Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: z 30$ na 10 000$ motivace Gus Hansen

• B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      co sa tyka trackovacieho programu, oboje ma svoje vyhody a u oboch si mozes nainstalovat a spustit skusobnu verziu. ;)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      aha..ja myslel , ze treba vsichni poker pro ( tim samozrejme nerikam, ze tam patrim :D ) maji vetsinou ten a ten software..ja proste chci mit na hrace statistiky..aby mi to kreslilo grafy ..prehravat si handy a tak..ale nevim jakej je v tech programech rozdil..

jinak daj se nejak poridit pres Poker strategy s nakou slevou?nebo koupit na jejich oficialnich strankach..

jeste jedna vecc..kdyz si instalnu free verzi a pak koupim full..data se mi uchovaj z te free ..ze?.)

jinak diky za odpoved..i diky za rozbory v HJ foru ;)

EDIT: spis ti napisu PM at to tady nespamujem..
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Dneska jsem si poridil trial verzi pokeroveho softwaru a musim rict, ze jsem unesen :D fakt parada..jakoby hned souperum videl do karet :D proste uz kdyz mam AQ proti nekomu kdo hraje hrozne rock a nebo kdo ma vpip 50 tak se to hraje lip:) musim to hned v noci provetrat..zatim s tim moc tedy neumim)prvni software..ale umim aspon zobrazit graf, prehrat si handy,nastavit jaky staty chci videt..coz pro zacatek staci:) Nahral jsem si tam z Pokerstaru nakych 1700 handy (asi 500 ze zacatku tam nemam, ale nevadi, odted uz to kresli a historie se sbira sama a vetsina her tam je :) )

Jinak jsem pokoril hranici 50 $..coz je asi 19 $ plus za asi 2200 hand..ale nevim jestli je to malo nebo hodne, takze tezko posoudit :D nevadi

prikladam sem svuj prvni graf! budu moc rad, pokud to nekdo zhodnotite..vubec nevim co mi rika ta all in ev jestli teda kdyz je pod zelenou krivkou tak jsem mel pri all in jakoby smulu zatim..nebo jestli nerika nic:D

pokud nekdo zanalyzujete trochu muj graf, budu moc rad! treba ta cervena krivka by asi mela jit nahoru ze?:D takze hraju moc potu ktery pak zahazuju nebo co si z toho vzit..diky vsem a gl

GRAF:
      http://hcd-1.imgbox.com/abu7EnCs.png?st=-VM2QIUH6YO6pmyhJx1VpA&e=1343405774
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      ahoj,

předem jedna technická. K zobrazení obrázku používej ikonku asi 7 zleva "vložit obrázek", vypadá to lépe než jenom jakýsi odkaz. Nejlepší podle mě je ImageShack. Stačí pak jenom vložit direct link do té ikonky a vypadá to asi takhle:

e1:Ta all in bude znamenat, jak často vyhraješ pot, kde jsi se dostal do AI.
      e2: na micru nemá smysl se červenou čárou zabývat. Znamená to, jak často vyhraješ pot bez showdownu, aniž by jsi ukázal karty. Prakticky to svědčí o tvojí agresivitě. Čím víc agresivnější jsi, tím bude stoupat.

Jinak graf je super! Jen tak dále! :f_biggrin:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      moc pekny graf...len tak dalej.

• Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Dnes jsem zazil peckovou session a tak jsem si rikal, ze Vam ji sem hned hodim spolu s novinkama :)

precetl jsem nejake bronz clanky(poridil jsem trial verzi HEM2 a zacal grindit)..vse uz funguje ( i diky B0st0novi cimz mu dekuji)..

dnes v noci jsem hral 4 stoly(5 stolu uz jsem hral , ale s tema statama by se to blbe na malym monitoru cetlo, tak zatim hraju 4..navic si na staty teprv zvykam..a tak je lepsi mit vic casu..zatim!..)

