BLOG: nekonečná púť na microstakes

• matino12
      matino12
      Bronz
      Registrace: 13.06.2009 Příspěvky: 100
      Čaute..
      Volám sa Martin a mám 24 rokov. Po troch rokoch hrania som sa aj ja konečne rozhodol založiť si blog. Prinútila ma k tomu hlavne moja neuveriteľná stagnácia, čo sa týka pokrových výsledkov a možnosť zapojiť sa do Cornieho výzvy. Očakávam, že mi to pomôže prinútiť sa hrávať väčšie objemy rúk a viac študovať, pretože sa budem môcť porovnávať s ostatnými učastníkmi výzvy..
      Moje najväčšie pokrové úspechy som dosiahol asi pred dvoma rokmi, to boli ešte zlaté časy fulltilťáckeho rushu, kde som dokázal rabovať aj na nl 50 :) , to trvalo asi 3 mesiace..Potom prišiel tvrdý pád na zem do pokrovej reality. Odvtedy som sa potĺkal najviac času na nl25. Samozrejme som medzi tým asi 2 krát zbankrotoval. Na začiatku tohto roku som mal pokus zo zúfalstva prejsť len na MTT, ale tam som to dlho nevydržal, lebo sa mi to zdalo byt časovo velmi obmedzujúce..Od novembra minulého roku až po koniec februára som dokázal spraviť z 1500 dolárov 60, keď mi nevyšiel prechod na nl50 na Partypokri a už to išlo :f_biggrin: ..
      O nový začiatok som sa pokúsil v marci. Začal som hrávať na 24h pokri nl4 SH s bankrollom niečo málo pod 50 eur. Momentálne tam hrávam nl10,nl20. Zatiaľ som tam celkovo +226eur..Vyberám si len peniaze z rakebacku..
      To je asi tak všetko..Blog chcem aktualizovať minimálne raz týždenne kvôli výzve..
  • 10 odpovědí
    • matino12
      matino12
      Bronz
      graf na 24h pokri od marca doteraz..

Uploaded with ImageShack.us
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Snad ti to vydrží, asi někde děláš chybu, tu se tady určitě odnaučíš. Já začínám od microstakes první dva deposity jsem prohrál, pak jsem si dal 17 dolarů a udělal jsem 200 během dvou měsíců, ale pak přišel downswing a byl jsem na 70, teď ka se zase drápu nahoru a ještě víc se učím abych byl silnější a chytřejsí.
    • matino12
      matino12
      Bronz
      Posledné dni sa mi vôbec nedarí a prechádzam z nl 20 na nl 4..nedokázal som zísť na nl 10 v správny čas..tak teraz sa idem zachrániť pred bankrotom na nl4..Ďalší dôvod je, že sa potrebujem psychicky pozviechať, lebo z posledných 12 session som len 2 krát neskončil v mínuse..
      Na tento týždeň si dávam cieľ odohrať aspoň 10000 rúk, aby som sa do toho znovu dostal..V lete hrávam zatiaľ len 1-2 hodky denne, aj to si hľadám iba nasilu čas aby som sa umiestnil v Rake challenge..Potom aj tá hra tak vyzerá..
    • matino12
      matino12
      Bronz
      Tak blog aktualizujem až po dvoch týždňoch, za ktoré sa skoro nič nezmenilo čo sa týka bankrollu..Momentálne hrávam nl10..chvílu som bol aj na nl4 ako som chcel, ale tam ma to fakt nebavilo, keď som predtým hral 2 mesiace nl20..Na nl4 sa vrátim v prípade, že by som už nemal za čo hrať 6 stolov nl 10..
      Môj hlavný cieľ hrať aspoň 10 000 rúk za týždeň sa mi splniť nepodarilo..za dva týždne som nahral okolo 16 000 hand..aj keď tento týždeň už k tej desine veľa nechýbalo..Bolo to aj tým, že som mal pokus prejsť len na 4 stoly zo 6, pretože som už dlhodobejšie okolo 0..nepomohlo a ani ma to nejak nebavilo, tak ostanem pri tých šiestich zatiaľ..
      Ciele na ďalší týždeň: min tych 10 000 hand, absolvovať couching, pozrieť aspoň jedno video a konečne postnúť handy na forum, ktoré mám poznačené, lebo v tom som strašne lenivý..

