Nový formát koučingu - skupinová terapie

• strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj borci,

přemýšlel jsem jak ozvláštnit naše koučingy (teda kromě technických nesnází :f_biggrin: ) a napadlo mě následující -

Na Pokerstars jsem založil klub Homegames s názvem FLH - Pokerstrategy CZ/SK (ID: 659756) a heslem: bitka1234.

Bylo by super, kdyby se Vás tam přihlásilo co nejvíc a to proto, jelikož bych chtěl některé příští koučingy udělat následující věc:

Jednou za týden se tam potkáme, den a čas upřesním, ale asi v odpoledních hodinách, aby nikdo nebyl v práci/nemusel hlídat děti/manželku atd a odehrajeme session. Ta session bude mít tak 35-60 minut a vždy tam budu hrát já + 5 členů. Tu session zároveň natočím a na koučingu budeme rozebírat jednotlivé spoty, hledat herní leaky atd. Podle mě je fajn koukat na hru, jak hraji/rozebírám cizí ruce, ale když je člověk takříkajíc in, tak je to něco jiného.

Chtěl bych, aby se vždy míchali hráči zkušenější i nováčci, tj ne vždy stejné stakes, ale např hráči z 0,05/0,10 s hráči 0,25/0,50, případně vyššími.

Doufám, že to není blbý nápad, mě se to zdá jako fajn věc.

Takže kdo souhlasí, napište kdyžtak IN a jestli by vám vyhovoval jako první termín pátek 17:00 - 18:00 nebo neděle 17:00 - 18:00. Chtěl bych, aby se takhle dostalo na všechny členy a každý měl možnost se o své hře něco dozvědět.

Jinak hrát se bude na 0,02/0,04 USD stolech (BI 1USD), protože na play money nejde HUD ani HH :s_mad: Je potřeba, aby se hrálo tak, jako se skutečnými BB va vašich stakes, tj nedělat žádné skopičiny a necallovat žádné nesmysly atd. Doufám, že jsme tady všichni inteligentní a s tímhle problém nebude :s_evil: To jak tam dostaneme ten jeden USD se ještě domluvíme. :s_cool:

V první fázi budou mít přednost hráči, pro kteří Fixed - limitu alespoň trošku rozumnějí, chodí pravidelně na koučingy a nebojí se tam promluvit, tj:

cimprcampr, grave007, jurik05, me2dice, kennyxx, sf215gd2, zizelevak, albifrons, XTXMAR, luckapoker, irik83, marcelochopin, xpravda, begginer509, sprughtly, pepikv, rytmus23, madjazz, masajmaru, elonko, keloc, 25robo25, chipfeeder, wenaaa, CC100, dkozel, cib007, Funnyn1989, Sanny123 (pokud jsem na někoho zapomněl a má za to, že sem patří, tak mi napište SZ :s_ugly: )

V současné době ve Fixed - limit sekci probíhá také Soutěž o hodnotné ceny, pokud by o ní ještě někdo nevěděl.

Pokud vás něco z Fixed - limit sekce zaujalo, ale nevíte o čem se vlastně mluví, tak ZDE najdete povídání o tom, co to vlastně Fixed - limit je (přednášeno mým super rychlým hlasem, v dalších dílech je již o poznání pomalejší :f_biggrin: )

Případné názory, jak se vám tento nápad líbí, či návrhy na vylepšení, pište dolů :s_ugly:

• 214 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      ja jsem IN (zatim muzu oba terminy)

jinak jeste bych mozna, abychom zabranily nesmyslnym leakum atp. zkusil jednu vec: udelal bych mensi vedlejsi soutez v tomto smyslu, kdo bude mit po cca 1000 rukou nebo treba deseti odehranych sessnach nejvice play money neco drobnyho vyhraje (treba spolecnej bank kazdej po dolaru, nebo aj jina drobnost), ale jde o motivaci mit nakonec max play money..akorat to proste chce meritko pro vsechny splnitelny i kdyz nebude pokazdy kazdej hrat coz je napr. odehrani 1000 rukou nebo tak neco...ale jen motivacni myslenka co me napadla k tomuhle :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Nápad je to opravdu skvostný, to si určitě nechám líbit.

Iriku, jak ty playmoney chceš měřit? Nemáš imho šanci to spočítat.
    • Marcus992
      Marcus992
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 99
      Tak jsem OUT
      Nemůžu :(
    • irik83
      irik83
      Bronz
      cimprcampr původně napsal
      Nápad je to opravdu skvostný, to si určitě nechám líbit.

Iriku, jak ty playmoney chceš měřit? Nemáš imho šanci to spočítat.
      myslis ten odehrany pocet hand? nebo stav playmoney?
      vsechno jde, jen se musi chtit...ale rikam jen me to napadlo. Na druhou stranu sme tady vseci rozumni a vseci se chceme zlepsovat takze zadny zhovadilosti nas snad napadat nebudou.. :)
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      Ahoj.

Skvelej a inovativni napad. Jen si myslim, ze snaha zapojit novacky bude kontraproduktivni... IMHO, hrat o play money a mit moznost to "natrit coachi v primem prenosu" bude idealni pro strelecke hry a degradovani cele akce.. :s_frown:

Urcite bych to minimalne omezil silver statusem, motivacni odmenou (napr. leakfinder) atd.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Irik: Myslím ty playmoney
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Radagast13 původně napsal
      Ahoj.

