BLOG : elevanty [Ještě jsem to nevzdal]

• elevanty
      elevanty
      Bronz
      Registrace: 30.04.2012 Příspěvky: 965
      Zdravim všechny co navštívili můj blog. Představení v rychlosti.
      Jmenuju se Honza, je mi 18 let, poker hraji nebo se pokouším hrát asi tak rok.

Zkusil jsem opravdu všechno co se pokeru týče. Vždycky jsem chtěl být nějaký uznávaný NL1000(alespoň) reg :f_biggrin: . Jenže taky jsem vždycky chtěl vydělávat peníze pokerem. Cesta na NL1000 by byla dlouhá trnitá a možná by to nebylo jak v pohádce že bych se nakonec se šel se svou princeznou :D .

Z toho důvodu jsem si vybral 6max SNG a HU SnG. Momentálně se nacházím na entraction. Kde se snažím nastartovat ,,kariéru,, :f_biggrin: . HU SnG tam bohužel skoro neběží tak hraju jen 6max SNG. Rád bych postnul nějaký graf, ale můj bankroll is too small na to abych si koupil HEM :s_cry: .
      Snad brzo bude :s_cool: . Ještě bych rád zmínil, že jsem sice zavrhl trnitou cestu za snem :f_biggrin: , ale jako správný HERO si v rámci cornieho výzvy střihnu PLO ! (ale až budu aspoň na 5eurovkách ). Teď se budu plně věnovat SNG.

Moje cíle:

:spade: Krátkodobé :

:diamond: Dělat alespoň 0% ROI
      :diamond: Dostat se do Září na 3€
      :diamond: Narekovat dost abych splnil endurace challenge

Prozatím vše, aby jste zvládli přečíst, reportovat ze začátku budu určitě často, zatím Zdar.

elevanty
  • 114 odpovědí
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      PRVNÍ UPDATE

:diamond: Za měsíc srpen už mám splněno 2 dny do endurace challenge na 24hpoker.
      :diamond: Mám kladné ROI po 482 trnys( mám na 24hpoker stejný nick jako tady ale pššt) :f_biggrin:

Cíle prozatím plním, tak doufám, že to vydrží a snad se i zlepší :s_cool: .
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      9.8.2012
      Games played: 686
      roll: 115,80€ (-5,25)
      cashouts: 0
      VIP: 168

Budu reportovat touto formu a pár slovy k tomu. Runuju nahoru dolu, kvůli absenci softwaru chybí EV křivka, ale zbytečně bych se nervoval :f_confused: .

Výpadek 24hpokeru mě obral o 2 dny kdy jsme měl určitě v plánu hrát a nahrát další dny do endurace challenge. I tak doufám, že to zvládnu.

Doufám, že mi někdo poradí, chtěl bych se zeptat když hraju 1€ a vybuduju něco na shot, tak pak to mixuji a fakt psychicky si dávám pozor hlavně na ty 2€ a to neni optimální a prostě příde mi taky, že flipy na 2€ nevytáčim a tak :f_biggrin: .

Jak to děláte vy ? Mixujete nebo druhý den zapnete jen vyšší limit ?
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Já osobně mixuji. Hraji FR SNG Speedy. Hraju 8 stolů převážně. Ono mixuju 2 limity, ale v té rychlosti si nestačím všímat, který limit na stole zrovna mám, takže mě to tak netiltuje :D

Před 2 měsíci jsem hrál na bwinu a tam jsem hardwarově nezvládal více jak 4-5 stolů a když jsem měl 2 limity, tak jsem si toho hodně všímal a prostě si ty prohry toček více bral :D :D Je třeba si toho nevšímat :)
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      WELCOME to my blog :f_love: . První reakce, už jsem si začínal myslet, že sem nikdo nic nenapíše :f_biggrin: .

Rád bych se vložil aspoň graf ze sharkscope, ale ještě jsem tady obrázky nevkládal takže když ho vyfotím printscreenem tak přes jaký příkaz ho sem dostanu ?
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      Držím palce... :)

Tak dúfam že budeš mať ROI o niečo lepšie ako 0% :D

Prajem veľa šťastia a nech aj niečo zarobíš :)

Do budúcna... neber si prehry tak osobne... každý prehráva a je jedno či prehráš 10-15 turnajov za sebou a nebol si v nich ITM... Hlavne nech robíš dobre EV+ Pushe/Foldy :f_biggrin:

Aspoň ja som si už zvikol ... Keď prehrám cca 10 turnajov za sebou alebo už som nebol 400 turnajov v pluse tak to berem v klude :D Skor ma vie naštvať že som prehral už 35 BI a ďalší BI odpálim kvôli "mäkkému tiltu" :f_biggrin: to ma skôr štve ako variance
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      krys94 původně napsal
      Držím palce... :) ...

ma skôr štve ako variance
      Díky za podporu, tak ROI bych rád měl větší jak 0%, ale s tím kolik toho narakuju mám skoro 100% rakeback což je hodně fajn :s_love: .

Reportovat budu asi podle turnajů, další report dám na 1000, tak zatím všem přeju GL a pevné nervy.
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      Opět zdravím, mých pár čtenářů. Jezdím nahoru dolu, z kopce do kopce, a v jednu chvíli jsem si myslel, že už to pěkně pojede, ale zatím jsem ve stavu,, Kde je ten zatracenej rakeback,, :f_biggrin: .

http://imageshack.us/photo/my-images/254/graf1b.jpg

Tak něco aby jste viděli jak vypadá horská dráha, akorát nevím proč Sharkscope ukazuje špatné ROI :f_frown: (ukazuje vyšší než by měl).

15.08.2012
      Games played: 1028
      roll: 109,36€ (-11,69)
      VIP: 249(+81)

Dělám stále mnoho chyb, nejhorší je, že dělám takové ty kraviny, kdy si sám řeknu co má a stejně mu to zaplatím :f_confused: . Když se mi podaří splnit endurace challenge, tak si za to koupím buď HEM2 a nebo Wizz, co bych jsi měl koupit dříve ?

EDIT : Obrázek se mi tady neotevřel protože nejdřív byl neplatný, pak ani nešel zkopírovat tak, nevím. I tak si ho můžete prohlídnout a ještě si ho rozklikněte dal jsem ho malej :f_cry:
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      Registrace: 23.12.2009 Příspěvky: 416
      kup si hem2 a wizzarda si stahni 30denni trial a dalsi mesic si ho kup ;) driv davali k wizovi dve licence nevim jak je tomu ted, tak si to zkus koupit s nekym na pul..
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      Další update, aby tento blog vidělo více čtenářů. Doufám, že vás zaujme, zatím to docela skomírá :f_confused: .Věřím ve zlepšení.

Včera jsem si přečetl docela motivující článek s heslem : All you need is volume. :s_cool:
      Popravdě, je to krutá realita. V těch super turbech jezdím nahoru, dolů protože honím rake na endurace challenge jak jsem vzpomínal výše. Hra tím trpí. Jenže 1.9 můj roll může být i o 300% větší než 1.8. Takže u mě platí určitě ,,All you need is volume,, :s_evil: .

20.08.2012
      Games played: 1345(+317)/ za 4 dny s mým časem bych chtěl víc
      roll: 139,56€ (+30,2)
      VIP: 319(+70)

Zítra mi příde 30€ z FDB, upřímně z možných 120€ jsem získal 25%. Nejdřív mi to připadalo, jako epic fail, jenže při hraní 1€ SNG při raku 0,10€ musím odehrát 1500SNG za měsíc( hrál jsem sem tam i cg pro odpočinutí nebo když jsem neměl grind den). Chci jen říct, že jsem nechtěl měsíc prosedět u pc a hlavně abych to clearnul ceelé bych musel dát 6000 SNG za 30 dní, to je pro mě zatím unreal.

Snad jednou, s dvěmi LCD monitory, lepší myškou, i lepší klávesnicía hlavně lepším PC. Grindím si pro nový set up a začnu notebookem, který budu potřebovat i za rok na vysoké. Kdyby někdo věděl o nějaké bezva bombě, takmi dejte tip prosím :f_cool: .Nemusím to celé vygrindit mám to v plánu dlouho, jen to mám jako cíl prozatimní.

Zkrátkého update se stala slohová práce. Tak všem co dočetli děkuju :s_evil: . A těď nějaká music.

• elevanty
      elevanty
      Bronz
      Weeeeee Jsem GOLD :f_love:
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      Řekl jsem si, že budu updatovat aspoň po 500 turnajích, jenže prostě když se daří musim to všem ukázat, abych si pak mohl zase poplakat :f_cool: .

22.08.2012
      Games played: 1539(+194)
      Broll: 174,76€ (+35,2)
      Bonuses :59,89€(+58,89)
      Cashouts: 0
      VIP: 361(+42)

A graf : http://imageshack.us/f/38/fraf3jpg.png/

EDIT: Obrázky, když vyfotím printscreenem, a uložim a uploadnu na imageshack, tak se ukládají v png. Pak se to musím dávat přes odkaz, a rád bych aby ty grafy byly vidět rovnou a nemusel na ně každý klikat.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      stačí když to rozklikneš a až ten následnej obrázek je v jpg. a ten můžeš už vložit...
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      elevanty původně napsal
      Řekl jsem si, že budu updatovat aspoň po 500 turnajích, jenže prostě když se daří musim to všem ukázat, abych si pak mohl zase poplakat :f_cool: .

22.08.2012
      Games played: 1539(+194)
      Broll: 174,76€ (+35,2)
      Bonuses :59,89€(+58,89)
      VIP: 361(+42)

A graf : http://imageshack.us/f/38/fraf3jpg.png/

EDIT: Obrázky, když vyfotím printscreenem, a uložim a uploadnu na imageshack, tak se ukládají v png. Pak se to musím dávat přes odkaz, a rád bych aby ty grafy byly vidět rovnou a nemusel na ně každý klikat.
      Ahoj drzim palec aby to slo stale jak na poslednim grafu!

Kdyz na imageshack nahrajes obrazek dole v tech polickach mas ze "direct link" ten skopirujes tady das nahore kdyz pises vlozit obrazek a tam skopirujes ten link a je hotovo ;) snad to bude podle mojeho navodu fungovat ;)
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      Vítám vzácnou návštěvu :f_love: . Dík že jsi se stavil a taky za radu. Příští update dám po 2000sng, a zkusím to podle tvojí rady a ostatních, kteří mi také poradili.

Zatím GL :f_p:
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      UPDATE

28.08.2012
      Games played: 2026(+487)
      Broll: 183,46€ (+8,7)
      Bonuses :59,89€(+0)
      VIP: 465(+104)

Graf :

Už mám BR podlde kterého můžu hrát 2€ sng( doržuji 100 BI BRM), ale v podstatě pořád hraju 1€, a až příde endurace challenge, tak budu mít BR i na 3€.
      Problém mám, ale v tom, že jsem nevyhrál dostatečný počet BI ani na 2€, vím, že rakeback se do toho počítá, ale můžu v pohodě přejít na 2€ + mixovat 3€ ? :f_confused:

Přeji GL :s_grin:

Jinak: Připadám si jak uplnej debil, už 3 lidi mi tady napsali jak na ten graf, a udělal jsem to uplně přesně podle toho co jste mi napsali, ale pořád mi tady skáče : Jeden z obrázků je neplatný ... WTF !!? :f_mad: .

Doufám, že někoho z vás napadne, co tam pořád dělám špatně :f_cry: .
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

opravil jsem ti to a hodil jsem ti graf do spoileru....;)

máš špatný link, musíš na Imageshacku vpravo dát Link to share this image, potom zkopírovat ten Direct link a nahrát u nás pomocí ikony Vložit obrázek....

a máš pěkný blog, sitka taky jedou, takže jen tak dál... :s_thumbsup:

GL :P
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      Děkuju, tak teď po polopatickém vysvětlení už to půjde :f_love: . SnG jedou a doufám, že pojedou, i když vím, že cashovka není od věci vzhledem k tomu co nabízí PSGY.

Pro mě jsou teď SnG lepší protože už od 1€ můžu vydělávat nějaké peníze, na cashovce podle mě ani na NL10 bych nezvládl tolik kolik na SnG( víc jak NL10 určitě nemám skill, i když :f_biggrin: .

Můj problém byl a možná stále je v tom, že jsem hrozně přelétavý pták, hrál jsem snad všechno ale nic ne dlouho, a proto teď prostě pojedu SnG do konce roku, 1.9 zde napíšu cíle, A když je splním uvidím co dál
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      AUGUST

Takže, jelikož už v sprnu nic nenahraju na 24hpokeru, tak je čas na ,,malé,, shrnutí.

Startovní bankroll byl 121,05€, s kterým jsem začal drtit 1€ 6max Super Turba.

Jak jsem na tom, ještě upravím až dojde endurace challenge, v době kdy by měla přijít + další část rakebacku budu na Dočesný s pivem v ruce, tak bych toho asi moc nenapsal :f_biggrin: , proto to píšu teď.

Graf :

Avg buy-in: 1,39€
      Games played : 2123
      ROI : SS ho ukazuje špatně, nevíte někdo jak to :f_confused:
      jinak teda ukazuje 4,8%

podle výpočtu (57,11/2123*1,39) = 3,74 %, což je na první měsíc od kdy to beru vážně fakt pěkné podle mě

Rakeback : 61,19€( první část)
      Endurace challenge : 138,45€
      FDB : 33,9€
      Profit ze hry : 57,11€

Celkový profit : 290,65€

První měsíc a takový profit, jsem nadmíru spokojen :f_love:

Současný bankroll : 411,70€

Checked/failed

Cíle byly : Dělat alespoň 0% ROI - checked
      Dostat se do Září na 3€ - checked
      Narekovat dost abych splnil endurace challenge - checked

Cíle na Září :

:heart: beatovat 3€ 6max super turba na 24hpokeru
      :heart: větší profit jak v září
      :heart: 1500 SNG
    • elevanty
      elevanty
      Bronz
      Je to tady první crying post :f_confused: . Upřímně fráze typu : All you need is volume ! Na ně říkám really ? :f_eek:

Poslední 4 dny se něco stalo a já nevím co, najednou 1/3 hand rozhodnutí na bubble absolutně netuším co je tam správně, předtím to nebylo.
      Né že bych se zhoršil, spíš jsem o tom tolik nepřemýšlel.

Stáhnul jsem si trial Hem1 a wauw, řekl jsem si Are you fucking kidding me, že sjem někdy mohl hrát bez statů ROFL.

Graf abych si trochu odpliv, nejvíc mě ale vytačí to když na bubble short proti bigstackovi vždycky vyhraje a následně skončím třetí, to bych zvracel.

Jen se ptám jeslti bude nějaké video o bubble v 6maxech, a nebo si budu muset zaplatit nějaký coaching i když nevím z čeho popravdě s mým BRM.
      Koukněte se na to umístění na bubble, volume je malé ale něco asi dělám špatně.

Graf :
      :