Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: z 30$ na 10 000$ motivace Gus Hansen

• Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Žiješ ještě?
    • Tondash
      Tondash
      Bronz
      Registrace: 03.11.2011 Příspěvky: 689
      tak ak bol motivacia gus hansen, ako pise nazov blogu, tak je asi jasne ako to dopadlo :D
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,451
      Tondash původně napsal
      tak ak bol motivacia gus hansen, ako pise nazov blogu, tak je asi jasne ako to dopadlo :D
      :s_evil:

Taky jsem si říkal, že nějak zmizel. Ale pořád je zlatej, tak asi hraje?
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      Paulis1992: Žiju :-) Jak se dari?Uz si zpatky z Londyna? Kdyztak muzem pak na skypu probrat(az se tam stavis..)

Tondash :P Gus je nesmrtelnej ;-)...

Pinny1990: hraje hraje:-)

OK. Dlouho jsem neaktualizoval blog. Jeden z duvodu byl, ze jsem byl liny neco psat a prestal jsem videt smysl psani blogu. Druhy duvod - myslel jsem, ze moc lidi blog necte a ze nikomu chybet nebude:D ..Ok , kdyz se ptate, tak napisu co je noveho:) Navic v lednu je zkouskove a tam jsem toho moc nenahral a poker sel chvili stranou...

Poker samozrejme dal hraju. Presel jsem na hernu 24h poker, kde je dobry rakeback, traffic v pohode(na mych 5,6 stolu to staci kdykoliv..). Herna mi maximalne vyhovuje (navic je tracknuta). Presunul jsem se tam z herny ktera byla v $ a kde jsem hral nl20, 24h poker je v Eurech a najednou byl muj bankroll asi 380 Ecek:-) Nicmene hral jsem stejne nl20 a kaslal na to. Nyni mam bankroll kolem 900 Eur, takze fajn. Vetsimu progresu brani cashout(napriklad za mesic a pul pojedu do Londyna na par dni, coz opet prinese naky cashout) , nicmene jsem i tak spokojen.

Na rok 2014 si planuju shootovat nl200, coz mi prijde realny.
      Blog uz nebudu aktualizovat denne a davat si cile typu vyhraj do zitra 2 bi:D atd...

Cili cile na mesic unor:
      :diamond:D rtit nl20 a prejit na nl50(minimalne shooty, ale idealne se tam zabydlet).
      :diamond: Nahrat solid volume a udelat tak platinu na PSGY.
      :diamond: Dat naky sweatky na skypu( na jednu ssn review uz jsem domluven s Lucií z psgy).
      :diamond: Pomoc nekomu kdo zacina s hrou- uz mam neco preddomluvene na skypu s dusky92101. Nejsem zadny coach, ale lidem co zacinaji na nl2 uz snad poradim a chci s vyssima limitama neco vracet komunite.

Real life zatim necham..mozna sem pak neco updatnu.)

Zatim se mejte a gl vsem:)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Quick update:

Vyhodnoceni cilu na unor:
      :club: na nl50 jsem nepresel a nebyl ani nebyly shooty , takze tenhle bod FAIL. Poslednich 5 k jsem tocil - 200 euro pod ev, ale to me neomlouva..min kecat- vic makat.
      :diamond: s volume jsem spokojenej (kolem 50k), ale nekdy to bylo zbytecne tlaceny na volume. Cili uberu stoly, zamerim se vic na ryby(to jsem totalne prehlizel a hral s regama), a dam klidne mensi volume, ale o to vetsi WR..
      :heart: Platina na psgy jak je videt se povedla..a s predstihem, takze good:) Poprvy mam tenhle status, takze jsem zacal koukat na videa hlavne od Matuska..
      :spade: Ssn s Lucií proběhly, a jsem za to moc rad. Bylo to pro me dost uzitecny, takze diky moc! Doufam, ze zase nakou sweatku dame:)
      :club: Dusky92101 nebyl na skypu pres mesic , takze jsme nic nedomluvili:D ..

Cile na brezen:
      :heart: Nahrat zase platinu a v level up tak ziskat fajn bonus 50$
      :club: hrat min stolu, vetsi kvalitu..nedelat zbytecny spew, vic postovat handy..a zbyva cil nejvetsi- posunout se na tu nl50!

