way to NL100

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      Registrace: 10.08.2010 Příspěvky: 274
      :spade: :heart: :diamond: :club:

Zdravím všetkých členov komunity Pokerstrategy.

Vitajte na Blogu kde Vám bude chodiť vypisovať NL cash game hráč morfik1.

Hlavným cieľom je pridávať reporty z pôsobenia na poli kešoviek, a nachádzanie tej správnej cesty za úspechom

- raz keď budem nechutne bohatý tu prídem a velmi sa natom budem smiať :D

Kto som?

Na stoloch micro cach game a nájdete pod menom morfik1/morfik11 alebo tak podobne. Mám 21 rokov, narodil som sa v Rožňave. Študujem na Strojníckej fakulte TU v Košiciach. medzi moje záujmy okrem online pokru patrí stolný tenis a šport celkovo. pingpong hrám aktívne už 10 rokov a za ten čas som to dotiahol do 1. slovenskej ligy.
      Odjakživa ma zaujímalo ako nerobiť nič a byť bohatý. našťastie velmi skoro som pochopil že to tak na tomto svete fungovať nebude. pred pár rokmi som hladaľ možnosti ako prostredníctvom internetu zarobiť Lovkáá :heart: :s_love: , a asi neexistuje možnosť ktorú by som nepoznal či nevyskúšal. Jedného času som vytvoril internetovú stránku na ktorej je všetko a zároveň nič :D absolutne som dodnes nepochopil ako mohla po 2 týždňoch roboty vynášať mesačne 70-100 eur :D čo nebolo také zlé vreckové pre 16 ročného chalana. po čase mi však zakázali zobrazovať na stránke určitý obsah a návštevnosť prudko klesla , rovnako aj moje zárobky za nič nerobenie :D
      stále som hľadal spôsoby ako by sa dalo z toho internetu vyťažiť viac. No a už vám je asi jasné že som narazil na moju vtedajšiu novú posadlosť :heart: :spade: :diamond: :club: Online poker. Bavil ma od začiatku a čím viac som sa o ňom dozvedal tým viac ma aj bavil. hneď na jednom z mojich prvých freerollov na otcovom učte Bwin som skončil druhý a odmena 30 dollárov bola na účte. samozrejme som sa videl lietať v oblakoch :P lenže ako to už býva ako ma poker zachvátil a tak som svoju snahu aj zanechal. bolo to len také bezcieľne potulovanie svetom online pokru čo samozrejme viedlo k tomu že som na svoju "posadlosť" rýchlo zabudol.
      Na intráku športového gymnázia v Košiciach som sa dostal k živej hre a znova som pochopil že ten poker má niečo do seba. avšak aby som to skrátil tak až do obdobia pred rokom tom bolo len také bezcieľne potulovanie. Občas som uspel v turnaji a hneď cashoutoval a podobné veci. samozrejme som bol fish a viem ze som ňou do dnes, len možno už nie až takou :f_biggrin:
      Zmena nastala cez prázdniny pred rokom kedy som si povedal že proste začnem ten bankroll budovať budem dodržiavať prísny BR management a tak to aj bolo. Môj cieľ bolo do konca roka 2011 nahrať 500 dolárov. Hud som nepoužíval a zdal sa mi zbytočný. Až teraz po príchode na Pokerstrategy (asi pred 1, 1,5 mesiacom ) som pochopil aký je dôležitý.Hral som na Pokerstars a moje odhodlanie pred rokom bolo skutočne veľké a neviem doteraz ako ale ten 500 dolárový bankroll som z 25 dolárov skutočne vybudoval. Bolo to skvelé všetko išlo všetko podla plánu, samozrejme mal som swingy len nejako som ich zvládal a kúpenie Hudu stále odďaloval . Až prišiel rok 2012 a moja winrate sa akosi zasekla. mesiac nič, dva mesiace nič potom som niečo vyhral ale nešlo to vôbec podla plánu. na konci mája som mal v cashieri okolo 625 dolárov a hral NL10.
      A potom to prišlo obdobie skutočne velkých pádov. Za tri dni som prehral 30 buy inov a zažil najhorší mind set v pokrovej kariére. Skutočne som si neveril ani jedno rozhodnutie :D . potom som si našťastie povedal dosť!!! a vybral peniaze z Pokerstars účtu kým som ešte nejaké mal. a dal si od pokru pokoj. Dnes sa na tom smejem ale vtedy mi to jedno určite nebolo ;) ...
      počas skúškového obdobia v Júni som si konečne kúpil hud. z BR 300 dolárov to samozrejme bolo pohodlnejšie ako zo 625 :D a zaregistroval som na na Pokerstrategy čo považujem za zlomový moment v mojej kariére. Za ten mesiac som niečo naštudoval a napozeral nejaké videá a skutočne pochopil aká som bol big fish a aká fish som stále.

