BLOG: Get rich or die trying

• rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Registrace: 25.11.2008 Příspěvky: 45
      Ahoj, nedávno jsem se vám tady představil a už jsem tu s prvním blogem na pokerstrategy, to je fofr, co? :) Pokud se vám mé trochu delší vyprávění o pokerových začátcích nechce číst (poker v tv, domácí sitka, bla bla..), stačí vám pro účely tohoto blogu asi jen informace, že v současnosti grindím 10-20 stolů NL25 FR.

A jak mi to v posledních dnech jde? No tak různě. Třeba včera byl pro mě jeden z nejhorších dnů, které jsem u pokeru zažil. Nedošla žádná draw, set over set, znáte to. Hrál jsem ale dál svou hru a věřil, že se to jednou prostě obrátí.

A obrátilo. Dneska mi pro změnu přišlo úplně všechno a zakončil jsem session na hezky baťovském výsledku $299.

Jak ale každý správný pokerstrategista ví, úspěšná session se nepozná podle vyhraných peněz. Po každé session bychom měli být schopni si přiznat, jestli jsme hráli nejlépe jak umíme a dle toho zhodnotit, jestli se máme odměnit nebo potrestat. Pokud byla hra disciplinovaná a dělali jsme dobrá rozhodnutí, nemá cenu na poker zanevřít s tím, že je to stejně rigged. :) Nejdůležitější je nechtít vyhrát prohrané peníze zpět hned!

A to je asi všechno, co jsem vám dnes chtěl říct. Nemá cenu tiltovat na jednou nepovedenou session, ty karty vám jednou přijdou a pak musíte být připraveni naložit s nimi jak nejlépe umíte. Mějte se a ať vám to chodí. ;)

P.S.: Jinak ještě poznámka ke zvládání tiltu. Zjistil jsem, že mi hodně pomáhá opakovat si taková ta stará klišé typu "Je to jedna dlouhá session". Máte nějakou metodu, která pomáhá vám? ;)
  • 22 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

super, že už jsi založil blog, pěkné čtení a určitě to bude ještě lepší... :s_thumbsup:

a gratulace k platině..;)

musím říct, že být za session na NL25 FR v plusu $299 je masakr :f_p:

je fajn, že už víš, že všechno je to o longrunu a ne o jedné session, tohle je cesta dopředu, taky se tím snažím řídit, bohužel pořád semtam kouknu na výsledky v HEMu... :f_mad:

btw. náš coach a vedoucí Cash Game Academy TLN říká, proč kontrolovat cashier když to jsou jen playmoney dokud není konec měsíce...;)

těším se na pokračování, GL :P
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Já mám metodu že křičím na monitor jak je to všechno zasr**** rigged a nadávám soupeřům do kriplů.

...a funguje to báječně, hned se uklidním a hraju v pohodě :D
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ja si počas session (nielen počas tiltu) hovorím: "nebuď calling station, hlavne nebuď calling station." keď callnem tak hneď ma napadne: "načo si to callovala ty ******** calling station"
      v HJ fóre vidím celkom dobre ako mám hrať, počas hry si už musím trochu pomáhať podobnými formulkami
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Ahoj, tak se vám opět hlásím s novinkami v mém pokerovém životě. Poslední dobou se mi celkem daří a mám opět takové choutky přejít na NL50. Je to ale první limit, ze kterého mám celkem strach a respekt. Už jsem jednou své štěstí na tomto limitu pokoušel a nedopadlo to zrovna nejlépe a odstartovalo to pořádný downswing.

Nemáte nějaké tipy, jak se vyrovnat s přesunem o limit výšše? A teď nemám na mysli jen "nehrát money scared", ale třeba i nedostatek informací na soupeře, kvůli absenci vzájemné historie atd.

Jinak mimo hraní jsem samozřejmě i studoval, hodně mi pomohlo místní Cash Game Gymnázium, zejména předměty value betting a winning by folding. Oba předměty se věnují celkem základním konceptům, o kterých jsem si myslel, že je mám už dávno zmáknuté. Když jsem si ale vyfiltroval handy v HEMu, zjistil jsem, že na riveru hraji strašně pasivně a dělám až moc často crying cally, které mě stojí poctivě vydělané dollary. Je občas dobré vrátit se k základům a místo studování floatingu ve 3bet spotech se ujistit, že ve hře neděláte nějaké začátečnické chyby.