Hral jsem 46 minut a odehral 173 hand..vysledek skvely profit 10,24 $

Jak jsem dlouhou dobu setminoval PP a pak snad v 28 pripadech z 30 na flopu zahazoval..tak dneska se asi variace trochu obratila..par jsem jich trefil a stacknul soupere:) miluju hrani na setmining tehle paru, kdyz to pak vyjde..parada...
      Dalsi na cem jsem hodne vyhral bylo stesti, ze jsem dvakrat dostal AA a zatocil..a jednou KK do jeho QQ..takze dneska stesti a vse slo idealne..skoda , ze to v longrunu neni tak rychly jak dnes pri stesti:)

GRAF za dnesni 173 handovou session:

mozna luck , ale dneska se to konecne otacelo a tak jsem stoupal daleko rychleji nez jindy..dulezity je , ze to porad vicemene stoupa..a tak doufam, ze pristi report bude opet pozitivni)

gl vsem :s_cool:
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      3.TÝDEN VE VÝZVĚ

Rozhodl jsem se zase napsat malou aktualizaci...
      vlozil jsem si nyni 35$ na Party Poker a hraji tak na PS a PP zaroven(nyni jsem na PP na nakych 40$)...pravidal to snad umoznuji)nicmene kdyz si sectu ty dva bankrolly tak bych uz mel na nl4 tak nevim zda prejit nebo ne...

Celkove teda odehrano jen 1100 hand a profit nejakych 4,07 $ ..coz je slabe, ale za malo hand, malo muziky :D

Jinak situace je takova, ze mam HEM2 trial verzi a jsem fakt spokojenej jak to pomaha a clovek ma daleko vetsi nadhled a prehled o hre...

Bohuzel jak jsem zminoval neni cas a ucim se na prijimacky, takze plan az do nakyho 28(sakra zrovna kdyz me to bavi a studoval bych celej den tak blby zkousky :D ) : hrat hrat a hrat..hodinu dve v noci kazdy den na odreagovani..tak nahraju par k hand a uvidime, na nic jinyho bohuzel cas neni, uz aby byl konec srpna..

Dalsi vec je, ze kdyz prohraju vetsi pot, a nebo vyhraju na muj vkus maly pot..tak zkratka postuju do HJ fora..a myslim, ze to muze jedine prospet (diky B0st0ne)

jeste prikladam naky handy, kde jsem zjistil, ze se nejvic vyhrava, a ktery me opravdu moc bavi:)

:diamond: hodne me bavi setminovat..neni nic hezciho nez nalimpovat pot v hodne lidech, napumpovat pot.. a pak kdyz trefite set..:D krasa..

Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 8 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP3: $2.13 (106.5 bb)
      SB: $2.03 (101.5 bb)
      Hero (MP2): $2 (100 bb)
      MP1: $1.20 (60 bb)
      UTG+2: $1.07 (53.5 bb)
      BTN: $0.45 (22.5 bb)
      BB: $0.91 (45.5 bb)
      CO: $1.76 (88 bb)

Preflop: Hero is MP2 with 4 4
      UTG+2 calls $0.02, MP1 raises to $0.07, Hero calls $0.07, MP3 calls $0.07, CO calls $0.07, BTN folds, SB calls $0.06, BB calls $0.05, UTG+2 calls $0.05

Flop: ($0.49) K J 4 (7 players)
      SB checks, BB checks, UTG+2 bets $0.06, MP1 folds, Hero raises to $0.24, MP3 calls $0.24, 4 folds

Turn: ($1.03) 7 (2 players)
      Hero bets $0.54, MP3 calls $0.54

River: ($2.11) 7 (2 players)
      Hero bets $0.74, MP3 raises to $1.28 and is all-in, Hero calls $0.41 and is all-in

Results:
      $4.41 pot ($0.22 rake)
      Final Board: K J 4 7 7
      MP3 showed J K and lost (-$2 net)
      Hero showed 4 4 and won $4.19 ($2.19 net)

:diamond: dalsi hezky pot se ziska klasickym soubojem paru..je blby kdyz raisnete trochu AA pred lopem a vsichni foldnou a sesbirate jen drobky,..nicmene dobre zahrane..ale kdyz to nekdo ma..tak to potesi:)
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 7 Players

Hero (MP1): $2.19 (109.5 bb)
      MP2: $1.90 (95 bb)
      MP3: $2 (100 bb)
      CO: $5.99 (299.5 bb)
      BTN: $1.97 (98.5 bb)
      SB: $2.40 (120 bb)
      BB: $1.47 (73.5 bb)

Preflop: Hero is MP1 with A A
      Hero raises to $0.08, 2 folds, CO calls $0.08, BTN folds, SB raises to $0.28, BB folds, Hero raises to $2.19 and is all-in, CO folds, SB calls $1.91

