888poker

• Trawnikar
      Trawnikar
      Global
      Registrace: 04.10.2011 Příspěvky: 144
      Ahoj,

doufám že mě tu neukamenujete když vyjádřím kromě lítosti taky trochu rozhořčení. Jedná se o ukončení spolupráce s touto hernou.

Nezlobte se ale mám za to, že v tomto případě jste mohli/měli obeslat všechny kdo mají přes vás hernu trakcnutou. Já se například hodně divil že mě nefunguje Sidekick a na novinku narazil po 14dnech náhodou.
      Novinky čtu jen když mám čas.
      Proč navíc zmizela komplet tato sekce z fóra?

Tolhle se fakt moc nepovedlo.. nezlobte se.

Tráwa
  • 15 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

spoustu odpovědí najdeš v naší newsce: http://cs.pokerstrategy.com/news/content/Ukon%C4%8Den%C3%AD-spolupr%C3%A1ce-s-888poker_61654/

a přesunul jsem toto vlákno do feedback sekce, určitě se ti tady dostane lepší odpovědi...;)

GL :P
    • Trawnikar
      Trawnikar
      Global
      Registrace: 04.10.2011 Příspěvky: 144
      Odpovědi v tomto případě nehledám a o novince vím.. dokonce o ní i píšu. V novince samotné je pak odkaz na nějaké vlákno ale tam mě to nepustí jak tam již také někdo píše.

Pouze jsem si snad konstruktivně postěžoval.
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj,

filtrování uživatelů z databáze podle nějakého klíče (např. aktivní na 888) vyžaduje IT kapacity (databáze má přes 5,000,000 uživatelů) a současně nechceme posílat příliš mnoho emailů abychom nebyli považování za spam.

Většina uživatelů se tedy o ukončení spolupráce dozvěděla z newsky nebo podobně jako ty tak, že jim nefungoval Sidekick.

Výmaz z fóra je naše povinnost na základě kontraktu s 888, protože ji nechceme ale ani nemůžeme nadále propagovat.

čau
      Machy
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Ahoj, já už jsem se přestěhoval z 888, ale jen mě zaráží když už jsme u těch doatazů proč byla ukončená spolupraáce s hernou kam jste s prominutím posílali, ve foru : Poradíme vám kde hrát, všechny vysoko objemové hráče a obecně to byla nejvíce fishy herna :s_cool: .

Mě tak napadá chceme si ty fishky necham pro sebe ? ;(
    • MadRay33
      MadRay33
      Bronz
      Registrace: 08.12.2010 Příspěvky: 106
      No asi prave preto ze to bola fishy herna ... Mne sa tam hralo skvele a krasne som tam spravil roll az po NL10 .. od fishy do fishy .. ale ten jejich rewards program stoji uplne za H ... za 60K ruk aby tam clovek nanehrabal ani 10 dolacov cashback... Prestahoval som sa na konkurenciu s flat rakebackom vyplacanym kazde dva tyzdna a to ti ten roll nejak zrazu zacina rast ovela prudsie :f_cool:
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 1,113
      ten rewards system je celkom slusny, len ma inu formu ako v inych herniach. priamy rakeback je mizerny, ale tolko freerollov nad 100 usd nenajdes v ziadnej inej herni.
      problem, je, ze sa tu ani 300 usd (a vyssi) freeroll normalne hrat neda. ti hraci su tak mizerni, ze pre nich je T8s nuts a ked pushnes rakety, dostanes 5 callov.

co sa tyka ukoncenia spoluprace s PSg , moj pohlad na vsetko zvonku je dost jasny, ale nechcem dostat ban, tak ho nezverejnim :)
    • MadRay33
      MadRay33
      Bronz
      Registrace: 08.12.2010 Příspěvky: 106
      chipfeeder původně napsal
      ten rewards system je celkom slusny, len ma inu formu ako v inych herniach. priamy rakeback je mizerny, ale tolko freerollov nad 100 usd nenajdes v ziadnej inej herni.
      problem, je, ze sa tu ani 300 usd (a vyssi) freeroll normalne hrat neda. ti hraci su tak mizerni, ze pre nich je T8s nuts a ked pushnes rakety, dostanes 5 callov.