Jinak pristi tyden letim na par dni do Londyna(for fun) s partou lidi, tak se tesim:)

glgl
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      užij si ten Londýn :f_cool:
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      NL 20 CRUSHED

V breznu jsem byl snad i pod 700euro co se tyce bankrollu. Pak jsem podle me
      :club: zlepsil mindset, daleko mene spew
      :club: chytil i dorby run (tfuj tfuj)
      :club: prestal delat tolik station callu(winning by folding)
      :club: zacal vic branit blindy- v tom jsem byl driv strasnej kdyz to ted vidim jak jsem tam tight branil. Na tom jeste chci zapracovat, tam mam na cem..
      :club: zacal bojovat o maly poty! Hrat vic agro postflop - typicky priklad kdyz villain necbetne a vybareluju ho, nez abych sel trikrat X s tim, ze nemam sd value atd..
      :club: odhodil jsem ego a zacal hrat vic s fishema(diky Lucie)

a poslednich 25k je to neco kolem 6 bb/100, coz neni zadna hitparada a da se to stoprocentne porazet vic, ale aspon jsem se vymotal z BE obdobi.

graf poseldnich 25k a lepsi hry

Bankrol se tak dostal(s RB a se super promo akci rake race od psgy-diky), na 25bi na nl50, takze je cas shootovat, tak uvidime jak me nl50 privita. Dam si par BI stoploss a kdyztak slezu.

Dost me to namotivovalo, ze konecne zkusim vyssi limit.

Jinak jsem za brezen udelal 2490 bodu, takze mi o 10 bodu utekla platina :D . Dalsi novinka je, ze jsem se prihlasil do souteze ultimate grinder, coz bude dalsi motivace.

rl: Londyn byl super, pekne jsem si to uzil, a dalsi motivace do pokeru(z nejz jsem si vylet na par dni zaplatil).

gl vsem

• Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      O deset bodů nedat platinu, to je vůůůůl, kaviárový toasty :D

Každopádně GL se shootováním padesátky!
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Měl si napsat, vzal bych tě na live :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Pinny1990: tak nakonec mi platinu dali v pulce mesice za ten predeslej nebo co..zajmavy..

Paulis1992: njn byl jsem tam chvili..bohuzel jsem nestihal..

Tenhle post nebude moc vesely a pisu ho spis tak pro sebe(obv komenty vitam). V podstate koukam, ze mam podobny problem jako Iambanker, TedG82...ikdyz se nesrovnavam urvoni hry obv, tak princip asi podobny.

Tenhle mesic jsem zacal nl50 - prvnich 10k to slo, minus par BI, ale v podstate BE. Pak to ale zacalo jet dolu , a vrcholem bylo poslednich 3k hand kdy jsem sjel snad o 14 bi, coz je nejvetsi muj down ever.. Je teda fakt , ze jsem za posledni 2 dny byl tak 6bi pod ev( nic nevytacim, coz obv nepomohlo). Mel jsem mit stoploss, nicmene na nl20 porad BR mam, takze zadna hruza..Ale docela to u me spustilo burnout..

Ma to cele cenu?Jaka je vubec budoucnout pokeru jako takoveho?Chci vest pripadne zivot poker pro od ty nl50 atd? Co moje zivotni cile..

A kdyz si predstavim, ze bych treba za 5 let ve 30 ti letech skoncil s hrou(at uz z jakyhokoliv duvodu), a ocitl se - bez jakekoliv pracovni praxe(at uz zamestnani, nebo podnikani)..tak mi z toho neni moc dobre. Posledni dobou jsem tomu venoval vsechen cas, a krome skoly tak totalne zakrnel v jinych oblastech, ktere jsem vzdy chtel delat. Napriklad tim co cely zivot chci delat je rozjet par businessu, ucit se u toho, bavit se tim, obv neco vytvorit, vydelat..atd..v tomhle smeru jsem za posledni roky tak v rytmu skola+ poker neudelal vubec nic..pritom ted na to mam idealni cas(jsem ve skole, nemam rodinu, hypoteku whatever...)