Flop: ($4.48) 8 5 7 (2 players, 1 is all-in)
      Turn: ($4.48) 7 (2 players, 1 is all-in)
      River: ($4.48) 2 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $4.48 pot ($0.16 rake)
      Final Board: 8 5 7 7 2
      Hero showed A A and won $4.32 ($2.13 net)
      SB showed K K and lost (-$2.19 net)

:diamond: nebo kdyz fishka co ma VPIP 70 a necco hitne tak checkne..a vas necha zadarmo s takovou kartou jako 4 6 sebrat takovejhle pot, kvuli tomu, ze vam necha free carty :D

Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $0.78 (39 bb)
      Hero (BB): $2.19 (109.5 bb)
      MP: $1.37 (68.5 bb)
      CO: $4.69 (234.5 bb)
      BTN: $1.02 (51 bb)

Preflop: Hero is BB with 4 6
      MP calls $0.02, CO calls $0.02, BTN folds, SB completes, Hero checks

Flop: ($0.08) 5 Q 3 (4 players)
      SB checks, Hero checks, MP checks, CO checks

Turn: ($0.08) 7 (4 players)
      SB bets $0.04, Hero raises to $0.10, MP folds, CO raises to $0.20, SB folds, Hero raises to $0.58, CO raises to $4.67, Hero calls $1.59 and is all-in

River: ($4.46) 9 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $4.46 pot ($0.16 rake)
      Final Board: 5 Q 3 7 9
      SB mucked and lost (-$0.06 net)
      Hero showed 4 6 and won $4.30 ($2.11 net)
      MP mucked and lost (-$0.02 net)
      CO showed 5 3 and lost (-$2.19 net)

to by bylo asi uz dost k posilovani ega postovanim nejakych hand:D ..ne..ale chtel jsem tak ukazat, v cem zatim sbiram nejvetsi poty..jinak hodne se mi osvedcilo mit vysoky procento c betu..dohromady to pak da zajmavou castku do winrate..

tot asi vse..gl vsem..
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      jeste me napadlo, ze kdyz uz mam ten HEM2 a mam nejaky svoje staty..za asi 3 k hand..jestli by mi nekdo mohl zkontrolovat cisla a rict co je dobry, co je naopak mimo..nevim v jakych cislech bych se tak mel pohybovat.. DIKY :

BB / 100 : 45,45
      WTSD %: 23,7
      Steal Pct: 18,1
      VPIP: 19,2
      PFR: 6,1
      3BET: 3
      FLOP AGG: 3,69
      TURN AGG: 2,92
      RIVER AGG: 3,27
      CBET %: 78,1

to jsou asi ty zakladni..u neceho tak priblizen vim,ale ty agg netusim..no kdyz to nekdo zkouknete tak budu rad!!

diky a gl vsem
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      preflop si celkom slušná calling station :D
      rozdiel vpip a pfr by imo nemal byť väčší ako cca 5%, čiže preflop nelimpuj, ale hneď otváraj openraisom a staty by sa ti mali trochu zrovnať. pravdepodobne preflop calluješ suited connecotry a braodway, možno Axs. ak niekto otvorí rasiom štandardne by som ich foldujem

edit: máš ale takú brutálnu winrate, že ignoruj čokoľvek ti tu niekto napíše a hraj svoju hru :D
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      konecne zpatky :)

Po uceni se na prijimacky zacinam opet grindit, studovat clanky a koukat na videa...a chci se do toho trochu oprit..

Novinky

:diamond: Tento týden jsem hrál poslední cca 3 dny a odehrál jsem 2,5 k hand, hral sem 6 stolu, vic uz by bylo na me moc..
      Profit za tento týden nicméně snad slušných 11,68 $
      :diamond: Prostudoval jsem vcera clanek o strategii C betu a hre, kdyz jsem preflop agresor - velmi poucne http://cs.pokerstrategy.com/strategy/bss/1565/1/
      :diamond: koupil jsem si micro verzi HEM2, protoze to s hranim myslim vazne a myslim si, ze se to urcite vyplati..je to super vec a pridava to hrozne moc winrate
      :diamond: zacal jsem opet postovat handy do HJ fora, coz by mi taky melo hodne pomoci, a navic, kdyz budu postovat a ucit se pravidelne kazdy den, tak mam sanci vyhrat sweat s Mosambem a B0st0nem, coz je urcite +EV :)
      :diamond: prikladam celkovy graf ze Staru