Skvelej a inovativni napad. Jen si myslim, ze snaha zapojit novacky bude kontraproduktivni... IMHO, hrat o play money a mit moznost to "natrit coachi v primem prenosu" bude idealni pro strelecke hry a degradovani cele akce.. :s_frown:

Urcite bych to minimalne omezil silver statusem, motivacni odmenou (napr. leakfinder) atd.
      Já bych to omezil podle pravidelnosti účastí v koučincích, aby se tam potkalo 5 NL hráčů, kteří si to chtějí jen na chvíli zadarmo zkusit nemá absolutně žádný smysl a přínos.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Pátek mám odpolední a obecně ten pátek o prázdninách nebude nejlepší volba, neděle bych snad mohl (pokud rodina dovolí). Každopádně mám dlouhodobě bronz, takže asi nic.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      ja teda HG hral tak pred rokem dvema, ale tam ti nezustavaji ty penize tak jak byly po skonceni dane sessny?? jink at to tady moc nespamujeme (dyztak to potom zodpovedny clovek klidne promaze tyhle technicky veci :) )
    • Elonko
      Elonko
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 68
      Ahoj,

mi se ten nápad líbí - zahrát si u stolu, který se pak bude analyzovat - člověk bude více v obraze. Termín - žádný dobrý, pro mně je nejlepší po 21:00, kdy už mám doma fakt klid a nikdo po mě nic nechce. Není nás tu takových víc? Opravdu už máte doma klid v 17 hodin?

Jen jedna věc se mi nezdá - jaká bude hra u stolu, kde všichni hrají stejně? Znají stejné postupy a učí se od stejného učitele? To bude stůl regularů, žádné ryby a základní pravidlo je - u takového stolu nehrát! :f_cool:
      Nevím jestli mix zkušených a méně zkušených hráčů to vyváží, když všichni hrají podobné kombinace, nebude to pak jen o štěstí na flopu?
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Elonko původně napsal
      Ahoj,

mi se ten nápad líbí - zahrát si u stolu, který se pak bude analyzovat - člověk bude více v obraze. Termín - žádný dobrý, pro mně je nejlepší po 21:00, kdy už mám doma fakt klid a nikdo po mě nic nechce. Není nás tu takových víc? Opravdu už máte doma klid v 17 hodin?

Jen jedna věc se mi nezdá - jaká bude hra u stolu, kde všichni hrají stejně? Znají stejné postupy a učí se od stejného učitele? To bude stůl regularů, žádné ryby a základní pravidlo je - u takového stolu nehrát! :f_cool:
      Nevím jestli mix zkušených a méně zkušených hráčů to vyváží, když všichni hrají podobné kombinace, nebude to pak jen o štěstí na flopu?

Ahoj, no právě já mám za to, že dost hráčů stále nehraje tak, jak má. Samozřejmě styl hry několika hráčů bude hodně podobný, ale jinak je spousta hráčů v naší sekci, kteří hrají příliš tight/příliš mají nízké ratio mezi VPIP PFR/ nízký nebo naopak vysoký WTSD atd atd. Od toho tento projekt bude, ale si to lidé uvědomili. :s_cool:
    • Elonko
      Elonko
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 68
      strixr > Jo tohle dává smysl, já sám s tím problém mám. Prostě nepůjde o to jak obrat rybu,ale odstranit chyby ve své hře, líbí se mi to :) , rád se zúčasním.
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 58
      IN

Koucingu jsem se zatim neucastnil ale pokusim se to napravit. V sobotu odjizdim na tejden na dovolenou tak tyto dva terminy pro me nebudou. Ale s prihlednutim k podmince ucastnit se koucingu to vlastne ani nevadi.

Napad je to super uz se tesim.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Blbý je že na Play money nefunguje HUD, pokud je mi tedy známo.
    • grave007
      grave007
      Bronz
      Registrace: 09.08.2011 Příspěvky: 173
      IN

Tohle zní dobře. Tento pátek nemůžu, ale v neděli snad jo.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      IN, vyhovuji oba dva terminy

podobny napad jsem uz mel pred nejakou dobou, myslim si ze je to nejefektivnejsi varianta couchingu (mereno rprinos /cas), protoze takhle temer kazda hra u stolu bude zajimava.

- Ten problem ze u play money nefunguje HUD. O play money jsem dlouho nehral, pokud je to pravda, slo by to nahradit 0,02/0,04 centy, aby tam HUD fungoval.

- Problem ohledne fishek. Pokud tam budou namichani hraci z ruznych limitu, tak to bude prinosne pro obe strany, protoze tam budou silnejsi a slabsi hraci a za fish se obvykle povazuje nejslabsi hrac u stolu. Vse je relativni. Verim ze kdyz bychom si sli zahrat 100/200 dolaru limit, tak nas regove stahnou z kuze.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      S tím HUDem mě to nenapadlo, zkusím a jestli to nepojede, tak to budeme muset vymyslet trošku jinak :s_mad:

Jinak prosím pište do poznámky při join club jaký je váš nick name na PSy, protože např u hráče HunGryx nemám tucha, o koho jde?? :s_confused:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Jsem in. Zdá se mi to bomba nápad.
    • 25robo25
      25robo25
      Bronz
      Registrace: 25.02.2012 Příspěvky: 27
      Nazdar, pre mňa je lepšia nedeľa...