Pokerstrategysti ve World of tanks

• Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Kolik z nás hraje na relax od pokeru návykovku WORLD OF TANKS?

Já jí propadnul zhruba před třema měsíci.

Kdyby se našlo víc podobných, mohli bysme dát četu nebo rotu a zabojovat mimo pokerové stoly :D
  • 18 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ja to občas hrám na odreagovanie. Prvotná mánia už trochu opadla, ale je to moc fajn hra :)

Zatiaľ mám iba V tiers (idem súbežne GER a USSR línie).
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      U mě to momentálně převládá nad pokerem a čím víc mám odehráno, tím víc mě to baví.

Já jedu všechny národy, za rusáky medka a před pár dny jsem koupil IS7 + prémiový T34(USA) a KV5 abych něco vydělal.

Za USA jedu medka a teď jsem začal těžké tanky, za frantíky medka, za němce arty a pojedu na tigra a panthera.

Ze začátku jsem to hrával na náhodu, pak jsem viděl nějaké videa od akcida a hra dostala úplně jiný rozměr, doporučuju:

videa
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Pár videí som si pozrel na začiatku (anglických), ale zas nejak extra sa vzdelávať keď tam nejde o prachy sa mi nechce :f_biggrin: Beriem to ako odreagovanie a nemyslím si že to hrám až tak tragikomicky (moj rekord je 6 killov na jednej mape s PzkpfwIV)
    • Gaze73
      Gaze73
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 194
      Ja tej hre nechapem, jeden tim sa zakempi, a utocnici su automaticky v nevyhode, tak sa zakempia tiez. Komu skor dojde trpezlivost a rozbehne sa na utok, do 10 sekund je zniceny. Neviem ci sa to nejak zmenilo odkedy som to hral naposledy. Tiez ma odradilo to, ze ked mam nejaky ubohy neupgradnuty tier 2-3 tank, tak mi tam dava protivnikov s tier 7, a mozem okolo neho manevrovat kolko chcem, ale ked jeho rear pancier je silnejsi ako moj front, tak s tym nic nenarobim, on len otoci delo a znici ma spredu na 3 strely.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Hra se mění neustále. Pokud jsi býval zničený hned ze začátku bitvy, tak bych právě proto doporučil nějaká ta videa, kde je hezky vidět, jakým způsobem hrát.

Každý tank má slabá místa a místa, kde se dá hezky prostřelit i ze předu (i když ve předu má každý tank pancíř nejsilnější).

K tieru 3 to k 7 tieru určitě neházelo. Momentálně vyšel nový patch, který upravuje to, že bojuješ jen s tanky +- 2 tiery.
    • Gaze73
      Gaze73
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 194
      Lutujem ze som pred mesiacmi nasiel tento thread, moje poker volume spadlo na bod mrazu a radsej grindim tanky :D uz ich mam aspon 15 v garazi, z toho len jeden tier VI, kv-1s.
      Noob teamy ma netiltuju tak ako suckouty a coolery...
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,737
      Pridavam se :) ) zatim mam jen 6tkovy tank :)
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      Registrace: 29.07.2012 Příspěvky: 189
      Kurňa i tady se to hraje :f_biggrin: Max. mám 8. tier, nick Sada23 :D
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      da se to hrat i bez financnich investic nebo se clovek bez placeni za vsecko to vylepsovani neobejde pac by to trvalo extremne dlouho?
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      irik83 původně napsal
      da se to hrat i bez financnich investic nebo se clovek bez placeni za vsecko to vylepsovani neobejde pac by to trvalo extremne dlouho?

no problem zacina tak u 7dmickovych tanku .. hodne casu potrebujes na nahrani expu a na kredity! nejlepsi je mit naky moneymaker tank a tank ktery expis.
      Takze to trva pak dyl
      ale da se to hrat bez investici :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      7 tier, presne tam ma to prestalo baviť, zmenilo sa to na obyčajný grind :(
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Fiskantes původně napsal
      +1 taky uz grindim jen poker :D a sem tam for fun si dam wot :)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Bez financí to jde taky, ale od vyšších tierů (8+) docela těžko.

Já mám 2x 10tier, 5x 9tier a hraju s premium účtem (250Kč/měsíc).

Vzhledem k tomu, že jsem v prosinci projel víc jak polovinu svého BR, tak v lednu poker nehraju, srovnávám se v hlavě a grindím WoT.
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 719
      Fiskantes původně napsal
      Když se do toho člověk zažere tak je to pak problém :) Dám odpoledne pár bitev ale vesměs za dělostřelectvo protože mam slabej procák a grafiku, takže málo snímků, občas u mladý zajedu s tanky, ale jinak by to nešlo :D takže naštěstí jsem od závislosti ušetřen. Ale můj kolega v práci to jede docela odlišným stylem :D

bez premium účtu
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Hrál jsem to zhruba před rokem celkem hodně. Přestal jsem s WoW že to žere moc času (3-4 večery v týdnu) a pustil sem si WoT. Po nějakém měsíci přišel patch s beta bitvou o ovládnutí světa. Boj o území, bránění dobitého území... Skončilo to tak že každý večer od 19:00 do cca 23:00 se muselo bojovat :f_cool: Takže nehorázného žrouta času, nahradil ještě nehoráznější. Hrál jsem bez peněz a ten čas na vyšších tierech už byl neúnosnej. Navíc balanc byl v té době divnej.
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Tak co kdo uz presel z wot na WoWP ? :)

Mala ochutnávka :s_love:

• Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Čo to je? Vyzerá to zaujímavo Dekaedr :)
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Shikamaru917 původně napsal
      Čo to je? Vyzerá to zaujímavo Dekaedr :)
      Mrkni tady :)
      TU je odkaz

Je to v podstate to same jako wot, ale zda se mi ze to je vice akcni a zajimavejsi (vzdycky jsme mel slabost pro valecne letadla ). Je super ze jsou ucty propojene takze jestli mate nake goldy na wot tak je mate i na wowp :)