Otázky
      :club: Zacinam si na soupere psat poznamky, kdyz delaj neobvykle veci, hrajou blbe nebo naopak dobre... a rad bych presel ke znaceni barev - fishky, velky fishky, regy, atd..je nejake ustalene pravidlo?doporuceni?jakou barvou a koho znacit? diky!
      :club: dalsi vec je se EV all in krivkou..cchapu uz jak se pocita, ale zajma me..muze byt clovek celej zivot pod krivkou nebo celej zivot na krivkou? Kouknete na muj graf (jsem porad nad) a ted nevim, jestli se to musi nekdy srovnat...a nebo pokud to chapu spravne, tak to je jen allin krivka, takze kdyz nahraju dalsi veci v show downech, tak muzu byt porad nad to ev all in? nebo ne..kdyby to byla jen ev tak to chapu ze se musi srovnat,ale kdyz je to jen ev all in...diky!
      :club: EDIT: table selekce na nl2 je asi blbost, ale jak se pak na vyssich limitech selektuje? nejak pres HEM2? nebo jak je mam oznaceny barvama tak v lobby pokestars koukam kolik tam je fish barev u stolu..nebo jak to je.. diky!

Plány na tento týden
      :heart: odehrat nejvyssi pocet hand za tyden, co jsem kdy hral..coz u me nebude tezke :D ..ale chtel bych se priblizt tak k 5 k? proste nehrat zase 500 hand ale xkrat vic..
      :heart: procist dalsi dva clanky z bronze sekce, o hre po flopu a pochopit je
      iniciativu ma souper
      nikdo nema iniciativu
      :heart: dal postovat do HJ fora aspon par hand po kazdodenni session
      :heart: splnit 3. úroveň ucime se vyhravat , kde se zaradim opet do slosovani o 100 $, ale hlavne se neco naucim
      :heart: kouknout na cornieho videa o KK a hlavne o QQ, ktere hraju podle me spatne, a tak to chci zmenit

tot zatim vse, za nazory a odpovedi na otazky budu samozrejme rad
      GL all
    • Phaantom
      Phaantom
      Bronz
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 1,232
      Ahoj,

vyzkoušej tablescan turbo-triál na 30 dní zadarmo. Podle mě i na nízkých limitech table selekcí vyděláš o dost víc.

Jinak pěknej graf,

hodně zdaru u stolů :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      8.týden výzvy

Takze dalsi tyden ve vyzve. Nektere ukoly jsem splnil, nektere bohuzel ne.

Novinky, postrehy, napady
      :club: Tento tyden jsem odehral zatim nejvetsi volume.. a to 8,5 k hand. Cili jsem splnil a prekrocil cil 5 k hand co jsem si dal. Nicmene winrate nebyla takova jako kdyz jsem hral min stolu..takze uvidim, jestli radsi nebudu hrat zase min stolu a jestli winrate neporoste. Chce to zkratka najit balance idealniho poctu stolu. Ted hraju 6,7 stolu..a vyhravam, avsak ne tolik jako pri 4 stolech..ale asi to chce jeste cas abych to mohl posoudit.
      Skoncil jsem s profitem 10,83 $ . Což není špatné, ale chvíli jsem byl už tak na 20 $, nicméně jak jsem byl celou výzvu nad ev krivkou..tak se to ted srovnalo a tenhle tyden jsem skoncil asi 8$ pod ev..a celkovy graf se srovnal.