Jinak bych rád do konce měsíce získal PlatinumStar na PokerStars, když už mám tu platinu i tady.. :) Zbývá mi ještě nějakých 1600 VPP, tak to snad nebude problém. Zejména pokud se mi podaří plynule přejít na NL50. Teď jdu ještě smočit nohy do vod NL25 a počkám na vaše rady ohledně přesunu, ale večer už skočím šipku do rozbouřených vod plných "žraloků", wish me luck.. :)
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      V minulém blogu jsem se kasal, jak mi to poslední dobou jde a jak budu přecházet na NL50, jenže...

Hned po dopsání příspěvku to nějak přestalo chodit, tedy spíš to začalo chodit protihráčům. Nebudu vám tady brečet, jak jsem za hodinu chytil 7x KK do AA protihráče, který byl schopný poslat to s J7 (možná si přece jen trochu popláču :f_cry: ), ale chtěl bych se s vámi spíš podělit o to, jak jsem downswing překonal.

Předně jsem začal ještě víc studovat, zúčastnil jsem se Matuskova tréninku, viděl jsem všechna platinová videa od TLN (úkol na září - nahrát diamant :s_biggrin: ) a uvědomil jsem si, jak v některých spotech přemýšlím úplně blbě a jsem až příliš zahleděný do své handy. Sice výsledky session ještě nebyly v zelených číslech, ale měl jsem ze hry mnohem lepší pocit a hlavně jsem nebyl ztracený ve velkých potech. Fakt, že to soupeři na riveru přišlo, to už je prostě poker.

Také jsem si uvědomil, že pro můj styl bude asi výhodnější menší počet hráčů u stolu a začal jsem grindit na six-max. K mému překvapení je tam ještě víc fishek než na FR a hlavně - i reguláři jsou tam strašné calling stationy. Tady se ještě víc ukázala důležitost value betování, o kterém jsem se zmiňoval již minule.

Přechod na NL50 jsem tedy opět odložil. Momentálně si stejně od aktivního hraní pokeru dám nejspíš pauzu, protože se musím učit na přijímačky na magisterský stupeň studia (držte palce, abych nemusel jít na pracák).

Rád bych si našel čas i na studium pokeru, ale jak se znám, budu v pauzách mezi učením sledovat Starcraft nebo League of Legends :f_cool: .

A ještě jsem se s vámi chtěl podělit o jednu věc. Po delší době jsem navštívil blog Phila Galfonda a obsahuje spoustu zajímavých a inspirujících myšlenek, takže rozhodně doporučuji přečíst. Btw. Phil se po delší pauze vrátil k online stolům a právě teď celkem slušně crushuje Urnotindangr v PLO.. ;)
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      á... StarCrafták :-D

nevíš jestli už vyšel battle report 3?
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      No takhle.. :) Starcraft sleduji jen na YouTube a občas na twitch.tv, nějak aktivně novinky ze scény a nová videa nevyhledávám, takže o Battle Reportech nic nevím. Tedy alespoň Husky ani HDStarcraft nic neříkali.. :-D
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Zdravím,
      tak po menší pauze strávené učením (a hlavně sledováním videoher na YouTube) jsem opět zasedl ke stolům. Samozřejmě jsem se od pokeru neodříznul úplně, sledoval jsem Matuškovy tréninky a četl vaše blogy tady na fóru. Mile mě překvapilo, jak moc se na některých blozích řeší přístup k životu, motivace atd. Dokud jsem nezačal navštěvovat pokerstrategy, měl jsem pocit, že většina českých mladých hráčů prostě něco trefí, peníze prochlastá a nic dalšího je netrápí. Jsem rád, že jsem konečně našel lidi, kterým se v hlavě honí i jiné myšlenky. :)

Co se hry týká, tak jsem se zatím jen rozehříval. Dal jsem si hodinovou session na 12ti stolech (oproti běžným 18ti), na kterou jsem se připravil novým videem od TLN a se hrou jsem byl celkem spokojený. Věnoval jsem více pozornosti texturám boardu, typům villanů a celkově si myslím, že jsem hrál tak nějak v rámci svých momentálních možností. Asi bude zatím dobrým rozhodnutím vykašlat se na nějaký mass multitabling a trochu víc nad tím přemýšlet. Dvanáct stolů je pro mě na NL25 ale asi minimum, protože pak se začínám nudit a vymýšlet různé ptákoviny, které stojí dost peněz :f_eek: . Holt jsem zatím moc velká fish na to, abych nad handou dokázal přemýšlet delší dobu :D .

