Varování před nickem b0bin4k(bObkenzi, bObkenzator atp.)

• elSabi
      elSabi
      Bronz
      Registrace: 18.11.2011 Příspěvky: 76
      jen sem chci postnout svoji zkušenost s tímto hráčem a okopíruji sem s vůj příspěvek z jiného fóra, jako varování ostatních, aby nenaletěli jako já, i když já se ojebat nenechám...

varování před nickem b0bin4k

Příspěvekod elSabi(CZ) » stř 18. črc 2012 10:36:46
      Ahojte,

jak jsem Vás informoval, odčerpal jsem z rollu 215 usd, převodem na stars na ucet b0bin4k, s tímto hráčem jsme na skypu dlouhodobě řešily nějaké situace, jelikož jsme se potkali cca 4-5 mesiců zpátky na 3,5kových stakes. Tento hráč mi na facebooku napsal, že má účet u ČSOB a že mi může s převodem pomoci. Přece jen byla moje hloupost, žejsem mu věřil a neprovedl jsem převod přes žádného moderátora tu na fóru, ale peníze jsem potřeboval opravdu akutně. Tento hráč potvrdil přijetí 215 usd na účtu pokerstars a oznámil mi, že posílá 4400 adekvátní hodnotu v CZK, poprosil jsem ho o screen, nebo nějaké potvrzení ať vím že vše proběhlo. Načež tento hráč přestal se mnou komunikovat, oddělal si mě z přátel na fb a hodil dokonce do ignoru, takže jej nemůžu ani vyhledat. Nicméně se trochu přepočítal a neuvědomuje, že jsem si celou komunikaci oprintscreenoval, převod mám oprintscreenovaný, jeho facebook profil mám oprinscreenovaný a i výpis ze svého účtu, kde není žádná příchozí platba mohu dodat. Takže já se právě oblíkám a vyrážím za právníkem(protože od kamarádů právníků mám potvrzené, že výše mnou zazálohované věci jsou dostačující).

takže gl b0bin4k, tohle jsi vážně posral...
  • 62 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      ten zacatek nicku mi napadne pripomina jednoho zdejsiho clena :D
    • tomas445
      tomas445
      Bronz
      Registrace: 06.05.2011 Příspěvky: 74
      mjCch původně napsal
      ten zacatek nicku mi napadne pripomina jednoho zdejsiho clena :D
      Aj mne dakoho pripomina, ale to nebol urcite on :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, jedná sa o tohoto užívateľa?

http://cs.pokerstrategy.com/community/profile/bObkenzi
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Takže já se právě oblíkám a vyrážím za právníkem(protože od kamarádů právníků mám potvrzené, že výše mnou zazálohované věci jsou dostačující).

To si nejsem moc jistý, že to vybavíš...ale GL
      Takových debilu je hodně...
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Za právnikom? :f_biggrin: Sry že sa smejem, ale študoval som právo a....proste good luck ;)
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Když se ti neozve sám a nějak to nevyřešíte...tak ty prachy už v životě neuvidíš a žádný právník ti v tomhle nepomůže a ty screenshoty jsou ti k ničemu.Jen tak aby jsi věděl na čem si.
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      no ak to je ako pise elsabi uvital by som aby po predlozeni dokazov zrusilo pokerstrategy.com jeho ucet na pokerstrategy.com

myslim si ze podvodnika medzi nami nepotrebujeme. samozrejme elsabi by musel dat pristup k svojmu kontu aby sa preverilo ci naozaj posall peniaze, predpokladam ze screen z obrazovky neobstoji.

taketo veci by sa mali riesit citlivo a komunikovat aj z druhou stranou a prejst si komunikaciu a dovod poslania penazi a dohoda medzi uzovatelmi o prevode cez ucty.

ak sa to potvrdi a zrusi sa mu ucet u nas na webe nakoniec na tom podvodnik strati omnoho viac, hlavne ak vyuziva bonusy od pokerstrategy.com
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      roptar

Takovému je to úplně jedno či dostane tady ban, nebo ne.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Nevyužívá, když je basic..