Graf celkový

Grafe tento týden

:club: Ten pokles grafu byl zapricineny jednak smulou (kdy jsem treba session odehral s 1$ ev ale realne skoncil 4 $ minus!) -handa KK vs KK o stack prohrana na flush lol....nebo handa na turnu stackoff ja set on par a dosla na river 5% sance atd.. Ale i spatne hry, jako kdyz se stackuju do fishe s JJ!.. s tim, ze si myslim, ze fish nemuze dostat AA :D ..takze neblaznit..a nenechavat to nahode.
      Parkrat jsem se taky stacknul s AK a vetsinou do AA ..ale i do KK je to spatne i do QQ..takze se s AK uz moc nestackuju..je to zbytecny
      :club: Hral jsem pak session bez zbytecnych all inu a skoncil treba 4$plus ev i 4$ plus real..bez jedinyho allinu..to je lepsi hra
      :club: Videl jsem TLN video o zahazovani 2nd nuts apodobne..a hodne to na me udelalo dojem..a uz jsem obcas zahodil i top set. protoze proste prisel spatny turn a river a po jeho velkym betu uz mu nebudu odevzdavat zbytecne zetony..proste nekdy je top set super, nekdy se musi umet zahodit... hodne dobre video
      :club: zacal jsem si znacit hrace u stolu (zatim jen fishe) a zjistil jsem , ze vzdy u stolu jich par je(kdyz hrajou po 50 handach vpip treba 50..to je fakt brutal a barvim je a hledam)

Plány na dalsi tyden

:diamond: pokud si myslim , ze me na turnu nebo hlavne na riveru hrac tak hodne betuje a myslim si, ze moje 2,3,nuts je super..tak ji musim zahodit a nedoufat , ze blafuje!..souper to takhle dela malokdy a nevyplati se to davat..pokud to nedokazu zahazovat tak znova zkouknout to video od TLN a zahazovat!
      :diamond: dal postovat do hj fora..uz mi takhle par veci doslo, jako izovolani do lepsich hand ,nalimpovana preflop akce na raise a ja se stacknu na nejnizsi set pricemz souperi samozrejme trefit vyssi a opet to musim zahodit!..
      Zkratka hj forum mi dost pomaha, a dal budu postovat, dokud me z nej nekdo nevyhodi :D
      :diamond: zkouknout videa od Cornieho hlavne jak hrat AK a jak QQ..to jsou asi nejvetsi chyby ted ve hre, a nejhraji se tak snadno..
      :diamond: lip cist ve statech, a pokud vidim , ze to je rock ktery neudelal 3 bet za 200 hand tak mu proste nebudu stackovat veci jako AK ani QQ a podobne..kdyz uz ty ready mam tak neklikat naslepo ale proste verit svymu readu a ne , ze to dam a pak si reknu ja to vedel :D so fishy!..
      :diamond: procist a hlavne vic pochopit clanky z bronz sekce... ted jsem posledni dny jen hral ale chce to i trosku studovat
      :diamond: vykalibrovat C bet..mam uz kolem 80% a kdyz jsem mel o par proccent min, tak v grafu uz jsem mel par bi na agresi..a hodne to vychazelo a sbiral jsem tak dost potu..ted uz to prehanim a uz to neni tak ev +..takze trochu vykalibrovat a nervat to vzdy

jinak uz me to Nl2 tolik nebavi..prece jen clovek kdyz nahraje 25 BI tak jde na vyssi limit a ja uz nahral 25 bi a zbyva mi jeste asi 20 BI..protoze na PS je az nl5...
      Nicmene pokud nahraju pres 100$ tak si uz jeden stul na nl5 otevru..a kdyz klesnu pod 100$ tak opet jen nl 2...myslim , ze to je spravne, protoze pokud nahraju 35 BI na nl2 tak jsem snad schopny jeden stul nl5 a pokud klesnu pod 100 $ jdu okamzite na nl2..podle me save..

gl vsem
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      9.týden výzvy

Je tu pondeli, a tak zase updatuji svuj blog

Prvni novinka co musim rict je, ze jsem crushnul NL2 na PS ! :s_grin:

NL2 CRUSHED

Graf z jizdy nl2

Tento týden:
      hand: 9912
      profit: 41,65$
      tento týden winrate 20bb/100..takze super)
      za celou nl2 hand/vpip/pfr/3bet: 25713/17,7/8,2/2,5
      afF/afT/afR/wtsd/Cbet: 3,74/2,33/3,25/24/79
      winrate za nl2 komplet: 18,56 BB/100...coz nevim jestli je malo,nebo hodne,ale snad to jde)

Hral jsem tak ctvrtinu vseho 4 stoly..zbytek 6 stolu (nakonci uz jen 6 stolu)
      Minule kdyz jsem tu postoval staty, tak jsem mel vetsi vpip a mensi pfr tusim..zacal jsem vic otevirat a nehrat tolik hand a trochu se to srovnava..ikdyz to jeste asi neni ono)

