Blog: Nechci bejt Fish

• AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 58
      V psaní blogu jsem velká fish. Jednou jsem se o to pokoušel, ale nedopadlo to moc dobře. Jsem dost zevl a už mě to štve. Proto jsem se rozhodnul to změnit. Poker hraju už dlouho a rád. Tak jsem si vybral že učení, hráni a psaní blogu bud berát jako vlastní výzvu. Snad mi to vydrží.

Původně jsem o blogu ani neuvažoval, ale dnes jsem kouknul do HEMu a viděl -11,5BB/100 po 2,9k rukou. Nemyslím si o svojí hře že stojí úplně za pendrek. Na první pohled jsem ale viděl že 25/19/9 (až se naučim vkládat fotky dám víc :f_biggrin: ) se to hrát nedá a musim víc makat. Tak snad mi to pomůže. Jako velkej problém vidim že si o pokeru nemám s kym pokecat. Proto tu budu možná i trošku víc plkat.

Jako nový začátek budu brát 1.8.12 . S 0 rukama. BR 22 usd. Co bylo bylo. To už nezlepšim a nechci se stresovat tím že mi tu svítí -28usd hned od začátku.

Po prohlídce statů jsem zjistil že:

:f_cry: špatně bráním blindy. To budu muset změnit.
      :f_cry: kupodivu mám nizoučké VPIP/PFR atd. (opravdu se snažim hrát podle tabulek)

Makám na:

:f_cool: výběru stolu
      :f_cool: rozlišování soupeřů

:f_confused: ------- :s_biggrin:

První žádost o radu. Mám zkusit dál hrát 10c/20c (nemám problem něco dosypat, ale nechci). Bude se mi líp uhrávat bonus. Nebo se jít plácat na 5c/10c a pěkně to tahat ze dna.
  • 45 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj, vítám tě u Nás :)

0,10/0,20 bude trochu více o pokeru, ale zase jestli hraješ tak moc opatrně, tak bych asi zůstal na 0,05/0,10 a makal na tom, jak rozšířit range.
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Bronz
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Ahoj,

s tebou hraju obcas u stolu. Podle me by jsi mel zustat na Fl 0.05-0.10 , je tam vic fishek a pro tvuj bankroll a tve zlepsovani ve hre to bude lepsi :) . Gl, az se zas potkame :) ).
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ahoj vitam te u nas :) -10 bb/100 neni tak spatne na zacatecnika, to brzo zvednes :)
    • MadRay33
      MadRay33
      Bronz
      Registrace: 08.12.2010 Příspěvky: 106
      :s_confused:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přidal sem tvůj blog do našeho seznamu :)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Ahoj, těším se na tvůj blog.
      Ale jak to, že si nemáš o pokeru s kým pokecat? Však tady je spousta lidí co s tebou rádi pokecají o tvých nejasnostech, dotazech, nebo ti okomentují handy, jen toho využít.

Funnyn1989: Nepotkávali jsme se taky dnes u stolu na FL 0.05/0.10 SH na PP? Myslím, že tam někdo s podobným nickem byl a měl v nicku CZ :D
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Bronz
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Dnes jsem nehral vubec. Jsem cely den v praci. Jedine, ze mi nekdo vlezl na ucet ( joke ). Muj nick Funnyn89CZ.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Aha, tak s tebou jsem hrál včera a 27.7....to jsem si to teda nějak popletl. :)
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Všem dík za podporu.

Funnyn : Ještě že jsi nenapsal že se k těm fishkám víc hodim :-)))) . Udelám si k tobě poznámku :evil: .

karisek: myslel jsem naživo. Když to někde vztáhnu tak je to jak v Red Dwarf. A pak jsem hodil 6 a 5. Nejsem úplně netovej pán moc mě to neba.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

držím palce, ať se daří :s_thumbsup: A informuj o progresu :s_ugly:
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Začátek jak víno. Nic se nemění.

Hand: 138
      Profit: -2,09
      Bankroll: 19,91
      Profit celkem: -2,09
      Hand celkem: 138

Večer snad napíšu víc.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Ahoj, dneska jsme se střetli u stolu. Měl jsem na tebe pozici :D ale neviděl jsem pro ní využití (jako fish ses netvářil), tak jsem šel o dům dál. Každopádně ztráta zamrzí, ale drž se. Já dneska tratil mnohonásobek toho co ty (check my blog).

Jinak nedodržuješ bankroll management. :f_biggrin:
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      karisek: trošku jsem přiostřil. Ale nějak se nemůžu vyrovnat s agro po flopu dost to přehánim. Nedodržuju no 2c/4c nebudu hrát. Není tam SH. A ještě čistim bonus.