co sa tyka ukoncenia spoluprace s PSg , moj pohlad na vsetko zvonku je dost jasny, ale nechcem dostat ban, tak ho nezverejnim :)
      Moze byt, ale ja freerolly neberiem ako sucast rewards programu. Je to skor propagacia herne ako takej a sposob nalakania novych hracov.. Pre objemoveho hraca je podla mna program u nich nedostatocny aspon co sa tyka microlimitov do NL10 .. dosiahnutim vyssieho statusu sa to samozrejme zlepsuje ale ked budujes roll s 5 dolacov ako som ho budoval ja tak ti proste nic ine neostava len mat super winrate lebo na rakeback a bonusy sa spoliehat nemozes.. :f_cool:
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 1,113
      len je rozdiel, ci sa jedna o jeden 50 usd freeroll denne, alebo o system freerollov , kde hras o 2000 usd kazdy den. ak ich hras pravidelne a statisticky dostatocne vela, tak sa na to da pozerat ako na reward . a takto tie freerolly v 888 aj pomenovali :)

ale nerobme im tu reklamu, lebo imho s PSg riadne vykyvali :)
    • dreamerCZ77
      dreamerCZ77
      Bronz
      Registrace: 09.12.2009 Příspěvky: 33
      No mně se akorát nelíbí, že jsem si tuhle hernu tracknul přes PS abych se na ní učil a abych na PS sbíral SP a mohl se vzdělávat dál. A vy mi jí jen tak utnete a co teď? Mně se na ní hraje dobře, ale abych mohl sbírat SP tak musím hrát ještě někde jinde. Měli byste alespoň jako kompenzaci dovolit hráčům dotracknout nějakou hernu podle jejich výběru i přes to, že už ji měli zaregistrovánu bez propojení s PS. Já bych si osobně dotracknul PP, ten tu hodně chválíte, ale bohužel ho mám bez propojení na vás. Ipoker mi není moc sympatický a hraju tam vyloženě občas jen proto abych nasbíral nějaký SP. Kdybych se mohl komplet přesunout na PP bylo by to fajn. Tam to na nějaké náhlé ukončení spolupráce mezi PS a PP nevypadá, ne?
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

chápeme tvoje rozhořčení. Kdyby bylo v našich silách "dotrackování" heren, tak dovolíme všem si "dotracknout" všechny herny ;) Tohle je na rozhodnutí heren, bohužel ne na nás. Pokud chceš poradit, kde hrát a nevyhovuje ti iPoker, tak se můžeš zeptat tady:

Poradíme vám kde hrát

v nabídce máme nejkvalitnější herny na trhu včetně nejlepších bonusů, takže se určitě něco najde ;)
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      mužu se zeptat proč zkončila spolupráce s hernou 888poker. jsem tady nový a na tuhle hernu jsem četl pozitivní ohlasy.rád bych ji vyzkoušel i bez pokerstrategy (když to jinak nejde).
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 750
      To právě asi najdeš lepší alternativy (vždycky něco navíc) jak píše pokermachy.
    • dreamerCZ77
      dreamerCZ77
      Bronz
      Registrace: 09.12.2009 Příspěvky: 33
      Ale já nejsem ani tak rozhořčenej jako spíš sklamanej. A ani to není o tom, že bych nevěděl kde hrát. Jen je naprd, že já si tady klidně tracknu jinou hernu přes PS zase začnu sbírat SP, abych se mohl dál vzdělávat a vy zas jednoho dne můžete přijít s tím, že s hernou končíte a člověk je zase v tý samý situaci. V herně už má nějakou historii atd. a zase aby hledal jinou hernu jen proto, aby mohl sbírat SP. Samozřejmě, že vím o možnosti si SP koupit, ale tuhle možnost zatím využívat nechci. No nic, to stejně nevyřešíme :)
      Ale jo asi jsem rozhořčenej :) páč tady je PP poměrně dost vychvalovaná herna a spolupráce mezi ní a PS je jaksi skoro zaručena, Cornie na ní dělal výzvu atd. a já jí nemám tracknutou a to mě sejří ;-)
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      WPT ma s trackovanim nejake problemy, ale ako tu uz bolo spominane, trackni si Bwin ak mas tu moznost a ked sa Party a WPT zlucia s Bwinom a pridu s novym softom, tak ucet tracknuty budes mat.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

chápu tvoje připomínky a díky za ně. Každopádně ukončení spolupráce s hernou je věc která se nestává každý den, každý týden ani každý měsíc. Respektive co pamatuju, tak tohle byl za poslední rok jediný případ. Je to nepříjemná situace pro všechny strany, ale není to přímo důvod "bát se trackovat" jiný herny a sbírat tady SP´s.

sorcerer777 původně napsal
      WPT ma s trackovanim nejake problemy, ale ako tu uz bolo spominane, trackni si Bwin ak mas tu moznost a ked sa Party a WPT zlucia s Bwinom a pridu s novym softom, tak ucet tracknuty budes mat.
      Taky možnost. Budeš mít tracknutý Bwin + budeš hrát později s hráči na Party/WPT. Případně, pokud hraješ míň jak rok tak si po spuštění tracknout Full Tilt bude určitě taky dobrá volba ;)