Shrnuti nl2
      :club: kdyz souper vsazi hodne velkej bet, napriklad na riveru vsadi skoro pot, nebo dokonce shovne overbet, tak nema cenu mu to dorovnavat, pokud nejsem hodne dobrej...proste nekdy je par A nuts a nekdy je to nic a nebudu je dotovat..
      Vetsinou tu velky sizing , hlavne ty overbety atd, znamena , ze to souper ma a ze neblufuje..malokdy blufne a tak se nevyplati zkouset bluff catchovat..je lepsi si pockat na lepsi handu..
      :club: FOLD,FOLD,FOLD..foldnu 10 hand za sebou?no a co..proste pockat si na handu a z ni pak vytahat max value , treba cely stack..a pak si zas pockat..nl2 je hodne o discipline, a pokud hrac neni rock, tak ho moc bluffem clovek nevyzene..
      :club: i fishka muze mit AA,KK :) Zacal jsem si znacit fishky zelene, a nevim proc jsem si myslel, zek dyz porad vsazi a blufuje , ze nemuze byt nikdy lepsi) takze zadny allin preflop s JJ za 200 bb kdyz jen proto ze je to fishka..lepsi si pockat na situaci (jako je trefeni setu na flopu) a fishka odevzda cely stack s top parem..to je vyhodnejsi..
      :club: jsem HRDY na to , ze jsem nesel na nl5 driv, ikdyz jsem psal ze az budu mit pres 100 $ tak pujdu, ale nesel..udelal jsem z 30$ potrebnych 125$..na normalni prechod staci vetisnou 25 BI, tady jsem nahral pomalu 50 bi..coz mi snad neco dalo, naucilo..a opravnuje uz konecne prejit na nl5..aspon doufam:)
      :club: dalsi vec co jsem se naucil je nekoukat na cashier na PS( na ten koukam jen kazde pondeli k psani reportu). Kdyz session skonci tak se kouknu treba , ze jsem byl ev plu a ikdyz jsem skoncil realne minus 2bi tak proste pohoda a hral jsem dobre..tohle mi pomaha..dal si na konci session vemu par hand , kde jsem nejvic prohral nebo kde jsem nevedel co delat. a postuju do HJ fora..hodne EV +

Novinky a plány
      :diamond: tento týden jsem necetl ani jeden clanek :( coz musim dohnat..je fakt , ze hrani je nejlepsi praxe, ale chce to ted neco nacist..takze tomu se chci taky venovat, plus videa (TLN a jeho video zahazovani veci jako je fulhouse a nedotovat soupere, kdyz je jasne ze to ma je proste pecka)..a neprestavat s HJ forem
      :diamond: HJ forum..super vec:) ted jsem udelal za 14 dni pres 35 hand na HJ forum, coz mi dost pomohlo, a navic jsem ziskal sweet session s B0stonem..takze super:)
      :diamond: Nehrat jen striktne tabulku, ale reagovat na dynamiku hry a na soupere.. stealovat blindy rockum je skvela vec s any two pomalu..ale na dva hyper agresivni hrace uz to chce lepsi vyber handy) atd...
      :diamond: procist par clanku i ze silvera.. a hlavne hrat hrat a hrat a plynule prejit na nl5

tot asi vse
      gl vsem :)
    • HolKid
      HolKid
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 27
      Krásnej graf :) tak at se takhle daří dál :) 18bb\100 je hodně, aspon na NL10, nevím, jestli na NL2 :)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Paráda :s_thumbsup:
      Doufám,že už brzo nebudeš mít na soutěž nárok...budeš na nl25+ :s_wink:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,823
      Skvělý graf. Gratuluju k pokoření NL2 :)