Tak dneska jsem se konečně dostal k tomu něco načmárat.
      Nejdřív se zmíním o softu co používám. Dlouhodobě používám HM1. Ale teprve teď začínám chápat jak ho opravdu používat. Doufám že se v tom brzo zlepším. Vytvořil jsem si zizelevakovu tabulku (dost divočina, ale moc děkuju za nehození toho jaký maj bejt kde hodnoty). Zatim hledám hlavně svoje leaky. Teda hledám spíš vidim :f_biggrin: . Na soupeře nemám moc rukou. Teď jsem si sosnul TableScan Turbo. Ten se mi hodí protože na PP nejsou vidět označení hráčů v lobby. Zatím ho nemám moc nastavenej, ale pracuju na tom. A ještě tu mám PokerStove. Ten jsem zatím moc nepoužíval (moc jsem nevěděl jak). Teď se to snad zlepší v rozboru ruk po hře (to zatím dost flákám teda).
      V pondělí jsem byl na části tréninku a už chápu proč mám staty jaký mám. Cap s A3s a hláška s 89s no brain cap jsem dost čuměl. No budu na tom pracovat. Na 5c/10c se ale moc nevidí ani 3bet natož Cap. Dal jsem znova video o preflop hře. Porovnal s tabulkama co mám, udělal pár poznámek a snad budu víc loos. Teď mám ale problém s tou velkou agresí po flopu.
      A ještě bych chtěl poděkovat Štěpánovi za videa. Díky němu začínám chápat PROČ. Poker hraju už dlouho a docela vím co a jak. Teď začínám tušit to nejdůležitější. PROČ. Všechny videa jsou super a naučili mě toho hrozně moc. Doufám že se to naučim používat.
      Už se těšim až sem budu moc napsat něco pěknýho i o svojí hře. Ta zatím furt stojí za prd. Už ale tuším proč :f_cool: . Hraju jen jeden stůl sleduju ostatní hráče tak se to snad zvedne. Dneska ještě něco odehraju tak uvidíme zatím -1,7 .
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Dneska jsem tě zase viděl u stolů. Měl jsem na tebe jen pár rukou, ale zdálo se mi, že si dost tight před flopem.

Taky si něco přečti o vybírání stolů. A třeba zkoukni jak naposled hrál Strixsr na 0.05/0.10$....ten střídá stoly jak divej...a je to třeba. Co jsem viděl tebe, tak si dlouho seděl u stolu, kde si neměl pozici na fish.

K čemu je ten TableScan Turbo?
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Jj všim sem si tě. Moc častý střídání stolů mě dost tiltuje. A imo Fishky jsou tam všichni :] . Neni to tam reg, reg, fish, reg, reg. Ale donk, fish, nit, fish, nit, limper. Hlavně hrát odpoledne je na pytel. Když jedou 2-3 stoly. Jen sem nevěděl jestli budu hrát večer tak sem chtěl tu stovku rukou dát.

AD TST pokud máš HEM tak ti to projede stoly kdo tam sedí a jaký má stat.
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Registrace: 04.04.2011 Příspěvky: 50
      Jestli se chceš podívat jak funguje tak se podívej na toto video http://cs.pokerstrategy.com/video/23931/. Je to video pro omahu ale na seznámení s TST stačí.
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Tak se mi podařilo vložit podpis paráda :f_cool:
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      No tak odpoledne už budu jen studovat. To co se dělo u stolu teď bylo dost vostrý teda.

Za dopoledne a odpoledne.

Hand: 211
      Profit: 0,17
      Bankroll: 20,08
      Profit celkem:-1,92
      Hand celkem: 349

Jedna rukaja jako příklad :f_cool:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 Fixed-Limit Hold'em (6 handed)

Preflop: Hero is MP2 with K, K.
      Hero raises, 2 folds, BU calls, SB 3-Bets, BB folds, Hero caps, BU calls, SB calls.

Flop: (13 SB) 8, T, 4 (3 players)
      SB bets, Hero raises, BU folds, SB 3-Bets, Hero caps, SB calls.

Turn: (10.5 BB) 9 (2 players)
      SB bets, Hero raises, SB 3-Bets, Hero calls.

River: (16.5 BB) 9 (2 players)
      SB bets, Hero calls.

Final Pot: 18.5 BB.
      Results follow:

Hero shows two pairs, kings and nines(K K).
      SB shows a flush, ten high(5 6).

SB wins with a flush, ten high(5 6).
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      AAdonkAA: s tim cap 89s na buttonu, to se da delat pouze na vyssich limitech, kde je u stolu vetsina regu, na limitech co hrajes by to bylo vahazovani penez oknem, protoze tim capem neziskas ani iniciativu (souperu kdyz neco maj daj proste donk), ani fold equity postflop (proste s K7 chtej videt co prinese river a kdyz nicm tak se stejne chtej podivat co za karty meli ostatni)