LIVE report: diamond party

• LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj,

takže vzhledem k několika požadavkům na fotky a info z party jsem se rozhodl přijít rovnou s reportem. Nečekejte tunu příspěvků, ani žádné skandality, či bulvárnosti :f_biggrin:

Nicméně snad těm, co dnes zůstali u strojů trochu zpříjemníme večer a pobavíme je :s_evil: , někoho možná i motivujeme pro účast na dalším takovém eventu.

V neposlední řadě, práce na reportu je skvělý způsob, jak se v takovém náročném a mnohahodinovém programu ulejt tu a tam z návštěvy barového zařízení, protože v mém věku už taková aktivita vyžaduje regulaci, jinak to špatně končí :f_ugly:

V souvislosti s tím musím i tak varovat, že nad délkou trvání tohoto reportu visí otazník...samozejmě, protože se klidně může stát, že půjdu po večeři spát :s_zZz:

Pro mě dnešní den začal poměrně slušným spánkem, slušnou snídaní a menším sevření žaludku z informace, že ke mně do bytu míří Brozian a Ondyman, protože především pokud jde o Ondymana, tak po jeho posledním pobytu v tomto bytě jsem musel vytáhnout bedýnku s nařádím, konkrétně šroubovák a dát zase dohromady mojí postel :f_mad: .
      Protože v Olomouci se asi do postele nelehá, ale plachtí z metrové vzdálenosti :f_eek: (předem se omlouvám za poněkud result oriented názor na obyvatele Olomouce :f_biggrin: )

Dále musí v jednu být před Duplexem (což už teď nestíhám) s bedýnkou nějákých nesmyslů - gumových kačenek, propisek a skobiček - no nevím, asi tam budeme mít i dětský koutek :f_confused:
  • 72 odpovědí