- a dnes si zakladám svoj BLOG a verím že moja hra sa bude aj naďalej zlepšovať, momentálne sa cítim na stoloch William Hill NL4 s bankrollom 185 eur a HUD pomerne komfortne. teraz viem že ďalší postup je len otázkou času a môjho chcenia.

• 215 odpovědí
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      registrovaný na pokerstrategy som už dlhšie ale ako sa v úvodnom článku píše, pravidelne som tu začal chodiť asi pred 1 - 1,5 mesiacom
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      pekny cteni,budu sledovat.jen pro priste zkus text trosku vice delit na odstavce,takhle to spliva a pokud ztratis slovo,chvili trva,nez najdes misto posledniho cteni =)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj přidal jsem tvůj blog do našeho seznamu.

Hodně štěstí, ať se ti WH daří
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      kohout2912 původně napsal
      pekny cteni,budu sledovat.jen pro priste zkus text trosku vice delit na odstavce,takhle to spliva a pokud ztratis slovo,chvili trva,nez najdes misto posledniho cteni =)
      ahoj. vďaka za komentár, a za radu. Budem to používať, ajkeď myslím že tak rozsiahly príspevok tak skoro nenapíšem ;)
    • morfik1
      morfik1
      Bronz

Ahoj. Včera večer som bol trochu unavený a nemal chuť študovať články tak som si spravil tento rozvrh :) . možno poslúži ako inšpirácia. Ja osobne ho robím každú nedeľu a snažím sa ho dodržiavať, hlavne to štúdium.. rozvrh session nedodržiavam striktne, nakoľko trvanie a to kedy session hrám viac menej prispôsobujem svojej nálade :s_cool: ..
      ( ps: snáď ten obrázok uploadne, mám s tým ešte trochu problémy )
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Ahoj,
      máš hezký rozvrh dne :s_thumbsup:
      Ať se daří a těch 30bi pádů je co nejméně :)
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      Tak ahoj =)

toto je môj prvý report na tomto blogu :tongue: (samozrejme z dnešného grindu )

hral som dve sessions :
      1. 78 minút ( 6 stolov, chvílu trvalo kým sa spustili všetky) , 391 hand
      2. 114 minút ( 8 stolov.... ) , 900 hand

kvalita hry : v prvej session som bol nedostatočne koncentrovaný na rozhodnutia a 2 krát som sa pristihol že konám emocionálne
      známka: 3

druhá session: začal som koncentrovaný, ostal úplne vyrovnaný potom ako som nevytočil na začiatku KK do AA fishky čo pokladám za pozitívum. opäť však emocionálne konanie pri niektorých handách. väčšinou ma board podržal. cítil som že hrám pod svoje možnosti, session som pretiahol o 24 minút oproti plánu, na konci na mňa prišla náhla únava. nabudúce max 90 minút
      známka : 2-

:heart: :spade: :diamond: :club:

23.7.2012
      limit: NL4
      hand: 1291
      minút: 192
      profit: + 5,01$
      BR: 187, 79 €

tak a teraz je čas pozrieť sa do rozvrhu hodín :D
      v rozvrhu žiadne prekvapenie samozrejme idem si niečo fajn prečítať.

inak myslíte že je náhoda že autor tej knihy má rovnaké priezvisko ako názov herne kde hrám ? :s_biggrin:
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      Ahoj :f_biggrin:

tak a je tu čas zakončiť dnešný úspešný deň.