Jenom mi prijde skoda, vsechen ten cas co jsem do toho nasypal zahodit, kdyz jsem se aspon z te nl2 dostal nekam, kde uz se da neco vydelat(nl50)..

no musim to cely nak promyslet, dam si par dni uplnou pauzu a uvidim...

gl vsem
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      na nl50 by som ešte iba začínal rozmýšľať, že sa chcem pokrom živiť. rozhodne to nie je limit, o ktorom si myslím, že je vhodný na usadenie sa a začať pravidelne cashoutovať z neho
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      na NL50 sa ako pokerpro v pohode uzivis ale samozrejme to nieje limit na ktorom sa opalti dlhodobo zostat
      co sa tyka praxe tak kludne pokri mozes podnikat nemusi to byt nejak seriozne len aby si nabral nejake skusenosti keby sa s pokrom nieco stalo ae tak isto ako moze skoncit poker moze skoncit aj mnohe odvetvia ktorym si sa venoval a ty sice budes mat prax ale uz nikoho to odvetvie nebude zaujimat :)
      cize ano oplati sa do pokru investovat cas len tak pre info kolko si mu venoval posledny mesiac?:)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Tak konecne hodim kratky update. Mel jsem 6 zkousek a asi mesic snad jsem nehral poker! Totalne jsem si odpocinul od hry, a v cervnu tak planuju, ze tomu dam sanci a uvidime..

Myslim, ze na nl50 se da uzivit v klidu, jak rika Treizee. Samozrejme za predpokladu poradnyho volume a solidni wr + RB to podle me haze vic nez pekny castky. Ale to ted resit nehodlam..

Jinak k tomu co rikas, ano, muze skoncit to odvetvi, v kterem clovek podnika stejne jako poker..ale spis me inspiruji lide, kteri jsou proste schopni rozjet nekolik i ruznych businessu a perfektne to vse casove skloubit.. ty schopnosti budou platny vzdy...nicmene to neni ani otazka k ty diskuzi, protoze co citim je , ze potrebuju delat jeste neco krome pokeru a skoly..

k otazce: venoval jsem tomu posledni mesic co jsem hral tak 5h? denne vcetne vikendu...coz je obv malo a i se skolou tam proste je cas na dalsi aktivity..spis to potrebuju zpestrit a nebudu ani v tom pokeru tak pod tlakem, kdyz to nebude jediny mozny zdroj prijmu...to je asi ten hlavni point ted..

tak na nl50 jsem skoncil neco jako 10bi pod ev, coz je na shoot perfektni:D ...sice smula, ale taky jsem nehral bez chyby , tech tam taky bylo urcite dost..cili jsem neco vybral a nechal si tam neco abych mohl hrat nl20. Cili cil na cerven je:
      :club: odehrat aspon 40 k hand na nl20
      :club: hrat na WR, zadny masstable a RB a podobny veci..pod slusnou WR si prestavuju neco kolem rekneme 7bb/100..to kdyz dam za cely mesic , budu spokojen..

Jelikoz mam po zkouskach, tak v cervnu se chci vic venovat sportu, vymysleni kam se vhrnu krome pokeru, investovat do sebe a zlepsovat se celkove abych nebyl jen zameren na jednu vec..myslim, ze to pokeru taky pomuze..

gl vsem a diky za podporu;-)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Tak si to po mesici pustim a prvni den 1 bi pod ev..vcera 4 bi pod ev za 700 hand..jen do me dal :f_biggrin: Samo o sobe by to bylo v poho, kdyby se to nedelo posledni dobou porad..tohle mi teda naladu do hrani nedava..ale co uz..

gl ostatnim ;-)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Tak nejvetsi novinka je, ze hraju dal nl20 na 24h poker. Staknul me Opal, s kterym jsme se domluvili a doufam, ze me to nakopne, a ze bude staking uspesny.

Staking je na 80k hand. Zhruba po 20 a po 50 ti sem hodim graf + jak se mi dari.

gl vsem
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      GL ať se staking vydaří :s_thumbsup: na NL20 bys měl mít bez problému, hlavně makat
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Pinny1990: Diky. Maknu a snad to pujde.

Jelikoz nemam v blogu skoro zadne handy, tak nake postnu for fun. Je to vetsina za vcerejsek.

1. handa AA.

