mincheckraise na riveru

• VSBGimli
      VSBGimli
      Bronz
      Registrace: 09.11.2008 Příspěvky: 844
      Poker Stars, $8 Buy-in (30/60 blinds, 5 ante) No Limit Hold'em Tournament, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP1: 5,444 (90.7 bb)
      MP2: 2,875 (47.9 bb)
      MP3: 7,156 (119.3 bb)
      CO: 3,855 (64.3 bb)
      BTN: 5,236 (87.3 bb)
      SB: 3,670 (61.2 bb)
      Hero (BB): 2,891 (48.2 bb)
      UTG+1: 5,673 (94.6 bb)
      UTG+2: 3,130 (52.2 bb)

Preflop: Hero is BB with Q J
      3 folds, MP2 raises to 120, 4 folds, Hero calls 60

Flop: (315) 4 5 Q (2 players)
      Hero checks, MP2 bets 200, Hero calls 200

Turn: (715) K (2 players)
      Hero checks, MP2 checks

River: (715) 8 (2 players)
      Hero bets 320, MP2 raises to 720, Hero calls 400

Results:
      2,155 pot
      Final Board: 4 5 Q K 8
      MP2 showed 8 8 and won 2,155 (1,110 net)
      Hero mucked Q J and lost (-1,045 net)

Myslím že preflop se to dá v pohodě callnout z BB na minraise, byli jsme celkem deep, pokud netrefím tak folduju. Nerad tady donkuju, takže jen checkcall. Na riveru to byl semibluff, vzhledem k tomu, že turn checknul, chtěl jsem na riveru valuebetnout a třeba reprezentovat busted fd aby mě callnul s Ahigh nebo malým párem. No jediné, co mi dávalo smysl bylo 88, ale na minraise toto nefoldnu. Ten river bet jsem si mohl možná odpustit a ušetřit. Když nad tím přemýšlím, tak kdyby blufoval, tak by asi zvolil vyšší sizing raise. Teď to fakt vypadá jako valueraise.
  • 9 odpovědí
    • yeddd
      yeddd
      Bronz
      Registrace: 18.07.2012 Příspěvky: 6
      A proc jsi na flopu jen checkoval? Ja bych na flopu s top parem asi vsadil. Prijde mi, ze tim by byla sance donutit ho k foldu.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Foldoval bych to pf.

A na ten river raise bych foldoval...z mé zkušenosti tu nikdy nebudeš lepší.
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 820
      ja by som preflop foldoval hrat oop neni moc dobre...ked uz si dal call mal si leadovat... min3bet na riveri byva valuebet, kde so second parom budes vacsinou behind
    • VSBGimli
      VSBGimli
      Bronz
      Registrace: 09.11.2008 Příspěvky: 844
      yeddd on je preflop raiser, já do něho donkovat nebudu, protože nemám nějakou silnou handu, klidně si to callnu a podívám se na turn a počkám, jestli bude pokračovat v cbetu. Co když bude mít AQ/KQ/AA/KK ? Zbytečně bustnu. Tím, že přestal na turnu sázet, tak jsem věděl, že jsem ahead, river byl prostě suckout.
      Alpinko já nemám problém hrát OOP, záleží jak si věříš v postflop hře, QJ je podle mě OK handa a pot odds byly dobré. Ano call na riveru byla chyba.
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 820
      uz vsetko zalezi od teba ja by som to foldol preflop hlavne preto ze ak ma nieco s broadway-ov mas vacsinou 3 outy... Nemozes pozerat iba na pot odds treba sa zamysliet aj co s tym dalej a hlavne pot kontrovat to moc nejde ked si oop
    • Pocin
      Pocin
      Bronz
      Registrace: 02.05.2011 Příspěvky: 193
      yeddd původně napsal
      A proc jsi na flopu jen checkoval? Ja bych na flopu s top parem asi vsadil. Prijde mi, ze tim by byla sance donutit ho k foldu.
      lol really? takže ty něco callneš abys trefil top pár a pak ho chceš donutit k foldu? něják mi uniká smysl takové hry
    • yeddd
      yeddd
      Bronz
      Registrace: 18.07.2012 Příspěvky: 6
      Pocin původně napsal
      yeddd původně napsal
      lol really? takže ty něco callneš abys trefil top pár a pak ho chceš donutit k foldu? něják mi uniká smysl takové hry
      Ok, mas pravdu, moc jsem to nedomyslel.
    • Majinko
      Majinko
      Bronz
      Registrace: 21.08.2011 Příspěvky: 129
      alpinko původně napsal
      ja by som preflop foldoval hrat oop neni moc dobre...ked uz si dal call mal si leadovat... min3bet na riveri byva valuebet, kde so second parom budes vacsinou behind
      toto bude asi spravna varianta aj podla mna... alebo mozno ked je taky pasivny tak checknut aj river a nedonkbetovat tam...
    • 4evermaster
      4evermaster
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 100
      Majinko původně napsal
      alpinko původně napsal
      toto bude asi spravna varianta aj podla mna... alebo mozno ked je taky pasivny tak checknut aj river a nedonkbetovat tam...
      +1
      jinak taky za mě river check