Ale nerozumím té červené křivce, jak ti může takhle krásně kopírovat nulu. Mně vždycky letí dolů, ať dělám cokoliv. Nemáš na to radu? :f_confused:
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      diky vsem :)
      mosambo: se me chces zbavit , od ty doby co spamuju HJ co :D ..ne..diky ;-)
      dandiiik: hele ja nevim)na zacatku mi jak vidis trochu klesala a hral jsem prilis pasivne..proste zadny bety abych soupere vyhnal na flopu treba..zadny cbetu skoro..zadny stealy..pak jsem zacal hodne az prilis cbetovat a cervena sla nahoru hodne..a uz to nebylo efektivni..
      no a ted jsem snad trochu vykalibroval cbety..a zacal jsem taky stealovat blindy, kdyz vidim, ze jsou to rockove tak pomalu s cimkoliv..nebo na flopu proti jednomu hraci ktery je tight hodne malych potu..nevim)snad to takhle staci..ani jsem se na ten cervenej graf nekoukal abych pravdu rekl:)
      jo a taky obcas squeezuju..kdyz par lidi limpne a mam lepsi kartu tak je to docela zlaty dul..protoze staci, aby to vychazelo malo a je to plus ev podle me..tak si tak s tim hrat no)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      :f_biggrin:
      Jsem rád za každého kdo odejde na vyšší limit...je to známka toho,že se něco naučil :s_wink:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,823
      Super. Já se prakticky snažím používat to samé, ale asi to dělám nějak špatně, protože vždycky klesá. Akorát při dnešní session se mi to docela podařilo udržet. No to je jedno, nebudu ti spamovat blog. Ještě jednou grats :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      10.týden výzvy

První týden na vyšším limitu jsem skončil lehce mínus :( konkrétně - 8,66 $ (v graffu to je o par dolaru jinak, ale podle bankrollu v lobby herny to takhle sedi..) za 9k hand.
      Zacal jsem otevirat podle pokrocile tabulky.

Zde příkládám very agressive graf ....

to je tak kdyz cloveku nestaci cervena z nl2 porad okolo 0 a chce ji az moc zvednout..a pak modra pada:D ..no nic priste to bude hezci)

Přičiny vidím v tomto:
      :club: moc agresivní hra..kdyz vidim, ze to je super fish tak si na ni pockam a nebudu delat blbosti jako check raise..protoze to na tyhle ryby neplati a oni to dorovnaj..nebo naky 3 bety na flopu kdyz nemam nic..nema to proti nim cenu
      :club: zacal jsem hrat hoodne agresivne nazacatku..a taky az moc hand..
      :club: malo stolu :D ..ac to zni divne, tak nakonci jsem zacal hrat vice stolu a nervu se pak do marginalnich hand , abych tam ztracel hodne value...
      :club: nazacatku zlozvyk a tiltovani kvuli sledovani grafu beehem session! to uz nikdy!"..
      :club: overplayovani ruk..a malo nactenych clanku a min prispivani do hj fora

Řešení a plány do dalšího týdne výzvy
      :heart: omezit agresivitu..kdyz se kouknu na graf tak kekonci grafu jsem zacal hrat min agresivne( zustava utoceni na blindy, velke % c betu, preflop vyraisovani limperu a kdyz je vhodna situace tak 3bet light..) ale konci veci jako chceck raise nebo 3bet na flopu do maniak fishi..nelimpovat se do marginalnich hand ktery pak jeste mimo pozici se hrajou blbe atd ...
      :heart: vic stolu..a do showdownu nebo tocky o stack s hodne dobrou kartou, kde jsem si jisty , ze je to spravne..
      Nakonec jsem zacal misto 6 stolu hrat 10 a vysledek?winrate sla pak nahoru, kdy jsem EV vytahnul asi o 3 BI za posledni den!...jak hraju 10 stolu tak neni cas hrat 5 marginalnich hand najednou:D ..clovek se nenudi takze nehraje blbosti z nudy:D ..a opravdu, se mi to jevi zatim prinosne..
      :heart: zase prispivat do hj fora..posledni dny jsem opet zacal a proste to chce postovat postovat a postovat.. sorry coachove :D
      :heart: vyhral jsem session s B0stonem !) takze jsem nahral prvni video a doufam, ze se z komentaru od B0stna poucim a zvysim tak svou winrate
      :heart: trpelivost..hraju 10 minut a ni jsem nezahral? lol.. no a?..pockat si a hrat to vklidu..
      :heart: vylepsit zacatky session..moje grafy po session vypadali tak, ze jsem prvnich 20 minut spadnul na - 2 BI a pak treba skoncil nakonci session na nule..a kdyz se to opakuje neni to nahoda..takze zacatky !.
      :heart: pristi graf chci takovy, ze cervena nebude rust a snad ani klesat, takze zdrava agrese..a modrou zase vyzenu nahoru jako na nl2..

gl vsem