Ještě se s vámi podělím o dvě zajímavé handy:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $23.54
      BU (Hero):
      $32.34
      SB:
      $25.00
      BB:
      $27.84
      MP2:
      $39.73
      MP3:
      $25.89

Preflop: Hero is BU with 4, A.
      2 folds, CO raises to $0.75, Hero raises to $2.25, SB calls $2.15, BB folds, CO calls $1.50.

Flop: ($7) Q, 4, 8 (3 players)
      SB checks, CO checks, Hero checks.

Turn: ($7) T (3 players)
      SB checks, CO bets $3.25, Hero calls $3.25, SB folds.

River: ($13.5) 5 (2 players)
      CO checks, Hero bets $3.50, CO raises to $11.00, Hero raises to $26.84, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $24.5.

Docela by mě zajímalo, co si myslíte o tom malém sizingu na riveru. Villan se jeví jako velmi agresivní LAG, ale zatím ho nepovažuji za nějakého maniaka.

Další handa je spíš pro pobavení. Fish je naprosto crazy a má 4bet range 24 %. Když ale otočil karty, nečekal jsem to ani od něj.. :D

Přehrát handu

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $25.00
      SB:
      $31.29
      BB:
      $17.19
      MP2:
      $31.64
      MP3:
      $42.58
      CO:
      $47.26

Preflop: Hero is BU with T, T.
      3 folds, Hero raises to $0.75, SB folds, BB raises to $1.25, Hero raises to $4.00, BB raises to $7.00, Hero raises to $25.75, BB calls $10.44.

Flop: ($42.29) 9, 8, J (2 players)

Turn: ($42.29) 9 (2 players)

River: ($42.29) 2 (2 players)

Final Pot: $42.29.
      Results follow:

Hero shows two pairs, tens and nines(T T).
      BB shows a pair of nines(4 6).

Hero wins with two pairs, tens and nines(T T).
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

a pořád hraješ FR???

taky jsem rád, že spousta lidí tady to má v hlavě srovnané, i díky tomu je tady tak skvělá atmosféra....

jinak ten malý bet na riveru se mi líbí, krásný induce, na spoustu lidí to funguje a nechají se vyprovokovat k light stack offu.....;)

GL :P
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Kdepak, nedávno jsem v nepříznivých čase na FR po delší době zkusil SH a zalíbilo se mi tam. Je tam podle mě víc prostoru pro nějaké kreativní sehrávky a když zrovna mám value handu, dostanu ji zaplacenou mnohem častěji než na FR, což se mi samozřejmě líbí. :D

Jinak díky za zhodnocení. Původní plán byl získat alespoň trochu value z horších flushí a frustration callu s nějakou Qx handou, nebo právě inducnout bluff s tím, že "nuts bych přece betoval mnohem víc".

Poslední dobou si se sizingem trochu víc hraju a přináší to ovoce. Člověk by až neřekl, jak někteří lidé reagují na nestandardní velikost sázek.. :f_cool:
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Dnes to bude jen krátce - vůbec mi to nejde. Už ani nevím, jak to vypadá, když se větší pot sune mým směrem a musel jsem kvůli BRM přejít o limit níže, tedy na NL10. Vím, že je to pravděpodobně jen variancí, ale chvílemi začínám pochybovat i o tom, jestli má pro mě vůbec cenu hrát poker dál.

Nebudu se tady ale vyplakávat, pokerstrategy mi nabídlo spoustu vědomostí, které bych měl být schopen zúročit a je jen mojí chybou, pokud je nedokážu aplikovat. Při analýze session zjišťuji, že nehraju nijak zvlášť špatně. To je asi to jediné, co mě trochu uklidňuje.

Ono se to ale jednou otočí, musí. Sice teď můj bankroll utržil pořádnou ránu, ale nechci se vzdávat. Omezím počet stolů na 8 nebo na 6 a ukážu jim, jak jste mě to naučili. Na sebelítost není čas. No more loosing, let's get them!

• rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Tak snad konečně mohu prohlásit, že se downswing rozhodl na chvilku navštívit zase nějakého jiného nebožáka a já si mohu v klidu hrát svou hru. Doufám tedy, že jsem to teď nějak nezakřikl. :f_cool:

Konečně jsem omezil počet stolů na šest a nad každým rozhodnutím, i kdyby se mělo jednat jen o steal ze SB, se zamýšlím a kontroluji staty villana. Vím, že NL10 bych pravděpodobně porážel i bez toho, možná i NL25, ale tam já nechci skončit. Chci si zvyknout na tento styl uvažování, obhájit si svá rozhodnutí a ve výsledku i vyhrát víc peněz než pouhým automatickým mačkáním tlačítek. A tento přístup pro mě má i další plus - mnohem víc mě to baví! Jedinou nevýhodou tohoto asi je, že nebudu mít ani zdaleka tolik PS bodů a budu rád, když to dotáhnu na zlatý status. A o ten bych přišel hodně nerad.

Další změnou je asi to, že jsem začal používat TableScan Turbo. Zatím mi běží trial a uvažuji, jestli po jeho skončení zakoupím licenci. Zatím to moc neumím používat, nastavil jsem si nějaký filtr, zapnu permascan a autowaitlist a čekám, kam mě to usadí, ale stejně se zatím přikláním k tomu, že se bude jednat o dobrou investici zejména pro vyšší limity. Ještě musím prostudovat vlákno ve fóru, jak ho používate vy a inspirovat se.

Také jsem přečetl po dlouhé době nějakou pokerovou knihu, konkrétně Treat Your Poker Like Business od Dusty Schmidta. Jsou to sice skoro všechno věci, které jsem už někdy četl, ale je dobré je mít takhle všechny shrnuté na jednom místě a ještě k tomu čtivou formou. Zejména pokud máte problémy s motivací, Dusty vám krásně vysvětlí, proč byste každý den měli sednout k počítači a grindit, tedy pokud to s pokerem myslíte vážně. "Je to vaše práce a vy jste svým šéfem. A musíte být tím nejtvrdším šéfem, jakého jste kdy měli."

Nechci si teď klást nějaké středně až dlouhodobé cíle typu: "Do konce roku MUSÍM být na NL50," raději se chci soustředit na každou handu a odehrát ji nejlépe, jak umím. Nechci se koukat do HEMu, jestli zrovna vyhrávám, nebo prohrávám (stále mi to nějak nevychází, ach ta disciplína) - mimochodem jsem HEM lama a pokud někdo máte krátký návod na to, jak z vyskakovacích oken v HUDu a session review odstranit won/lost položku, byl bych vám moc vděčný.

Pro dnešek asi konec, stejně se mi ten příspěvek opět nějak rozrostl, mějte se a někdy příště... :s_cool:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

co se s tebou děje???

hraješ ještě??? :f_confused:

GL :P
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Zdravím,
      jak jste si asi všimli, poslední dobou jsem zrovna dvakrát aktivní nebyl. Začala mi znovu škola a už od prvního týdne jsem měl úkolů až nad hlavu. Když se k tomu přičetla práce a problémy v RL, musel poker na chvíli z kola ven. :f_cry:

Teď jsem ale zdárně ukončil poslední zkoušku a je ideální čas se znovu vrhnout na ty čertovy obrázky. :) Mám za sebou jen krátkou session a je znát, že jsem dlouho nehrál. Každé rozhodnutí mi trvá mnohem delší dobu a párkrát jsem se dostal do spotů, u kterých jsem prostě nevěděl, což se mi dřív na micros moc nestávalo.

Samozřejmě jsem začal na méně stolech a nižších sázkách, zajímalo by mě ale, jestli nemáte někdo další rady, jak se vyrovnat s dlouhým odloučením od hry (cca půl roku). Můj plán je zatím takový, že ze začátku budu spíš číst články a sledovat videa, než hrát. Slibuji si od toho opětovné získání toho správného rámce uvažování, bez kterého se to asi nedá hrát.

Co myslíte, je to dobrý plán, špatný plán, nebo jaký je to vlastně plán? :s_biggrin:
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Čau,
      tak jsem se do toho opět vložil naplno. Viděl jsem hodně videí, zapojil se do diskuse u nějakých hand v HJ fóru, o své hře hodně přemýšlím. Jen s tou volume je to trochu na štíru.. :f_eek:

Přitom nechápu, proč se prostě nedonutím sedět u stolů 4-5 hodin denně, když mám hodně slušnou winrate a se hrou jsem celkem spokojený. Asi pro mě v tuto chvíli nemá moc smysl studovat 4 hodiny a 2 hodiny hrát, ale mělo by to být naopak. Hlavně dokud jsem stále na NL10 a rebuilduju bankroll.

