[DoN] 1$ 6max DoN, TT na bublině

• azukaj
      azukaj
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 343
      Chtěl bych se zeptat, jestli jsem zahrál správně tuhle handu. Byl jsem s TT na buttonu na bublině v 6max DoNu za 1,2$. Bohužel se mi neukládala historie (teď už je to napraveno), takže mám obrázek :D Snad to nevadí, mi se to zdá i přehlednější než ten výpis. Jména hráčů jsem odstranil.
      http://leteckaposta.cz/559777309
      Asi se vám to nebude chtít stahovat, ale nevím, jak jinak to sem dát.
      Ještě to zkusím nějak zjednodušeně přepsat.

50/100 blinds

MP3: 1,190
      CO: 3,630
      Hero (BU): 2,245
      BB: 1,935

Preflop: Hero is BU with 10h10d
      MP3 all-in 1,190, CO calls 1,190, Hero fold

Hráč na CO hrál hodně loose, dorovnával skoro všechno, i all-iny v podstatě s čímkoli, takže jsem o all-inu přemýšlel, nakonec jsem ale zahodil. Hráč na MP3 hrál spíše tight. Moje image u stolu asi v tuhle chvíli není nijak podstatná.
  • 2 odpovědí
    • Lancarda
      Lancarda
      Bronz
      Registrace: 17.06.2012 Příspěvky: 8
      Já osobně bych to callnul jen pokud by call nenarušil můj stack, což v tomhle případě tak neni. Zbyla by ti půlka, pokud by točka nevyšla tak by jsi byl short ty. Anebo bych to dorovnával jen s AA, KK. Můj skromný názor :) Takže podle mě dobrej fold. Udělal bych to samé :)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      fold je urcite ok, zbytocne riskujes polku stacku, ked short uz je v all ine a dostal call. Ak by ak short zdablil tak mate vsetci rovnake stacky a nic sa nedeje. Tu by som calloval tak QQ+