Pryč s ním!!!!!!!!
    • elSabi
      elSabi
      Bronz
      ano jedná se o tohoto uživatele...důkazy mám printscreeny jedině, jak komunikaci, tak historie převodu na Ps taky je...
    • elSabi
      elSabi
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Ahoj, jedná sa o tohoto užívateľa?

http://cs.pokerstrategy.com/community/profile/bObkenzi
      ano toto je on, když klikneš na profil, hned to tam má napsané, jaký ma skype...
    • elSabi
      elSabi
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Za právnikom? :f_biggrin: Sry že sa smejem, ale študoval som právo a....proste good luck ;)
      proc??? já mám ulozenou komunikaci od prvni do posledni vety...je tam vsechno...od toho ze on je b0bin4k, ze mu mam penize poslat tam a ze on je posle me na ten a ten ucet hned jak mu dorazi...mam tam i potvrzeni ze mu penize dorazily a pak ze tam tvrdi ze je prave poslal...toto vsechno tam mam ale vypis mojeho uctu zadnou prichozi platbu nevykazuje...stejne jako tam jsou duvody...atd...je tam komplet vsechno...ostatne transfer history maji i pokerstars...sorry, fakt nevim jak jinak bys chtel dokazat podvod...navic co jsem zjistil pozde, uz s timto tento nick bohuzel mel problemy s jinym uzivatelem...ja teda nevim jak vy, ale ja se vyjebavat nenecham...
    • elSabi
      elSabi
      Bronz
      a když se mi neozve sám, a nevyřeší se to ani jinou cestou, může si být jistej že se mu ozvu u zvonku u dveří...a to nebude pěkný...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      problem je ze si mu to poslal dobrovolne, a nie som si isty ci nejaka nezavazna skype komunikacia je dostatocna paka na vymahanie tych penazi spat
    • superkikuska
      superkikuska
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 434
      Ahoj,
      přikláním se na Fiskyho stranu, právo studuji taky, jsem znechucená sama dost a zcela upřímně, pokud se jedná o částku 215 USD nemá vůbec nic cenu vymáhat soudní cestou :-( Celý proces (bez právníka) Tě bude stát víc než ona částka, dopředu se můžeš rozloučit s odvoláním (jedná se o bagatelní částku, ve které odvolání není přípustné) a nejsem si jistá do jaké míry se Ti s nějakým screenem a uloženou historií Vašeho chatu podaří prokázat skutkový stav..

edit: v případě prohry platíš soudní náklady včetně soudního poplatku (1000,-) Ty... Samozřejmě já mám za sebou teprve 3 ročníky, takže třeba Ti erudovaný právník řekne něco jiného ;)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      1. Čiastka je príliš malá

Aj keby to bol milión:

2. Nemáš žiadnu smenku ani zmluvu ani iný závazný papier, akurát nejakých pár screenov v počítači s konerzáciou s nejakým online nickom (také niečo Ti vytvorí a upraví každý treťotriedny grafik).
      3. Nemáš žiadne ručenie
      4. Súd by Ťa stal kopu času, nervov a asi i vo výsledku i ďalších peňazí
    • Esomat
      Esomat
      Bronz
      Registrace: 09.07.2012 Příspěvky: 31
      Možná najít ještě někoho jiného, koho poškodil, a když celková škoda bude více jak 5000,- tak se tím bude muset policie zabývat, jde o trestný čin. Když do toho pujdeš sám, pujde pouze o přestupek. Každopádně jako podvod se to dá určitě posuzovat i když jsi mu peníze poslal sám. Každopádně když vás bude více težko se bude vymlouvat na nějaký omyl.

PS: udělal to tak že k soudu vůbec nedojde a on dostane strach.
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Mas jeho meno z FB tak za nim posli par nabuchanych kamartov povedz im ze ak to z neho vymlatia polka je ich a mas :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj, jestli je to tak jak píšeš, tak je to škoda, že to tak dopadlo, ale nešlo tomu všemu předcházet ?