesleduj a nevypisuj na blog výsledky každé session, zbytečně tě to ovlivňuje, potom se bojíš zahrát shove all-in.... pro tebe by měl být cíl učit se poker, vnímat dynamiku, bavit se pokerem a posunout se na další limit....a ne řešit jestli jsem za 200 hand byl v malém zisku anebo ztrátě....tohle tě nikam neposune...

+1 :f_thumbsup:
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      karisek: ahoj..prejit na FL nepremyslim..ale dobrej napad..diky;-) ten NL se mi libi..je akcni.a zas nadruhou stranu kdyz mi dosla treba postupka na turnu a souper mel dva pary..tak to stacknul a da se dost obrat..kdezto v tom FL tohle zas neni...takze asi zatim ne..ale gl a dik za napad

Phantoom :dik..jdu to zkouknout, at se nemusim bat, ze u stolu dostanu QQ :D ..kdyz to prezenu..)mam v tom mezery, tak na tom urcite zapracuju

06Mike06 : V prvni rade, diky za odpovedi a cteni otazek..je to presne to co potrebuju, aby mi nekdo takhle poradil..
      1) ok..status ted nebudu resit tak do NL10..pak se treba presunu na Party Poker, kde by melo byt pak pry lehci pole..ucet tam mam propojeny a tak tam udelam vyssi statusy a bude:)

2)nevim co je zkratka SH (je tu nekde slovnik?.)obcas v tech terminech zvlast od platina a diamant hracu mam problem)nekdy..
      FR predpokladam je Full Ring..takze to hraju..protoze najdu stul pro 9 hracu tam se posadim a proste jak hraju tak je za par minut plnej a pak celou session..takze kde bych se tak mel pohybovat v % celkove odehranych hand? byl jsem vzdy po session okolo 24 % celkove odehranych..

3)ok..tak asi pak na vyssich limitech se softwarem a vetsim poctem hand..ted tyhle procenta nevim..ok)

4)mas pravdu..na tom musim zapracovat..takze mam dalsi cil)..ted sleduju jeden stul a rikam si dobry tady jsem 2$ plus a tady na tom stole par centu minus..jakto..musim na tom stole zamakat :D aporad to pocitam..blbost..pryc s timhle:) ... je fakt ,ze to jsou drobny..a tak se budu od tedka pokerem vic bavit a neresit porad tyhle veci..chci je proste poradne porazet..to bude jediny cil..at muzu jit na vyssi level:)

5) ok..je asi fakt , ze pak zas budu mit AA do KK a proste se to dlouhodobe otoci..ted nastuduju Cornieho videa a snad to bude lepsi..

6)uz jsem na to koukal..takze to kdyztak postnu tam..ikdyz nevim, abych to tam nezaplnil jednotlivejma handama)

7)zkouknu to...

Takze diky dik.. a nebudu postovat kazdej den session..je to blbost jednak z preplnenyho a neprehlednyho blogu a jednak to pak bude ovlivnovat me..a to je spatne..ok:-)

gl all
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      SH znamená shorthanded neboli 6-max....

na zkratky tady máme slovníček

doporučuju se pak podívat i na twinnova videa, přečíst všechny dostupné články a neboj se postnout pár hand do HJ fóra, od toho to tady je, navíc se můžeš podívat a hodnotit i handy jiných hráčů z tvého limitu...;)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Rekapitulace po 1.týdnu a plány na 2.týden

1.Týden Cornieho výzvy
      Herna: Pokerstars
      Typ hry: NL2 , FR CG, 4 stoly
      Odehrano cca 2k hand
      Bankroll na začátku výzvy: 31$
      Bankroll po 1.týdnu výzvy:44,71$
      Celkový profit: 13,71$

:diamond:P rostudovaný basic články, prostudované některé bronz články (pot odds, implied odds)
      :diamond: Zhlédnutá videa: Cornie jak hrát AA, jak hrát KK a jak hrát QQ
      :diamond: Zapojení do http://cs.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1584 a to 1. ukolem a zapsanim o slosovaní 100 $
      :diamond: Zapojení se do HJ fora a postovano nekolik her

Plány a idee do 2. týdne
      :diamond:P omalu se budu pripravovat na prijimacky na magisterske studium ..ale nicmene ocekavam , ze takove volume jako jsem doted hral a k tomu neco prostudovat dale zvladnu..
      :diamond:P oridit software?Na nektere hrace na ktere mam poznamku uz vim jak hrat, ale samozrejme neni mozne pri multitablingu a porad novych lidech, aby mel clovek na hrace informace..premyslim o Pokertrackeru nebo o HEMu..pokud nekdo poradi..vubec neznam rozdily..a jakou verzi a kde koupit..Potrebuju to ted na CG..Elephanta jsem si chtel vyzkouset , nicmene uz jsem ho tu nenasel..ale to je jedno, software proste poridit musim
      :diamond: Sledovat dal Cornieho videa, cist clanky, postovat do HJ fora a i hodnotit tam hry ostatnich(zatim jsem tak ucinil pouze jednou..)
      :diamond:D odrzovat Bankroll management a dal pomalu a po kruccich stoupat..
      :diamond: V HJ foru jsem se od Mosamba dozvedel o treninku Twinna v utery vecer..takze pokud budu doma (coz jeste jiste nevim) tak bych se do toho rad zapojil a priucil se neco..
      :diamond: Zkusit bronzovy test a udelat tak 2. uroven vyzvy http://cs.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1584

Ostatní věci :
      :diamond: Hraju zatim pred flopem asi 20% her..coz je asi hodne ..nevim..nicmene co musim zlepsit je zacatek session..tam hraji klidne 5 minut tak 30 % a az pak se poradne premnu do modu, ve kterym bych mel hrat..procenta klesaji..a od te doby stack roste(narozdil od uvodu session)
      :diamond: Zacal jsem se divat na Bankroll jednou za par dni..a musim rict, ze je to o mnoho lepsi..clovek neni svazanej ve hre..nesleduje to porad..a kdyz jsem mel docela dobry pocit ze hry tak po par dnech bankroll proste narostl a odpovidalo to pocitu ze hry
      :diamond: Zatim hraji 4 stoly uz nekolik dni..a nevim..nekdy se pristihnu u toho , ze mam cas koukat okolo..poustet si songy atd..proste kdyz clovek nedostane karty a foldne stoly a nektery se hraje jeste bez nej..zkratka nemam co delat..takze bych pridal stul..jenze..pak prijde situace kdy si mam dopocitat pot odds treba po flopu a jestli to mam doplatit..a tam mi to trva dyl a nekdy uz mi takhle automaticky polozil jiny stul..hraju na Starech fast time takze toho casu tam tolik neni pak kdyz takhle premyslim a pocitam..

Ted me nic dalsiho nenapada)v dalsim postu muzu postnout naky hry na kterych jsem dost vyhral, nebo naopak se stacknul..

Zatim gl vsem
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Takze zacina mesic kdy tak do 28.srpna budu hrat dal, ale malo..zacina mi totiz priprava na prijimacky na magistersky studium..nicmene nejaky ten clanek plus session bych kazdy den rad zvladl dal..jen to nebude tak intenzivni..neda se nic delat..

V prvni rade bych taky rad podekoval za zvoleni novacka tydne v Cornieho vyzve..diky ;-)

Z prvniho tydne jsem si odnesl par veci:
      :club: vydelani hodne penez nejlepe stackovanim protihracu se da s limpovanim PP pred flopem..pokud prijdou vyssi karty nebo neco , co se neda ani ublafovat..tak to chce jednoduse fold..ale pri trefeni setu, jsem tady uz par hracu stacknul a moc me tyto handy bavi :)
      :club: dalsi vec , co jsem se naucil je FOLDOVAT!..nejdrive jsem se smal heslu winning by folding.. ale skutecne kdyz clovek petkrat limpne a pak zahodi tak je minus 0,10 a pak jednou dobre zahraje a vyhraje 0,10..tak se nikam neposune..chce to umet zahazovat,zbytecne nekrmit ostatni ..a pokud je dobra sance tak poradne ostatni obrat a pak si zase v klidu pockat na sanci..chce to disciplinu, ale vysledky se mi jevi zrejme
      :club: tilt..myslim, ze daleko lepe zvladam tilt..a session nehraji jako driv s nervama a nadavanim atd..ale kdyz se nejaka hra treba nepovede..vklidu si napisu o jakou hru slo a pak ji hodim treba do HJ fora a aspon se neco naucim..dokonce kdyz ted prohraju v allin AA do jeho QQ..tak drive bych nadaval a rychle to chtel zpet ..ale ted jsem jak kdybych vyhral uz jen tim, ze jsem zahral dobre a v longrunu je to super hra)

Nicmene mam par dotazu abych se posunul dal:
      :diamond: koupit si poker software..uz je to asi treba..sice se zatim dari po malych kruccich budovat bankroll, ale jsou situaci, kdy proste bych urcity karty hral uplne jinak proti loose hraci nebo proti rockovi..ted jen nevim jaky software..poker tracker?3ka je myslim?nebo je lepsi a vyplati se HEM?HEM2? Nevim jake jsou vubec rozdily,verze ,vyhody..a nechci cely den zkoumat tisice prispevku)muze nekdo poradit prosim?
      :diamond: hraju na PS a premyslim, ze bycch si vlozil naky penize i n Party poker, kde nemam nic(zkratka jak asi hodne z Vas jsem 50 $ zde pred rokem behem hodiny prohraal, kdy jsem to bral spis jako ruletu a ze si ze srandy zahraju..)..je nejaka akce?mam napsat naky bonusovy kod nebo nic nebezi..premyslim o tom zatim jen..nevim jestli by bylo dobre hrat dve herny najednou..pak bych asi nemel tolik dat na soupere..takze zatim spis teorie)
      :diamond: nyni sem pridal 5 stul..i tak se mi stava, ze kdyz vidim ty karty pred flopem, tak uz to celkem rycchle a automaticky vyhodnotim a pak se chvili nudim a mam cas..ale zas pokud nastane na treba 2 stolech naraz situace po flopu kde musim pocitat a hodne uvazovat tak treba nestiham :D ale to je tak jedno dvakrat za hodinu..vic se spis nudim..tak nevim, jestli pridat nebo ubrat stul)

diky za rady a odpovedi..

gl vsem