- celkom sa mi začína páčiť tento spôsob, že na konci dňa si zrekapitulujem čo som za posledných 24 hodín dosiahol a kam som sa posunul.
      - samozrejme keby som to hádzal každý deň na svoj blog bolo by tu toho asi za krátky čas strašne veľa a prehľadnosť by klesala podobne ako krivka pri dowswingu :s_o: :s_biggrin:
      - tak som nad tým dnes rozmýšlal, začnem si písať denník a na konci týždňa v nedeľu spravím výcuc toho naj za posledný týždeň a hodím to sem na blog.
      - denné reporty tiež vynechám lebo asi nikoho nebude zaujímať koľko som vyhral či prehral za podlených 1000 hand :f_biggrin: , samozrejme mňa to tiež zaujíma len okrajovo do akého smeru sa ten či ten deň tá krivka z trackeru vyklonila :s_grin:

prajem všetkým pokrovým nadšencom úspešný týždeň

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      I´m back in business

:heart: :heart: :heart:

ráno som sa zobudil nato že mi došla nová nabíjačka na notebook takže som vedel že dneska si po viac ako dvoch týždňoch poflakovania konečne zahrám. A mal som si ju zohnať už skôr, nevadí je to tak ako je a ja som späť a nechcem už nikdy takto pauzovať lebo som šťastný práve vtedy keď hrám a učím sa, keď cítim že napredujem :] .
      - bola to však dobrá pauza na ujasnenie cieľov.
      dneska musím povedať že som začal viac ako pozvolne, nie je lahké sa spať prinútiť niečo robiť po takom dlhom leňošení, avšak spravil som si rozvrh na tento týždeň( podobný ako vidieť v jednom z predchádzajúcich príspevkov) a som odhodlaný ho splniť minimálne do bodky :) . pozrel som si jedno video od hasenbratena – ( štvrté). poobedňajšiu session som odložil na večer pre zlý mind set a nízky trafic na WH. O 19:00 som bol na tréningu s Twinnom ktorý bol super ako vždy. snažil som sa zapojiť. O 20:30 som zahájil session a hral len hodinu. bola to prvá session po pauze a cítil som že nemám nad hrou kontrolu od začiatku postupne sa to však zlepšilo no bude to chcieť sa do toho dostať naspäť, myslím že zajtra večer to už bude v pohode.
      zajtra plánujem držať sa rozvrhu a už aj začať opäť čítať prečítané strieborné články.

Idem do toho naplno :diamond:
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      Tak po dlhom čase Ahoj priatelia, pokrový nadšenci :)
      Včera večer som ležal v posteli a chystal som sa spať. poznáme to všetci Hlavou víria rôzne myšlienky a jednou z nich bola aj úvaha o mojom doterajšej práci a výsledkoch v oblasti online pokru, nemusel som dlho myslieť veď výsledky hovoria za všetko, nie je to žiadna sláva. a tak som začal už včera písať tento post...

Rok 2013 som sa rozhodol však poňať v inom zmysle a s iným prístupom. V januári som odohral 45k hand na NL4,NL10 SH. Hlavým cieľ som si stanovil hrať zodpovednú hru s najvyššou možnou koncentráciou a kontrolou dĺžky jednotlivých session, co sa môžem povedať darilo celkom chválitebne. Na NL4 som odohral 35k a vyhral nejakých 20 BI čo mi umožnilo hrať NL10. Tam ma však postihol downswing. Za 10k hand niečo cez 15BI pod EV. Čiže momentálne znova naháňam ryby a exploitujem chyby regularov na NL4 :f_biggrin: Ako najväčšie pozitívum od nového roka okrem zmeny prístupu k jednotlivým sessions by som označil moje psychické vysporiadanie sa s downswingom, ktorý čo chvíľa určite prekonám :s_confused: ;) . darí sa mi udržovať pozitívne naladenie, správny mindset .. čoho dôkazom je možno aj to že som sa rozhodol obnoviť svoj "mŕtvy" blog :D .

Verím že tento post bude ďalším malým správnym krôčikom k úspechu na stoloch :tongue:

:club: nakoniec ešte niečo pre zlepšenie mindsetu či navýšenie motivácie ( tak trocha dúfam že to nebude kontraproduktívne pre niekoho z vás ) =)

Koľko krát je potrebné zaťať sekerou do obrovského hrubého duba aby sme ho zoťali ? Prvé zaťatie sekerou ním možno ani nezatrasie, druhým sotva odletí kus kôry... však vytrvalím rúbaním sa nám to raz určite podarí. Nech je naše každodenné úsilie pri štúdiu a hraní tejto hry ako to jedno zaťatie sekery do hrubého duba ktorým sú naše ciele. Dnes ešte nevieme koľko krokov bude treba vykonať a za ktorým rohom nás čaká odmena, no to čo vieme je že sme schopný rúbať a je len na nás ako intenzívne a ako vytrvalo to budeme robiť ;)

Tak zatiaľ ... ja idem rúbať :D no teda teraz pôjdem spať ;)
      tolko ...