Ještě trochu ke studiu - znovu čtu Verneera a jeho Moving up through uNL in 2010, což rozhodně doporučuji všem micro limit hráčům. Je tam dost věcí, o kterých se jinde moc nedočtete a jsou pro hru velmi přínosné. Dělám si z toho i nějaké výpisky, zatím sice nejsou hotové, ale pokud by byl zájem a nikdo z pokerstrategy by nebyl proti, klidně se o ně potom podělím.

Jinak jsem po té dlouhé pauze začal hrát nejdřív na 4 stolech NL10 6-max, což jsem brzy zaměnil za 6 stolů a nyní hraju na 12 stolech. Sice z toho plyne pár chyb, žádné zásadní jsem si ale při projíždění historie zatím nevšiml. Nehraju možná tak agresivně, jak bych hrál na 6 stolech a neanalyzuji každou situaci úplně podrobně, ale myslím, že na NL10 už mám dost zkušeností a hra na 12 stolech je pro mě víc EV+.

Pokud se bude dařit jako teď, brzy přejdu na NL25, kde samozřejmě začnu opět na 6, abych si trochu osvěžil bet sizing a celkovou dynamiku hry a poté uvidím, jak to s počtem stolů bude :rolleyes:

Ještě pár zajímavých hand:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP3:
      $9.85
      CO:
      $11.40
      BU (Hero):
      $10.00
      SB:
      $11.75
      BB:
      $6.46
      MP2:
      $7.96

Preflop: Hero is BU with K, K.
      2 folds, CO raises to $0.30, Hero raises to $0.90, SB calls $0.85, BB folds, CO calls $0.60.

Flop: ($2.8) A, K, 9 (3 players)
      SB checks, CO checks, Hero bets $1.80, SB raises to $4.20, CO folds, Hero raises to $9.10, SB calls $4.90.

Turn: ($21) 6 (2 players)

River: ($21) 4 (2 players)

Final Pot: $21.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, kings(K K).
      SB shows a pair of aces(Q A).

Hero wins with three of a kind, kings(K K).

Špatná hra soupeře, který se do té doby jevil celkem solidně, opravdu nechápu, z čeho se mě tady snažil vytlačit, ale tak.. stěžovat si nemohu :s_biggrin:

Přehrát handu

Known players:
      MP2:
      $8.69
      MP3:
      $26.95
      CO:
      $12.58
      BU:
      $17.90
      SB:
      $7.80
      BB (Hero):
      $11.13

Preflop: Hero is BB with 8, 7.
      4 folds, SB raises to $0.20, Hero calls $0.10.

Flop: ($0.4) 4, 6, T (2 players)
      SB bets $0.30, Hero raises to $0.90, SB raises to $2.60, Hero raises to $8.20, SB calls $5.00.

Turn: ($16.2) 9 (2 players)

River: ($16.2) 6 (2 players)

Final Pot: $16.2.
      Results follow:

Hero shows a straight, ten high(8 7).
      SB shows two pairs, aces and sixes(A A).

Hero wins with a straight, ten high(8 7).

Tady je krásně vidět, jak je důležité hrát své velké draws agresivně. V podstatě každá vaše trefa na T nebo R je pro soupeře scare kartou a moc akce poté asi nezískáte.

A poslední je trochu luck, ale podle mě stále zahrané správně.

Přehrát handu

Known players:
      BB:
      $10.00
      MP2 (Hero):
      $14.94
      MP3:
      $10.32
      CO:
      $10.09
      BU:
      $10.00
      SB:
      $9.03

Preflop: Hero is MP2 with 3, 3.
      Hero raises to $0.30, MP3 folds, CO raises to $0.90, BU folds, SB calls $0.85, BB folds, Hero calls $0.60.

Flop: ($2.8) J, Q, 3 (3 players)
      SB bets $8.13, Hero raises to $14.04(All-In), CO calls $9.19(All-In).

Turn: ($34.16) 8 (3 players)

River: ($34.16) 3 (3 players)

Final Pot: $34.16.
      Results follow:

CO shows a full-house, queens full of threes(Q Q).
      Hero shows four of a kind, threes(3 3).
      SB shows two pairs, jacks and threes(A J).

Hero wins with four of a kind, threes(3 3).