Tu postujem grafy z jednotlivých limitov..ten graf na nl 20 je asi dosť sick..rozmýšľal som nad tým, čim to môže byť..jediné mi vychádza, že mám strašné výkyvy v hre..hrám svoj štandard a potom príde slabá chvílka a všetko je v prdeli..asi musím popracovať na psychike..lebo v nl10 a nl20 moc rozdiel nevidím..dokonca aj hráči pri stole sú často rovnaký, kedže na IGT neni moc traffic..

• matino12
      matino12
      Bronz
      Po dlhej dobe aktualizujem..Hravam stale 6max na 24h pokri..Neviem kolko tam este vydrzim, lebo az na tu endurance challenge je ta herna dost biedna.
      Som na nl 10 s bankrollom na hru cca 300..medzicasom som padol aj pod 50, cize este nizsie ako som zacinal cornieho vyzvu :) ..Dufam, ze som dokazal trochu zmenit styl hry a to, ze teraz opät idem hore neni dielom nahody, ale vydrzi to dlhodobo..Na nl20 zatial nerozmyslam, chcem si fakt overit, ze to pojde pomaly, ale systematicky hore..bez vacsich vykyvov, na co som ja expert..Stale u mna plati, ze rakeback vyberam a hram iba za peniaze, ktore som vyhral cisto pri stole..Moj bankroll na to asi dost trpi..ale radej budem hrat limity, na ktore mam..Mam aj istotu, ze kazdy mesiac si aspon neco vyberem..
      Teraz ma trochu zaskocilo, ze challenge znizuje prizepool z 8000 na 5000..tak budem muset zvisit volume, aby som svoj zarobok zvysil na cistom rakebacku..Dufam, ze budem mat cas..No uvidime ako to bude dalej s tym 24h pokrom..Moc im ten marketing v poslednej dobe nejde:) ..Dufam ze od noveho mesiaca uz budu strategy body a budem mat aspon status na nejake to video, aj ked to neni moja silna stranka..
      Takze take hlavne ciele na najblizsie obdobie si davam dost drasticky zvysit volume..Z toho vyplyva, ze zmenit zivotospravu a hravat pravidelne aj cez vikendy..tiez postovat handy do fora, vela handov..Toto su moje naj leaky a tie musim odstranit..snad sa mi podari hecnut :) musi sa..
    • matino12
      matino12
      Bronz
      este som zabudol pridat, ze sa mi pokazil HM a za posledny mesiac mam uz tretiu databazu vytvorenu..snad tato posledna mi uz vydrzi..aj som si kvoli tomu zhanal antivirak..takze nemozem postovat grafy..
    • matino12
      matino12
      Bronz
      Mam za sebou celkom dobry tyzden, navysil som bankroll o 214 eur :f_biggrin: . Odohral som vyse 10 000 ruk, takze aj s tym som spokojny. Momentalne rozmyslam ci prejdem na nl20 alebo este chvilu pockam. Mam bankroll na hru 459, ale nechcem nic uponahlat. Uvidim do zajtra, dnes davam od hry pauzu. Trochu som si vcera vytal a necitim sa na to :f_o: .
      Podarilo sa mi splnit aj to, ze som dost hral cez vikend. Akurat mam problem, ze sa nedokazem koncentrovat na dlhsie session. V tom sa musim hodne zlepsit, ale netusim ako..Lebo mna po urcitom case prepina do rezimu automat a vtedy prehravam. Aj tuto sobotu hral som 6 hodin, celkom mi aj islo a za poslednu hodku som predrbal skoro cely profit (cca 5BI) a skoncil som tesne nad nulou. Ani som nevedel ako, to je na tom najhorsie..
    • matino12
      matino12
      Bronz
      Uz som sa rozhodol, ze pokial to traffic umozni, budem hrat nl20..Dnes som si k mojej "rakebackovej" vyplate prihodil 59ecek z bankrollu na hru. Takze tam idem s bankrollom 400 (20BI)..V pripade, ze by som prehral 5 BI, tak sa vratim naspat na nl10..Hlavny dovod preco chcem ist hore je vyssi prijem z rakebacku..
    • matino12
      matino12
      Bronz
      Uz som aj dole..prva session nl20 -83 ?( ..Kaslem na to budem hrat nl10..
      Stve ma to, lebo herne sa mi zda ta dvacka rovnaka..V blbu chvilu som chytil bad run a nechce sa mi zbytocne stresovat tym, ze by som mal zase padnut nekde na hranicu bankrotu, len kvoli tomu ze sa budem silou mocou drzat na nl20
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

tak jak bojuješ???

nemáš pro nás zase nějaký kardio graf??? :f_biggrin:

GL :P