Tak clovek se tesi, az ty AA posle preflop. Nejenze je villain ukaze taky, ale jeste prohraje:D . Klasika:)
      Prima, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $25.81 (129 bb)
      CO: $20.30 (101.5 bb)
      Hero (BTN): $22.06 (110.3 bb)
      SB: $29.60 (148 bb)

Preflop: Hero is BTN with A A
      CO raises to $0.80, Hero raises to $2.40, 2 folds, CO raises to $7.20, Hero raises to $22.06 and is all-in, CO calls $13.10 and is all-in

Flop: ($40.90) 3 T T (2 players, 2 are all-in)
      Turn: ($40.90) K (2 players, 2 are all-in)
      River: ($40.90) 5 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $40.90 pot ($2.04 rake)
      Final Board: 3 T T K 5
      CO showed A A and won $38.86 ($18.56 net)
      Hero showed A A and won $0.00 (-$20.30 net)

2. handa. Yes mam lepsi set. Jeste na flopu fakt uprimne rikam, je mi lito..setup kamo. Ale 1 out to jisti:D Aspon , ze to nebylo za full.)

Prima, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

BB: $35.89 (179.5 bb)
      UTG: $8.01 (40.1 bb)
      MP: $23.28 (116.4 bb)
      CO: $16.90 (84.5 bb)
      Hero (BTN): $20.43 (102.1 bb)
      SB: $24.10 (120.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with 8 8
      UTG calls $0.20, MP raises to $0.80, CO folds, Hero calls $0.80, 2 folds, UTG calls $0.60

Flop: ($2.70) 3 8 9 (3 players)
      UTG checks, MP checks, Hero bets $1.70, UTG raises to $7.19, MP folds, Hero calls $5.49

Turn: ($17.08) Q (2 players)
      River: ($17.08) 3 (2 players)

Results:
      $17.08 pot ($0.85 rake)
      Final Board: 3 8 9 Q 3
      UTG showed 3 3 and won $16.23 ($8.24 net)
      MP mucked and lost (-$0.80 net)
      Hero showed 8 8 and lost (-$7.99 net)

• Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      3.. handa. Miluju maniaky. Na riveru calluju proti nemu i bez ty Q, nicmene radost mi udelala, to jo:)

BB: $12.14 (60.7 bb)
      UTG: $20 (100 bb)
      Hero (MP): $21.37 (106.9 bb)
      CO: $21.44 (107.2 bb)
      BTN: $20.54 (102.7 bb)
      SB: $17.33 (86.6 bb)

Preflop: Hero is MP with Q Q
      UTG folds, Hero raises to $0.60, 2 folds, SB calls $0.50, BB calls $0.40

Flop: ($1.80) 7 5 9 (3 players)
      SB bets $0.45, BB folds, Hero raises to $1.40, SB calls $0.95

Turn: ($4.60) 3 (2 players)
      SB bets $4.60, Hero calls $4.60

River: ($13.80) Q (2 players)
      SB bets $10.73 and is all-in, Hero calls $10.73

Results:
      $35.26 pot ($1.76 rake)
      Final Board: 7 5 9 3 Q
      Hero showed Q Q and won $33.50 ($16.17 net)
      SB showed T A and lost (-$17.33 net)

4. handa. Na flopu nemaj temer co hitnou, chtel jsem vyuzit agresi hrace zamnou. Na riveru je to klasika X a skandovani: betni!!! betni!!! betni!!!

Hero (CO): $26.86 (134.3 bb)
      BTN: $21.03 (105.2 bb)
      SB: $20.70 (103.5 bb)
      BB: $22.13 (110.7 bb)
      UTG: $11.39 (57 bb)
      MP: $22.63 (113.2 bb)

Preflop: Hero is CO with K K
      UTG calls $0.20, MP folds, Hero raises to $0.80, BTN calls $0.80, 2 folds, UTG calls $0.60

Flop: ($2.70) 8 K 8 (3 players)
      UTG checks, Hero checks, BTN bets $1.80, UTG folds, Hero calls $1.80

Turn: ($6.30) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.10, Hero calls $3.10

River: ($12.50) 2 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $6.20, Hero raises to $17.90, BTN folds

Results:
      $24.90 pot ($1.24 rake)
      Final Board: 8 K 8 4 2
      Hero mucked K K and won $23.66 ($11.76 net)
      BTN mucked and lost (-$11.90 net)

gl have fun

ps: nevim proc mi nejde vlozit vic hand do jednoho postu...