[PLO] BLOG: Three Pair on the Flop

• Ksopghiel
      Ksopghiel
      Bronz
      Registrace: 13.11.2011 Příspěvky: 31
      Ahoj

Tady je něco málo o mě

Jmenuju se Martin, je mi 22 a bydlím v malé vesničce nedaleko Zlína. Momentálně pracuji pro jednu nejmenovanou firmu zabívající se sportovníma sázkama. Mám přítelkyni a psa ( Beeagla - palíčák jak já )Aktivně hraji fotbal a rekreačně chodím na tenis /squash/futsal.

Mno pár věcí už neplatí... K 22 přibyl další rok, ale to se dá ještě přežít :D Bohužel letos v březnu se to podělalo s prací v bývalé firmě a tak nastalo dlouhé hledání práce. Štěstí přeje připraveným a práce se našla opět skvělá. S ní souviselo i přestěhování do Prahy, hledání a zařizování bytu, při kterém toho času na pokr moc nebylo. Byt 2+KK už mám kompletně zařízen, přítelkyně nastěhovaná, zbývá už jen par maličkostí co je potřeba přívezt z Moravy, ale to jsou drobnosti.

Co se týče Pokru: :spade: :heart: :diamond: :club:

Začal sem klasicky se startovním kapitálem od PS na NL cash game. Poslední měsíce mě to však nějak omrzelo a začal sem prvně pokoušet Omahu, nejprve na USD sitkách. Bohužel pak následoval zmíněná etapa, ale teď je zase chut i čas hrát.

Info:
      Herna : WH
      BR: cca 90USD (doplním po prvním updatu, jelikož nejsem doma)
      Limit: PLO 2
      Soft: zatím žádný, v plánu je pořídit HM
      Materiály:
      :club: Prostudované všechny články na PSGY
      :club: Všechny videa od LMTU

Cíl:
      :heart: zlepšit svou hru a přesunout se postupně na vyšší limit
      :heart: aktivně s ezapojovat do HJ sekce
  • 8 odpovědí
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      Registrace: 13.02.2009 Příspěvky: 799
      Ahoj, držím palce. Pozerám, že s Omahou tiež začínaš ako ja, takže budem určite sledovať tvoj progres :)
    • Ksopghiel
      Ksopghiel
      Bronz
      Ahoj tak tu máme menší update.

Stáhnul sem si PT4 trial, sice mi trvalo než sem ho rozchodil pořádně podle představ, ale nakonec se vyplatilo.

Co se týče hraní,tak jsem toho moc neodehrál, ale i tak je to celkem fajn. Zjistil sem, že na PLO 2 opravdu stačí hrát top kombinace. A hlavně nebluffovat (Zlozvyk z Holdemu, kterému musím dát sbohem)!!

Odehráno: 470 h :f_confused:
      Profit 5,71$ :s_love: :s_love:

Celkový BR: 110,99 $ :s_biggrin:
    • Ksopghiel
      Ksopghiel
      Bronz
      No bylo by na čase sem něco napsat zase :-)

Jelikož je olympiáda, tak se mi toho nedaří odehrát tolik kolik bych měl, ale to se nedá nic dělat. Poker mě neživí, takže od rána do večera vylepený u bedny a netu a sleduju všechno kolem olympiády. Ještě že mě sport vždycky bavil, nedovedu si představit, že by to byl naopak :D Snad už naši prolomí tu medailovou smůlu, nějaké ambice na dnešek tam jsou jak v ve vodním slalomu tak ve skeetu. Tak uvidíme =)

Hand : 629
      Profit: 12,97 $ (+5$ FDB)

Celkový BR: 128,96$ :s_biggrin:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj Martine,

přidal jsem tvůj blog do našeho seznamu.
      Jak se ti v Praze daří ?
    • Ksopghiel
      Ksopghiel
      Bronz
      Ahoj Pepikv

Mno co se týče Prahy, tak jak sem psal stěhoval sem za již domluvenou prací, takže to bylo celkem v klidu. Byt se podařilo sehnat v super lokalitě, takže taky spokojenost. Jsem tu teprve asi cca dva měsíce takže je to furt takové poznávací a stále si zvykám, mno holt byl jsem odkojen na vesnici ;-)

Cose týče hry samotné, tak sem neodehrál skoro nic. To je z jedne části způsobeno taky mou prací a olympiádou, takže od rána do večera sedím na netu a čumím na OH. Tím pádem není ani chut sedět dále u pc a něco odehrát.

Ale hlavní podíl na tom má rodinná návštěva z minulého týdne, která mě velmi nemile překvapila. Ještě před návštěvou sem si šel klasicky zaběhat, když po mém návratu se byl docela v šoku. :s_o: :s_o: Nechal sem zaplí ntb s otevřeným klientem a co čert nechtěl, malý bratranek neměl na práci nic jiného, než muj BR na WH protočit na slot games....... :f_cry: :f_cry: Takže ponaučení pro příště nenechávat otevřeneho klienta :-/ Takže muj BR je ted teměř nulový. V plánu je nějaký deposit a dočištění FDB, uvidíme kdy se k tomu dostanu.

Tak to by bylo asi prozatím vše
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Praha je taky v podstatě velká vesnice, jen jich je tam víc menších vesnic pohromadě :)

Co na to říci, asi by ho to hodně bolelo :s_evil:

Doufám, že se ti to povede brzo nahrát zpět. :s_thumbsup:
    • Ksopghiel
      Ksopghiel
      Bronz
      Jelikož je na noční nuda, tak sem se rozhodl napsat takový menší update :-)

Konečně se mi podařilo na víc jak pul hodinu po práci dostat k pokeru, takže sem depozitnul cca 40 USD opět, abych mohl dočistit FDB na WH, po nepříjemne udalosti co mě potkala. Taky sem musel nainstalovat HM , poněvadž neustálé restartování PT4 trialu po 30 min. mě už přestalo bavit :s_biggrin: :s_biggrin:

Za poslední dvě noční sem ve volných chvílích shlednul znovu videa od LMTU a to serii AAxx, a necbet flopu. Myslím že sem zase pochopil něco víc. Takže :s_cool: :s_cool:

Mno a až mě tady někdo ráno vystřídá, doufám že příjde jak má a ne o hodinu pozděj jako včera :D tak se asi pořádně vyspím a víkend volna věnuju nějakému grindu a přítelkyně si asi taky něco vyžádá :-)

Takže:

aktuální BR: 53,15

Jedeee to:-) :tongue: :tongue:
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Tak to jsem rád, že se ti videa líbila :) taky bych dneska hrál, ale moje přítelkyně už si vyžádala! :f_biggrin:

Tak přeju dobrý lov! :s_evil: