BLOG: Ako vybluffovať royal flush

• Aver77
      Aver77
      Bronz
      Registrace: 06.05.2012 Příspěvky: 678

Zdravím všetkých pokerstrategistov a vítam vás v mojom novom blogu. Hneď na začiatok vás musím sklamať, royal flush sa vybluffovať nedá. Blog som pomenoval takto zaujímavo, nech priláka veľa zvedavých ludí :f_p: . Názov vznikol vďaka jednému kamarátovi, ktorý poker moc nepozná ale rád sa pýta blbé otázky. Toto bola jeho najobľúbenejšia.

:diamond: Niečo o mojej pokrovej histórii :diamond:

Poker som začal hrať približne pred 3-4 rokmi. Začalo to nevinne, hrali sme s kamarátmi len o chipy, avšak za krátku chvíľu sme začali grindiť NL2 (v tom čase sme mali na Slovensku koruny a hrávalo sa 1/2 haliere :f_biggrin: ) Keďže sa väčšina bála o svoje peniaze, takmer všetci sa nakupovali za smiešne čiastky ako 30BB. Našťastie sa situacia zmenila a po prechode na euro sme začali hrávať NL2 (v podstate stále, lenže už to boli centy). Našli sme si jednu kaviareň, kde sme hrávali kazdú stredu skoro celý deň :f_smile: . Časom pre nás sprístupnili súkromnú miestnosť, a tak išiel týždeň za týždňom, zvyšovali sa buy-iny a hlavne počet buy-inov. Swingy boli väčšie, hra trocha komplexnejšia (ale stale dost fishy, naša hra bola založená na mimike, gestikulácii a podobne), nitky sa premenili na maniakov a limity sa začali posúvať. Asi po dvoch rokoch sme hrali stabilne NL10. Vtedy kamarát začal hrávať na Fulltilte a venovať tomu trocha viac času a k tomu patrí aj štúdium. Nebolo to nič extra ale aspoň sme do krvi dostali trocha žraločiny.

Zlom nastal asi pred pol rokom, keď som si nainštaloval Partypoker a začal som hrať jeden freeroll za druhým. Objavil som Pokerstrategy a rozhodol som sa študovať (basic a bronzové články, občas nejaké video). Pol roka som hral online poker neseriózne, čo znamená nedodržiavanie bankrollu, skúšanie turnajov s veľkými buy-inmi, miešanie cash-game a sng, skrátka sa dá povedať, že som len skúšal terén. Našťastie sa mi darilo a aj napriek riskantným akciám som ostal na nule.

:diamond: Prečo blog? :diamond:

Rozhodol som sa, že staré hodím za hlavu a privítam nové, lepšie ja, ktoré sa začne venovať pokru seriózne. Blog je k tomu tá najlepšia cesta a bude ma poháňať dopredu. Chcem dodržiavať stabilný bankroll a tiež sa zapojiť do Cornieho výzvy a k tomu blog patrí. Dnes mi na účet prišlo 50$, ktoré sú mojim odrazovým mostíkom.

:diamond: Ciele :diamond:

Počas celého môjho pôsobenia na tomto blogu si budem určovať menšie ciele. Takýmto štýlom budem vždy vedieť na čom som, čo musím urobiť a hlavne dokedy.
      Taký skôr sen ako cieľ je odniesť si náramok s WSOP Main Eventu. Tie krátkodobejšie/reálnejšie sú dokončiť Cornie challenge a vybudovať stabilný bankroll na NL1000.

:diamond: Očakávania :diamond:

Očakávania sú veľké. Myslím si, že mam solídne skills oproti ostatným mikrostackes hráčom a do mesiaca by som bol rád stabilne na NL10. Do týždňa by som mal rád striebro a v ďalšom mesiaci zlato. Strieborné články mám skoro všetky preštudované vďaka kamarátovi, takže sa teším na zlato, hlavne na zlaté videá.
      Na PartyPoker som hrával iba freerolly, čiže sa musím troška prispôsobiť na herňu, zapojiť sa do všetkých depositor freerollov aj ostatných veľkých freerollov. Naštvalo ma, že na NL2 neexistuje žiadny SH stôl.
      Potrebujem vyclearovať 50$ bonus a počkať, kým mi príde 50$ z TaF (dobrý kamarát :s_biggrin: ) .

:diamond: Stručné info na začiatok :diamond:

:heart: No Limit Holdem
      :heart: Cash game, 6max
      :heart: Štartovný bankroll : 50$

Dúfam, že budete môj blog sledovať a bude sa vám páčiť. Poteší ma každý feedback, aj nevinný komentár, že si to nepíšem sám pre seba :f_biggrin:
  • 126 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Zdravím,

hele něco na tom bude, název mě opravdu přilákal.:D Jinak kromě názvu se mi velice líbí i Tvůj úvod a budu Ti držet palce, ať se Ti pokořování cílů daří a doufám, že se co nevidět střetneme na NL10:)

GL!
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :diamond: Úvodná session :diamond:

:club: Už som stihol zahrať aj prvú session, pocity sú pozitívne, všetky nastavenia nastavené a asi po hodine hrania +0,74$ . Najprv som si zahral pár SNG, kvôli nechuti hrať full ring, avšak potom som sa donútil a neľutoval som. Hralo sa mi tam celkom príjemne a stihol som vyclearovať 20% prvej časti bonusu. Jediná nevýhoda je, že nestíham sledovať súperov a v podstate stále hrám proti neznámym súperom, hlavne pri 4-tablovaní. Môj počítač softvér neutiahne, čiže najprv musím investovať do nového PC a až potom do programu. Našťastie mám v pláne investovať do notebooku v najbližšom čase.

:heart: Výsledok session : +0,74$
      :heart: Aktuálny bankroll :50,74$

:diamond: Plán na najbližší týždeň :diamond:

:spade: Odohrať dnes ešte jednu hodinovú session
      :spade: Nahrať strieborný status
      :spade: Každý deň odohrať aspoň menšiu session
      :spade: Každý deň postovať/komentovať handy na fóre
      :spade: Oficiálne sa zapojiť do Cornieho výzvy

Dnes sa mi stala jedna kuriózna situácia, keď som vďaka nepozornosti zahodil preflop 99.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$20/$40 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $1760.00
      MP3:
      $1600.00
      CO:
      $1920.00
      BU:
      $2560.00
      BB (Hero):
      $1800.00
      MP1:
      $2360.00

Preflop: Hero is BB with 9, 9.
      MP2 folds, MP3 calls $40.00, CO folds, BU calls $40.00, Hero folds, MP1 checks.

Flop: ($80) 9, A, 8 (3 players)
      MP1 checks, MP3 checks, BU bets $80.00, MP1 calls $80.00, MP3 calls $80.00.

Turn: ($320) K (3 players)
      MP1 checks, MP3 checks, BU bets $120.00, MP1 folds, MP3 calls $120.00.

River: ($560) 9 (2 players)
      MP3 checks, BU bets $310.00, MP3 folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $560.
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      @Katrisone Ak mám pravdu povedať, tvoj blog sledujem už dosť dlho a hodne si ma motivoval, aby som si taký blog spravil sám :)
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :club: Ako som sľuboval, stihol som dnes odohrať ešte jednu session. Pomenovať by sa dala všelijako, no najviac ju charakterizujú prívlastky ako nešťastná, chybná, nedisciplinovaná. Pravdu povediac, dosť som to prehnal so stolmi a odrazilo sa to na mojej kvalite hry. Aj keď sa dá povedať, že som mal smolu, spravil som pár rozhodnutí, ktoré som nemusel a ušetril by som si nejaký ten buy-in alebo aspoň jeho časť. Okrem zlých rozhodnutí sa v session nachádzalo veľa coolerov, pár nepremenených coinflipov a asi jeden bad beat, na druhú stranu mi nikto nechcel zaplatiť dobrú handu. Ďalšia vec, full ring mi vôbec nesedí, čo sa taktiež odzrkadlilo na výsledku.

:diamond: Po session :diamond:

:spade: Nebudem hrať 9 stolov. 4 stoly sú tak akurát, pridávať budem po jednom.
      :spade: Zamýšľať sa nad každou handou. Odhadnúť súperovu range a spraviť si plán ešte predtým, ako spravím ťah. Nesnažiť sa robiť všetko automaticky.

Príklad :
      Držím A :heart: K :heart: na flope A :spade: 9 :club: 2 :diamond: proti jednému súperovi. Čo v tejto situácii spravím? Betnem 3/4 potu. Čo by som mal spraviť? Porozmýšľať, s čím všetkým ma môže dorovnať, s čím raisnut a ako budem reagovať na jeho raise, približný plán na turn a až potom betnúť 3/4 potu. Niektorým to príde zbytočné rozmýšľanie nad jednoduchým spotom ale ak sa to naučím robiť pri jednoduchých situáciách, bude sa mi ľahšie premýšľať o tých zložitejších. V stručnosti, myslieť nad každou handou tak, ako keby som nad ňou rozmýšľal na HJ fóre.

:heart: Limit: NL2
      :heart: Výsledok session : -13,34$
      :heart: Výsledok session v BI: -6,67
      :heart: Aktuálny bankroll : 37,40$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 18,7
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :club: Dnešná ranná dvojhodinová session sa mi páčila, začínam si zvykať na FR (stále sa ale nevyrovná SH :s_cry: ). Mám z mojej hry celkom radosť, svoje predsavzatie som splnil a snažil som sa na každú handu maximálne sústrediť. Začínam chápať niektorým fish moves, čo sa snažím hneď exploitovať. Našlo sa pár hand, v ktorých som si nebol celkom istý. Väčšinou mi boli takéto situácie jasné alebo som sa nad nimi veľmi nezamýšľal ale uvidím, či som ich zahral dobre, ak nie, môže to byť dôležitý leak.

:diamond: Zaujímavé handy :diamond:

:spade: Fold set 77

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      SB:
      $3.78
      BB:
      $0.97
      MP1:
      $0.54
      MP2:
      $0.69
      MP3 (Hero):
      $4.32
      CO:
      $0.27
      BU:
      $0.85

Preflop: Hero is MP3 with 7, 7.
      2 folds, Hero raises to $0.06, 2 folds, SB raises to $0.10, BB folds, Hero calls $0.04.

Flop: ($0.22) 8, 3, 6 (2 players)
      SB bets $0.15, Hero calls $0.15.

Turn: ($0.52) 7 (2 players)
      SB bets $0.37, Hero calls $0.37.

River: ($1.26) J (2 players)
      SB raises to $3.16, Hero folds, SB gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.26.

:spade: Strata value z AA?

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP1:
      $0.77
      MP2:
      $1.14
      MP3:
      $3.40
      CO:
      $0.68
      BU:
      $1.47
      SB:
      $6.28
      BB (Hero):
      $3.47
      UTG2:
      $2.08

Preflop: Hero is BB with A, A.
      5 folds, BU raises to $0.06, SB folds, Hero raises to $0.18, BU calls $0.12.

Flop: ($0.37) J, J, 4 (2 players)
      Hero bets $0.20, BU raises to $0.48, Hero calls $0.28.

Turn: ($1.33) Q (2 players)
      Hero checks, BU checks.

River: ($1.33) 5 (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Final Pot: $1.33.

Results follow:

BU shows a pair of jacks(Th Kd).
      Hero shows two pairs, aces and jacks(As Ac).

Hero wins with two pairs, aces and jacks(As Ac).

:spade: Overpar 99

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      CO:
      $0.97
      BU:
      $0.60
      SB (Hero):
      $2.34
      BB:
      $2.45
      UTG1:
      $2.00
      UTG2:
      $3.73
      MP1:
      $0.67
      MP2:
      $0.92
      MP3:
      $0.89

Preflop: Hero is SB with 9, 9.
      2 folds, MP1 calls $0.02, MP2 raises to $0.10, 3 folds, Hero calls $0.09, BB folds, MP1 calls $0.08.

Flop: ($0.32) 2, 7, 4 (3 players)
      Hero checks, MP1 checks, MP2 bets $0.31, Hero raises to $2.24(All-In), MP1 folds, MP2 calls $0.51(All-In).

Turn: ($3.38) 7 (2 players)

River: ($3.38) T (2 players)

Final Pot: $3.38.

Results follow:

MP2 shows two pairs, jacks and sevens(Jh Jd).
      Hero shows two pairs, nines and sevens(9s 9h).

MP2 wins with two pairs, jacks and sevens(Jh Jd).
      Hero wins with two pairs, nines and sevens(9s 9h).

:heart: Výsledok session : +6,93
      :heart: Výsledok session v BI: 3,46
      :heart: Aktuálny bankroll : 44,33$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 22,165
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :diamond: Back to start :diamond:

:club: Po hodinách grindu som sa opäť vyšplhal na začiatok, na 50$. Prvú časť hodnotím dosť negatívne, kde som spravil veľa leakov "však to mať nebude" alebo "na tretí barel musí zložiť" . Stálo ma to pár BI a vnieslo trošku negatívneho myslenia. Po asi hodinkovom odpočinku som si sadol na perfektný stôl, kde som našiel asi troch calling station. Jeden sa nadomnou asi zľutoval a odsypal celý stack s K high. Trocha mi to zdvihlo morálku a začal som hrať zase svoju hru. Dá sa povedať, že som si to užíval. Využíval som svoj herný náskok v postflop hre, snažil som sa dostať do čo najviac spotov s fishkami, neriešil som polarizovanie a balancovanie, proste som hral tak, ako sa v danej situácii najviac hodilo. Najväčšie plus dnešnej session je, že som hral podľa pozície, nie podľa kariet.

:diamond: Čo sa stalo? :diamond:

:spade: Ako som spomínal ráno, postol som na fórum 3 handy a ďalšie tri som okomentoval.
      :spade: Prihlásil som sa do výzvy Učíme sa vyhrávať, konkrétne do 4. úrovne. Výzvu som plnil dávnejšie ale kvôli pauze som na to zabudol.
      :spade: Spravil som si podpis, kde je odkaz na môj blog :f_biggrin: .
      :spade: Zúčastnil som sa freerollu, kde som nešťastne vypadol na cca 800. mieste (1000$ prize pool, 2500 ľudí, 300 ITM).
      :spade: Odohral som dlhé session, vyclearoval som 50% prvej časti (výsledok dole).
      :spade: Konečne sa mi prepojil účet s PS, takže v najbližších dňoch by malo byť striebro.
      :spade: Poslal som si 50$ z TaF, dúfam, že prídu čo najskôr, aby som mohol prejsť na NL4 SH.

:diamond: Plán na zajtra :diamond:

:spade: Prísť na to, ako hľadať označené fishky na stoloch, prípadne sa pozrieť po nejakom programe.
      :spade: Stanoviť si nejakú stack-off range proti rôznym súperom. Vôbec neviem, s čím sa zvyknú stackovať protihráči, ako široko ísť do maniaka, LAGa, rocka.
      :spade: Pozrieť si znovu Cornieho videá ako hrať AA, KK, QQ, AK.

:club: Ak mi viete v niečom pomôcť, pokojne mi sem môžte niečo napísať :f_biggrin:

:heart: Výsledok session : +5,65
      :heart: Výsledok session v BI: +2,825
      :heart: Aktuálny bankroll : 49,98$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 25
      :heart: Odohraných hand: 1958
    • giantman23
      giantman23
      Bronz
      Registrace: 13.11.2011 Příspěvky: 130
      máš zaujímavý blog. Sice hrávam sng ale budem ta sledovať ako sa ti darí lebo cash neviem vymazať z obľúbených variant v pokri :D tak hlavne GL nech si už na nl1000 a aby si ma mohol potom pozvať na pivo :D
      drz sa :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,
      přidal jsem tvůj blog do našeho seznamu :)
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      @giantman23 Dik a keď raz budem na NL1000 a stretneme sa, určite pozívam :f_biggrin:
      @Pepikv Diky :s_thumbsup:

:diamond: Tournament session :diamond:

:club: Mal som pripravený dlhý report, čo všetko som dnes stihol spraviť ale všetko mi to nejak vypadlo z hlavy. Dôvod? Trefa v Pokerstrategy weekly depositor freeroll, kde som si odniesol nasilu tretie miesto za 250$! Prečo nasilu? :f_biggrin: Prvý dvaja brali ticket do Summer Milions, čo znie síce pekne ale šanca, že by som sa dostal na ITM by bola dosť malá. Preto som sa snažil skončiť na treťom mieste ale poviem vám, bolo to teda oveľa ťažšie ako skončiť prvý.

:spade: Ako to prebiehalo :spade:
      :club: Tesne po bubline sa chip leader turnaja zbláznil a rozhodol sa bluffovať môj 3BB raise s AKo na all-in s biednym 64, potom sa zbláznil ešte raz, práve keď mi prišlo TT a zrazu som bol nový chip leader. Na final table som išiel asi s 3x väčším stackom ako druhý a ak som sa snažil zbaviť pár chipov, malo to opačný efekt a všetci foldovali. Nakoniec sme skončili v troch (to som už chvíľu hral raise na 90% stacku a na push som foldoval ale im to asi nedochádzalo, k tomu som to ešte písal aj do chatu, že nech ma restealujú, že majú 100% fold equity :f_biggrin: ). Posledná handa (našťastie som mal už najmenej), vidím 42, tak zase raise na 90% stacku, dostavam push a call. Ja som už začal panikáriť, foldnúť som to nemohol a mal som dosť slabú handu, tak som dorovnal a modlil sa nech nič nedojde :f_biggrin: . Nedošlo a odniesol som si 250$ :) .Ešte pridávam link na rýchlu debatu .

:spade: Odohral som asi 3hodinovú session, ktorá skončila v podstate na nule.
      :spade: Pozrel som si Cornieho videá Ako hrať AA, KK.
      :spade: Postol som pár hand do HJ fóra.
      :spade: Ako som už spomínal, vyhral som 250$ vo freerolle.

:diamond: Čo teraz? :diamond:

:club: Určite si chcem vybrať 100$, čo som mal v pláne aj skôr. Prospeje to psychike, pretože budem v bode, že už mi poker zarobil a že nemôžem prehrať svoje peniaze. Dúfam, že to nie je v rozpore s pravidlami Cornieho challenge.
      :club: Otázka znie, teraz alebo neskôr?

:club: :club: Ako starý grinder na NL10 SH mám určite skills na to, aby som na NL10 hrával. Preto si myslím, že keď mám 30BI bankroll, je tu dobrá príležitosť pohodlne prejsť a keď vyhrám pár BI tak si to vyberiem.

:club: :club: Druhá možnosť je vybrať si to hneď a prejsť na NL4, kde už môžem hrať SH. Nevýhoda je, že nevyclearujem tak rýchlo bonus a nahrať "späť" tých 100$ môže trvať dlhšie.

:club: Cez víkend som preč a neviem, či si nájdem čas na poker, aspoň budem môcť popremýšľať, ktorú možnosť si vyberiem. Ak mi niekto vie poradiť, budem rád :) . Na záver pridávam ešte výsledok.

:heart: Limit: ???
      :heart: Výsledok session : -1,17$
      :heart: Turnaj : +250$
      :heart: Aktuálny bankroll : 298,81$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI na NL2 : 149,4
      :heart: Aktuálny bankroll v BI na NL4 : 74,7
      :heart: Aktuálny bankroll v BI na NL10 : 30
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      tady je tvuj souper, s kterym jste hrali ve trech :)
      Týdenní $2,280 depositors freeroll na WPT Poker a PartyPoker
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ha! Tak to je super, vidím, že začínáš pracovat na tom, abys mě dohnal:D

Jinak k Tvému dilematu, já osobně bych nevybíral a hrál NL4:) Nebo vybral 100$ a hrál NL4. Alespoň dočasně, třeba na týden. I když jsi bývalý grinder NL10, tak jsi teď hrál NL2, kde hráči jsou daleko horší, takže bych šel postupně tak, jak jsi měl asi v plánu.

Mluvím z vlastní zkušenosti. Měl jsem jakoby svůj plán, celkem dobře jsem si počínal na NL4, pěkně postupně, a pak jsem tady na PS vyhrál ve slosovnání 100$, tím jsem se s BR posunul na NL10, takže jsem samozřejmě neváhal ani minutu, protože na NL10 už jsem taky předtím hrával a věřil jsem si. No a hned první session/prvních pár session bum! -10BI a pokračoval jsem v tom, kde jsem předtím skončil:D Takže za mě určitě alespoň týden, nebo tak řekněme 10 sessions na NL4 a pak uvažovat o přechodu...abys zbytečně nespálil nějaké BI.
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :diamond: Prechod na NL4 SH:diamond:

:club: Dnes som ešte stihol krátku session, zato veľmi úspešnú. Dnes som hral konečne svoju A-game, dosiahol som nejakú magickú hranicu, keď sa mi aktivuje šiesty zmysel a ako keby som presne vedel, čo urobiť, ako a kedy. Je pravda, že som hral skôr LAG ako TAG ale keďže som sa vedel správne rozhodnúť v zlomových situáciách, bolo to viac EV+. Možno ma motivovala včerajšia výhra, možno sweat session s Katrisone, s ktorým sme sa pozreli na jeho live hru. Možno to bolo práve tým, že som už bol rozbehnutý alebo tým, že hrám konečne short handed. Každopádne mám zo seba dobrý pocit a dúfam, že to takto pôjde ďalej. Naposledy ma s takýmto pocitom a hrou sprevádzal asi 20BI upswing :) .

:spade: Absolvoval som približne hodinovú sweat session s Katrisone.
      :spade: Nakoniec som si vybral 150$ a presunul sa na NL4.
      :spade: Odohral som asi hodinovú session 4 SH stoly na NL4.
      :spade: Vyclearoval som prvú časť bonusu.

:heart: Limit: NL4
      :heart: Výsledok session : +22,18$
      :heart: Výsledok session v BI: +5,545
      :heart: Cashout : 150$
      :heart: Aktuálny bankroll : 170,99$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 42,75
      :heart: Zisk: +270$
      :heart: Hand v cash game: 3400
      :heart: Hand celkom: 4434
      :heart: Prechod na NL10: 260$
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :diamond: Strieborná session :diamond:

:club: Cez víkend som hral len krátko, niečo som stihol v piatok ale len veľmi krátko, kde sa nič podstatné nestalo, a niečo som stihol ešte dnes. Dnes bol začiatok veľmi zlý, trvalo pár hand, kým som sa dostal do svojej normálnej hry. Potom to už ako tak išlo, avšak spravil som pár chýb a hral celkom spewy. Session netrvala dlho ale materiálu do HJ fóra bolo kvantum. Skončil som 1 BI- , čo sa tak nejak vybalancovalo s piatkom.
      :club: Ako som už spomínal, hral som len krátko, čo bolo spôsobené chatou s rodinou. Našiel som si trocha času aj pre seba a venoval som sa hlavne študovaním HJ fóra.

:diamond: Týždenný report :diamond:

:diamond: Plán z minulého týždňa :diamond:

:spade: Nahrať strieborný status - Splnené
      :spade: Každý deň odohrať aspoň menšiu session - Splnené
      Až na sobotu, čo nerátam, lebo som nemohol :) .

:spade: Každý deň postovať/komentovať handy na fóre - Splnené
      Myslím, že splnené aj 2x. Určite patrí veľké ďakujem B0st0novi, ktorý má so mnou strpenie a taktiež všetkým ostatným, ktorý sa zapájajú.

:spade: Oficiálne sa zapojiť do Cornieho výzvy - Splnené
      Ešte presne neviem, či som tam oficiálne, pretože nejaké oficiálne potvrdenie som nedostal ale aspoň som sa oficiálne prihlásil :f_biggrin: . Teraz neviem, či by som už mal hlásiť svoj progress.

:spade: Prísť na to, ako hľadať fishky na stoloch. - Nesplnené
      Ale aspoň bol pokus.

:spade: Stanoviť si nejakú stack-off range proti rôznym súperom. - Splnené

:diamond: Čo sa stalo minulý týždeň :diamond:

:spade: Založil som blog! :s_biggrin:
      :spade: Prežil som prvý, našťastie len jednodňový downswing (-6,5BI).
      :spade: Zapojil som sa do výzvy Učíme se vyhrávat.
      :spade: Pozrel som si video od Cornieho Ako hrať AA a KK.
      :spade: Vyclearoval som jednu časť bonusu.
      :spade: Odohral som 3800 hand zväčša na 4 stoloch.
      :spade: Odohral som pár SnG a pár freerollov. V jednom z nich som vyhral 250$!
      :spade: Absolvoval som jednu sweat session s Katrisone
      :spade: Vybral som si 150$
      :spade: Posunul sa na NL4

:diamond: Plán na budúci týždeň :diamond:

:spade: Získať zlatý status.
      :spade: Prečítať si pár strieborných článkov. Koľko a kedy si stanovím v jednotlivých dňoch.
      :spade: Pozorne si pozrieť Cornieho videá Ako hrať QQ a AK.
      :spade: Absolvovať aspoň jednu sweat session s Katrisone.
      :spade: Vyclearovať 2 časti bonusu.
      :spade: Priblížiť sa na hranicu medzi NL4 a NL10 (aspoň 240$ bankroll). Tu musím poznamenať, že na to nechcem moc tlačiť ale zvládnuť sa to dá.
      :spade: Stále sa venovať HJ fóru.

:club: Z blogu mám veľkú radosť, hlavne keď tak dobre vyzerá :s_biggrin: .Mám s toho radosť, že sa môžem podeliť o svoje úspechy aj neúspechy. Je to taká hnacia vrtuľa. V hre som myslím spravil krok dopredu. Ujasnil som si hlavne pár vecí, hlavne vďaka HJ fóru. Najväčšie + vidím, že som sa naučil hrať aj dlhšie session. Väčšinou som hrával veľa krátkych session. Na záver prikladám aktuálny stav.

:heart: Štartovný bankroll: 50$
      :heart: Výsledok session: +0,75$
      :heart: Výsledok session v BI: +0,188
      :heart: Aktuálny bankroll: 171,74$ (321,74$ bez cashoutu)
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 42,935
      :heart: Znásobený počiatočný bankroll: 3,435 krát (6,435 krát bez cashoutu)
      :heart: Hand v cash game: 3816
    • StarKiller7
      StarKiller7
      Bronz
      Registrace: 09.10.2011 Příspěvky: 305
      Ahoj, jaký máš nick na PP? By mě celkem zajimalo jestli jsem se už na NL4 nepotkali :D .
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      Môj nick nie je dôležitý, to by si si potom odsadol a ja mám rád TaGov na dobrej strane stola :s_biggrin:
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :diamond: Raketová session :diamond:

:club: Ako názov naznačuje, dnes som mal asi 7x AA, na flop som sa dostal raz a aj vtedy som vyhral pot cbetom :s_biggrin: . Dnes som hral asi 3 hodiny, s toho jednu ma pozoroval Katrisone. Nanešťastie veľa zaujímavých hand nebolo. Trošku mi objasnil ako hrať stredne silné esá, s čím mám trošku problém. Po sweat session som ešte chvíľu hral, čo som asi nemal robiť, pretože som hral veľmi zle, v tilte, nervózny, snažil som sa nahnať prehraté späť a nedokázal som triezvo uvažovať. Aspoňže session neskončila až tak zle čo sa profitu týka. Tých -3BI sa celkom stratilo v získaných 50$ z TaF.

