Medzinárodný prevod

• Patrik072SVK
      Patrik072SVK
      Bronz
      Registrace: 08.05.2012 Příspěvky: 83
      Zdravím,

mám taký menší problém s medzinárodným prevodom. Vlastne to ani nieje problém, ale skôr by som Vás chcel požiadať o nejaké tipy, čo v danej situácii robiť. Som v zahraničí (Anglicko) a chcem poslať peniaze z môjho účtu v anglickej banke (Barclays) na svoj účet v slovenskej banke (Tatra banka). Dnes som bol v takej situácii, že mi súrne bolo treba poslať vyšší obnos peňazí na slovenský účet. Išiel som teda do internetbanking-u barclays banky a tam mi vyšiel poplatok za prevod 25 libier. Bohužiaľ som to musel vziať (skĺbilo sa niekoľko nečakaných vecí v krátkom slede za sebou), no do budúcna by som radšej využil nejaký iný spôsob prevodu. Viem, že sú či už nejaké internetové peňaženky, ale v týchto veciach nemám vôbec prehľad, resp. nič som k takejto situácii (medzinárodný prevod z vlastného účtu na iný vlastný) nenašiel. Či sa to nerozlišuje nejako extra, že sú to oba moje účty? Pozeral som aj po nejakých "kamenných" spoločnostiach, čo to sprostredkúvajú, no tu v okolí som žiadnu nenašiel. Za každý tip budem vďačný. ;)
  • 3 odpovědí