čoskoro sa ozvem aj z nejakým možno trocha viac strategickejším postom.. napríklad by som si mohol konečne zrovnať default range z jednotlivých pozícií ! to znie celkom ako plán na zajtra :s_biggrin: , okrem toho že sa zúčastním majstrovstiev Košického kraja v stolnom tenise..
    • morfik1
      morfik1
      Bronz

Dnes som sa rozhodol zapojiť do Cornieho výzvy. myslím že je to správna cesta ako sa stať jedného dňa úspešným hráčom. takže môj BR 157,33e, hrám v herni William Hill NL4 SH. Čo sa týka toho kedy som bol na 50 dolároch je to už velmi dávno :f_grin: viac v prvom poste tohoto blogu.

...a teraz sa idem prihlásiť ku corniemu do blogu :P
      v hlave mám množstvo otáznikov ?( ale zároveň som aj nabudený, príjemný pocit, snáď začína niečo veľké. :tongue: GL
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      dnes je môj prvý deň vo výzve a toto beriem ako dobré znamenie ;) a ešte keď sa zelená krivka poberie konečne smerom hore k svojej hnedej sestre budem úplne že happy :D

Uploaded with ImageShack.us
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      ahoj .. aj vy ste si mysleli že Royal Flush sa nedá prehrať ? :) dnes som zistil opak :D .. tí šťastnejší z nás už vedia aký je to krásny pocit keď nás trafí royal a aká je to zriedkavosť.. po tom čo ma trafil včera sa mi zdalo až neuveriteľné že zhruba o 1500 hand pozdejšie som trafil ďalší :] znova v diamondoch.. no z tohto som radosť nemal, bolo to proti utešenej rybke ktorá foldovala po flope na Cbet skutočne všetko (88%) čiže som myslel že pekne betnem flop a zhrabnem malý pot .. ryba však callovala a na riveri do mňa donkbetla 2/3 potu, bol som si istý že má minimálne FH :D stihol som spraviť screen a už som to tam išiel poslať keď mi zrazu vypadol net.. vyskočilo okno či chcem v hre ešte pokračovať kliknem YES a chipy pekne pri rybe.. v tej chvilke som mal 1750000 chutí rozrúbať notebook :D .. pekne som sa obabral o BI a radšej ukončil session.. :f_cry:
      poučenie: určite používať spoľahlivé pripojenie na internet pri hre.. dosť to tiltuje keď to vypadne v takej chvílke :s_cry:

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      Môj prvý týždeň v Cornieho výzve je za mnou. Pocity nie sú nijak zvláštne ;) len som pokračoval v nasadenom tempe z januára a výsledky sú myslím adekvátne. NL4 nie je nijak ťažký limit a pri dodržovaní stratégie a zachovaní chladnej hlavy po bad beatoch ho mojou hrou určite porazím :f_biggrin: .. do cornieho výzvy som sa zapojil utorok 5.2. Za prvý týždeň som odohral 8475 hand s profitom 45,47$ . Aktuálny BR v eurách je 188,41.

Zhrnutie:

začiatok výzvy: 5.2.2013
      počet týždňov vo výzve : 1
      herňa: WH
      typ hry: NL4 SH

hand za minulý týždeň : 8475
      profit za minulý týždeň : 45,47$
      bankroll na začiatku výzvy : 157,33 EUR
      súčasný bankroll : 188,41 EUR
      profit celkom : 45,47$
      hand celkom : 8475

graf v spoileri

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      Posledné dni akosi strácam motiváciu do učenia a hrania zároveň. myslím že je to spôsobené tým že mi tento týždeň začala škola a už nemyslím len na poker ako to bolo posledné dva týždne čo som bol doma. snažím sa plniť svoje pokrové ciele, hrať zodpovedne so správnym mindsetom ale proste cítim že to posledné dni nieje ten januárový morfik1 :s_evil: . Toto nesprávne naladenie sa odzrkadľuje aj na mojich rozhodnutiach na stoloch , trpezlivosti pri hraní atď. stačí fakt málo a už by som najradšej hádzal myškou o stenu. Ajkeď táto ilúzia že to nemám vo svojich rukách vo mne ešte stále pretrváva tak sa snažím z toho dostať ako ináč svojimi silami. prechádzal som si trochu fórum a narazil na fakt myslím že super tému od Yuraa. ešte som si prešiel len prvú kapitolu ale cítim sa o dosť lepšie. Viem že to moje povinnosti v škole ktoré ma skľučujú nevyrieši :D ale aspoň som prišiel na to čím to je že som v nepohode ;) . dnes už nebudem hrať.

- inak rozvrh týždňa už nepoužívam pretože som nebol schopný ho dodržovať a určite mi chýba niečo ako sú týždenné ciele. používam len mesačné a ten časový úsek sa mi zdá celkovo dosť dlhý nato, aby ma to motivovalo k tomu denne pristupovať k hre a štúdiu skutočne zodpovedne. preto v nedeľu po reporte do Cornieho výzvy na tom zapracujem :)
      toľko moje pocity.
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      včera sa skončil môj druhý týždeň v Cornieho výzve :) ako som písal v minulom poste mal som trochu problém s motiváciou, začal semester a nové povinnosti v škole. na Volume sa to neprejavilo ale na kvalite hry hlavne vo štvrtok a v piatok áno. včera (sobota) to už opäť vyzeralo lepšie potom ako som si prečítal niečo na fóre o mindsete od Cornieho

já jsem zjistil, že

1) dobře hraju když před session trochu analyzuju handy
      2) dobře hraju když hraju comfort BR a vůbec neřeším výsledek a jenom se snažím hrát dobře

blbě hraju když
      1) chci jenom udělat body do ironmana
      2) jsem unavenej
      3) nebo sedám ke stolům s tím, že chci vydělat peníze

tohle skoro 100% funguje.. už podle toho jsem i schopnej nehrát vůbec když vím, že by to bylo špatný (ale pořád jako blbec hraju když chci body do ironmana ikdyž jsem unavenej.. asi je to dost EV-) .. v podstatě tahle sebereflexe tvoří obrovskou část winrate

proste keď sadám k session poviem si že idem hrať 90 minút dobrý poker a o nič iné sa nestarám. je to najjednoduchší a najlepší prístup. dokážem robiť dobré foldy, dobré value bety proti fishkám, hrať abc poker čo musí na NL4 bohate stačiť ;) a po dobre odohratej session ten pocit stojí zato

zhrnutie :

počet týždňov vo výzve : 2

hand za minulý týždeň : 10 161
      profit za minulý týždeň : 15,96$
      súčasný bankroll : 200,14 EUR
      profit celkom : 61,44$
      hand celkom : 18 636

na graf som sa nepozeral a pridám sem až ten mesačný na konci mesiaca. do budúceho týždňa si dávam za cieľ odohrať 9k hand so správnym mindsetom na NL4 :f_biggrin:
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      dneska som nahliadol na svoj tohtoročný graf, pretože som mal tušenie že by to mohlo byť zaujímavé. snažil som sa doteraz ignorovať grafy jednotlivých sessions a na grafy s EV krivkou som sa pozeral len po odohraných týždňoch.
      posledné dni som chytil dosť bad run a aj zopár nechutných bad beatov. prehral som 5-6 BI a tak som sa zo zvedavosti mrkol na svoj celoročný graf. žiadne prekvapenie sa nekonalo môj asi nekonečný chronický downswing pokračuje naďalej .. ak by vás to niekedy stretlo tak aspoň viete že v tom nie ste sami a že podobné veci sa dejú.. je to dosť ťažké takto mesiac a pol bojovať deň čo deň a snívať o vyšších limitoch keď je variancia proti. dávam to sem aj preto že keď raz budem prechádzať tento blog ako NL100 regulár tak budem vedieť čo ma všetko stretlo a čím som si musel prejsť. Viem že keby to bolo jednoduché uspieť , uspel by každý. to že je to náročné dáva výhodu tým ktorý sú skutočne odhodlaný ;) .. túto hru mám príliš rád aby som to zajtra zabalil..