:spade: Absolvoval som sweat session s Katrisone.
      :spade: Hral som dve session, jednu hodinovú, druhú dvojhodinovú.
      :spade: Prišlo mi 50$ z TaF.

:diamond: Plán na zajtra :diamond:

:spade: Dohodli sme sa s Katrisone na ďalšej sweat session.
      :spade: Pozrieť si zvyšné Cornieho videá.
      :spade: Grindiť, grindiť, grindiť.

:heart: Výsledok session: -11,63$
      :heart: Výsledok session v BI: -2,9
      :heart: Dnešný profit: +38,368$
      :heart: Aktuálny bankroll: 210,11$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 52,528
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      :diamond: Grind, grind, grind :diamond:

:club: Čo tu máme dnes? Asi 4hodiny grindu a okolo 2000 hand, ktoré mi priniesli stratu menej ako 1$. Začiatok bol zlý, pár bad beatov mi nedodalo náladu a keď mi asi hodinu neprišla žiadna handa, s ktorej by sa dalo ťahať value, chytil som trošku tilt a hral som o dosť agresívnejšie ako normálne. Po chvíľke som sa spamätal a začal som to trošku doťahovať, čo sa mi vlastne aj podarilo. Čo je horšie, nestihol som splniť dva body dnešného programu a to pozrieť si Cornieho videá a sweat session s Katrisone sme tiež zrušili. Narakoval som 17 party points, čo by malo byť 8,5$, čo by malo byť cca 40SP a posuniem sa trošku bližšie ku zlatu. Každopádne to nevidím s tým zlatom tento týždeň ružovo, no uvidím.
      :club: Na druhú stranu som sa zúčastnil prvého coachingu s Twinnom, čo som rád, že som sa konečne donútil. Osobne by som skôr preferoval live hru, kde by som videl hlavne tie kvázi maličkosti, podľa ktorých by som si mohol prispôsobiť svoju hru a vyplniť nedostatky.
      :club: Na zajtra si herné plány robiť nejdem, pretože mám plány osobné, možno stihnem ráno zahrať krátku session ale to bude asi tak všetko. Prikladám ešte výsledok.

:heart: Výsledok session: -0,52$
      :heart: Výsledok session v BI: -0,13
      :heart: Aktuálny bankroll: 209,59$
      :heart: Aktuálny bankroll v BI: 52,388
    • mantisson
      mantisson
      Bronz
      Registrace: 18.11.2009 Příspěvky: 35
      Ahoj Aver77,

teda ! musím ti pogratulovat k raketovému startu. Já jsem nedávno taky začal po dlouholeté pauze a rybím krokem rostu na NL2. Líbí se mi tvé tvrdé nároky, které na sebe kladeš a celkové uvažování, které jsem zahlídl v tvých postech. Jelikož máme spousty společného rád bych se k Tobě připojil a založil studijní skupinu pokud bereš NL2 hráče s týdenním plánem odehrát 20-25h (nejradši bych dal víc, ale jsem v situaci Cornieho. Jsem manažer a celkově víc času nenacházím. Věnuji tomu vše volné co najdu. Jedu to tak momentálně 3 týdny a nemíním polevit ). Momentálně dřu ještě s hráčem komedjant který beatuje nl10 avšak víc hlav víc ví ;)

Každopádně lovu zdar a nějakou tu smůlu protivníkům :-)
      Držím palce a budu ti to tu pravidelně sledovat
    • Aver77
      Aver77
      Bronz
      @mantisson V prvom rade dík za návštevu. Tvrdé nároky byť musia, predsa len sa snažím vybluffovať royal flush :f_biggrin: .
      Čo sa týka tej skupiny, ako presne to myslíš? Niektoré tieto aktivity sú mi neznáme ale rád skúšam nové, čiže zhruba by sa dalo so mnou počítať. Druhá vec je, že neviem, koľko budem mať teraz času, teraz mám veľa osobných záležitostí. Každopádne sa nejako dohodneme a hádam sa čas nájde.