Hráč na SB je úplná mega ryba (95/0 po 50 handách), CO je celkem kompetentní. 3bet PF dorovnávám hlavně kvůli rybě s tím, že pokud hitnu, vždycky mi to zaplatí. Flop je pro mě samozřejmě fajn, i když hráč za mnou může mít AA, KK, vyšší sety nebo flush draw, které samozřejmě nepustí, přesto na bet ryby tady asi zahodit nejde. CO měl sice set, ale kartibůh šel zrovna kolem, tak mi tam tu trojku hodil :D

A pro zájemce ještě graf:

Jinak se omlouvám za trochu delší příspěvek, slibuji, že se budu hlásit častěji a příspěvky budou stručnější. Tak zase brzy.. :s_cool:
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Čau, tak jak jsem slíbil, jsem tu tentokrát s kratším o to však aktuálnějším updatem. :)

Od posledního příspěvku jsem hrál 3 kratší session o celkové délce 5 hodin 30 minut, což pro mě znamenalo 5138 hand a $75.

Byl jsem na noční v práci a protože se nic nedělo, zapnul jsem si 6 stolů na vedlejší monitor a chvilku se tam pokoušel něco předvádět. Kupodivu mi ale stoly přišly o dost těžší než ve dne a všichni své peníze bránili zuby nehty, takže jsem nakonec skončil v profitu pouze o nějaké drobné. Možná to bylo jen únavou, jindy mi to v noci na pokerstars připadá jako jeden velký fishfest... :s_biggrin:

Dnes jsem začal po zaslouženém spánku hrát asi až kolem šesté, přičemž mě pozoroval spolubydlící, což mi vždycky pomůže, protože se nesnažím vymýšlet nesmysly a hraju zodpovědně. Navíc evidentně nosí štěstí, protože tolik AA za hodinu jsem asi ještě nikdy neměl :D

Následovala pauza na HIMYM, 2 broke girls atd. a poté opět k pokeru na hodinu a půl. Musím říct, že mi tento režim kratších session s přestávkami, kdy na poker vůbec nemyslím, vyhovuje mnohem více, než když jsem minule čuměl do monitoru 5 hodin v kuse a pak jsem neměl náladu vůbec na nic dalšího.

Zatím se tedy daří a vybudoval jsem dostatečný BR na to, abych zítra večer zkusil nachytat trochu opilých rusů na NL25. V sobotu dám vědět, jak to dopadlo.. ;)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Název tohoto blogu už budu mít asi napořád spojený s tímto obrázkem, tak se taky podělím :D

• rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      :-D hlavně nezapomenout na okurku.. ;)
    • rgrohol
      rgrohol
      Bronz
      Tak víkend nevyšel úplně podle představ. V pátek jsem byl asi po roce a půl cvičit v posilovně a úplně mě to zničilo. Večer jsem tedy jen zalezl do postele a dohnal seriály za celý týden, které jsem ještě završil jedním filmem.

V sobotu jsem sice hrál asi 2 hodiny, ale celkem mě to řezalo a karty prostě nechodily. Nakonec jsem sice skončil trochu v plusu, žádná sláva to ale nebyla.

Pořádně jsem se k pokeru dostal opět až v neděli večer, kdy jsem hrál cca 2 hodiny a přineslo mi to dalších hezkých $25. Dnes to s volume bylo opět nic moc a hrál jsem jen hodinu a půl. Session to ale byla velmi zajímavá, kdy jsem hned na začátku chytil pár setů a celkově se mi hrálo dobře. Brzy se to ale otočilo a pár AK do AA, QQ do KK v BvB atd. se mnou celkem zamávalo. Dal jsem si krátkou pauzu na kafe, zjistil jsem, že jsem ty handy zahrál dobře a vrhnul jsem se opět ke stolům, kde jsem nakonec vyhrál něco přes $30.

Celkově jsem zatím tento měsíc nadmíru spokojený, podávám vyrovnané výkony, hra mě baví, nedělám ukvapená rozhodnutí a nemám problémy s disciplínou, což byla asi moje největší slabina. Celkově si myslím, že mi pauza hodně pomohla, když si takhle s odstupem projíždím historii, kolikrát se divím, jak jsem něco mohl zahrát tak fishy a na co jsem v tu chvíli myslel.

Plán do nejbližších dní je následující:

:spade: Dostudovat Verneera
      :spade: Více se zapojovat do HJ fóra
      :spade: Přejít na NL25
      :spade: Hrát, hrát a hrát

Prozatím opět vše, brzy to bude měsíc od doby, co jsem opět začal hrát, takže asi udělám nějaké shrnutí toho, jak se mi daří.
    • 1
    • 2