31 BI swing

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      update

3 týždeň výzvy je za mnou a bol to prvý poznačený stratou. nebolo by to také hrozné keby sa tá strata týkala len bankrollu, ale strata prišla aj na volume a čo je nejnebezpečnejšie aj na mindsete. zopár bad beatov ma vyviedlo zo správneho prístupu k hre. Bude to asi tým že sa to na mňa akosi valí už celý rok(viď.predchádzajúci post) a teraz tá frustrácia vo mne prepukla dosť naplno :f_mad: . plán na najbližší týždeň je asi taký.. dneska idem do Košíc na privát kde si večer dám dohodnutú sweat session na čo sa teším a bude to pre mňa novinka. snáď to pozdvihne môj mindset do správnej hladiny ;) . od pondelka začnem pracovať na bakalárskej práci doobedu keď nieje traffic a poobede budem hrať. musím to začať robiť a byť na seba prísnejší lebo to školské bremeno proste stále vláčim na pleciach aj pri hre. tak aspoň budem mať dobrý pocit že sa to niekam posúva ako v škole tak aj na stoloch ;) ..
      zhrnutie výzvy :

počet týždňov vo výzve : 3

hand za minulý týždeň : 5865
      profit za minulý týždeň : -27,96$
      súčasný bankroll : 179,13 EUR
      profit celkom : 33,47$
      hand celkom : 24 501
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      tak ahoj.. trocha oneskorene ale predsa sa dostávam k tomu že som našiel čas a chuť zreportovať február 2013 :) . V prvom rade by som chcel spomenúť že som sa zapojil 5.2 do Cornieho výzvy čo mi pomáha sa udržovať v sústredenom naladení :) vždy sa teším keď zreportujem svoj týždeň do blogu a prezerám si svoju doterajšiu cestu ajkeď je len na začiatku, proste mám prehľad o svojich výsledkoch a výsledkoch spoluchalengerov :s_grin: .

Február 2013

Február bol naďalej poznačený swingom pod EV ktorý sa vlečie so mnou od začiatku roka. tomu som sa ale už venoval v predchádzajúcich postoch a nebudem to tu viac rozoberať keď to je vec o ktorú sa zaujíma tak akurát moje dotknuté ego :O :D .

Na rozdiel od januára som už pociťoval že častejšie sa dostávam pri hre do letargie a hrám automaticky( asi spôsobené dočasnou stratou motivácie). pozretých videí už tiež určite nebolo toľko, možno aj preto že väčšinu dostupných na pokerstrategy už mám pozretú (twinn, yegon, yurao, juicequadre, mosambo atď.) :f_cool: . a to nehovorím o mojom postovaní hand do fóra ktoré je nulové a to len kvôli mojej lenivosti.

Február by som rozdelil do dvoch rozdielnych častí. prvá časť sú prvé 3 týždne februára v znamení letargie a druhá časť je posledný týždeň asi toho najintenzívnejšieho ponorenia sa do štúdia hry a rozoberania situácií, začo vďačím tomu že som sa spojil s členom pokerstrategy Guteresom s ktorým si spolu robíme cez skype sweat session, a robíme si navzájom reporty ;) od nedele sme toho pretelefonovali celkom dosť a aj napriek tomu že sme obidvaja stále pekné :f_p: tak cítim že mi to dosť pomáha a dúfam že aj jemu :D . lepšie som si uvedomil svoje leaky a mám možnosť na nich pracovať pod dohľadom. Týmto by som chcel aj vyzvať čitateľov blogu ktorý by mali záujem sa pridať k nám na sweat session a skype reporty nech ma kontaktujú tu cez blog alebo rovno na mojom skype: matusletanovsky. Skutočne to pomáha takto sa navzájom podporiť či už v mindsete alebo v práci na odstraňovaní leakov ;) ..

posledné dni sú v znamení slušného runu tak ostáva len dúfať že to tak bude pokračovať naďalej aj v marci.

čo sa týka čísiel tak
      limit: only NL4
      hand: 33 432 (40 000 plánovaných)
      winrate: 4,44/100BB
      WH points: nemám prehľad (celkovo cca 90 000) v pláne vymeniť za cash pri 250 000 (375$)
      Strategy poinst : 991 (z toho 190 bonusových)

pre úplnosť ešte graf február v BB