Koupě chytrého telefonu

• 13 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      tohle je strašně obecný :) to je jako kdyby si napsal že chceš koupit noťas co má monitor :) napiš cenový rozmezí, co od něj čekáš atd atd :)
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 391
      A do jaké ceny si ten telefon představuješ ? Samozřejmě v současnosti by ti asi každý řekl Samsung galaxy SIII, nebo HTC one X.

Já osobně mám starší HTC Wildfire S a jsem spokojený, stačí mi... Celkově se mi líbí zpracování andoridů u samsungů či HTC. U Sony už tolik ne...

Pokud budeš mít v plánu do mobilu nahrát nejnovější "Ice cream" android, tak se spíš při výběru řiď tím, na které mobily to půjde... Hodně relativně ne moc starých samsungů a HTC ho nepodporuje, naopak Sony skoro všechny..
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 499
      cena tak do 8000

dobrá přehlednost a ovladatelnost, budu ho hodně využívat na brouzdání po netu tak by bylo dobrý kdyby baterie něco vydržela
      jinak žádné extra nároky nemám
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 391
      Výdž baterie je celkově slabost smartphonů, asi najdeš těžko něco co vydží víc jak dva dny při "plné vytíženosti"

Pokud chceš mobil víceméně na internet doporučil bych Samsung i9000 Galaxy S. Nevím jak je to s dostupnostíí momentálně, ale sehnat by se do 8k měl dát :)

Potom se ještě nabízí Samsung Galaxy W, ten by měl být k dostání v pohodě, je trochu lepší na výkon. Ani do jednoho ale nedostaneš ice cream android...

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&catcomp=1&section=63&itemlist=20232%2c29803

Se sony ti ale neporadím, jak jsem psal nelíbí se mi provedení systému...
    • elevanty
      elevanty
      Stříbro
      Registrace: 30.04.2012 Příspěvky: 963
      Určitě Samsung,jestli si ho můžeš koupit s nějakým odbrým paušálem tak se dá koupit i Galaxy SII do 8OOO což je asi nejlepší nabídka na trhu : výkon/cena
    • Johnysek
      Johnysek
      Bronz
      Registrace: 04.03.2009 Příspěvky: 157
      Osobně mám v plánu taky kupovat, ale počkám až vyjde Windows phone 8
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      Dobrý poměr cena/výkon do 8k nabízí HUAWEI Honor U8860 nebo o něco horší alternativa Sony Ericsson Xperia ARC S. Být tebou tak za 8k koupím Galaxy S2, hodně lidí je prodává že to třeba dostali ke smlouvě a tel. už mají. Nebo bych šáhl po šedým dovozu.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Win 8 bude jako Visty... propadák jako prase. Říkal jsem to od začátku a už se k tomu i schyluje.

Osobně, co se smartu týče, bych kupoval HTC bez ohledu na cenu. Jsou to příjemné a bezproblémové mobily. Řada Galaxy je samozřejmě dobrá, ale není to nic pro mě :D Chvíli sem se s dvojkou zabával a moc mě to neoslovilo.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Já mám HTC Desire Z - kvůli hardwarové (výsuvné) klávesnici ... a nemůžu si to vynachválit... na psaní smskek, mailů, i hledání na netu je to bezkonkurenční ...navíc si nemusím patlat na displej pořád a nesnižuje to "užitnou plochu" tím, že by se mi tam zobrazovala klávesnice.

A taky poměrně vydrží... spadla mi na něj z poličky ze 2m flaška vína a je pravda, že to odnesl dotyk+displej, ale jinak rám vydržel a mobil jede dál....
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      MaloHp původně napsal
      Win 8 bude jako Visty... propadák jako prase. Říkal jsem to od začátku a už se k tomu i schyluje.
      Win8 a WP8 su ale dve rozdielne veci ;)
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      MaloHp původně napsal

Osobně, co se smartu týče, bych kupoval HTC bez ohledu na cenu. Jsou to příjemné a bezproblémové mobily. Řada Galaxy je samozřejmě dobrá, ale není to nic pro mě :D Chvíli sem se s dvojkou zabával a moc mě to neoslovilo.
      Nemůžeš říct, je to HTC tak je to dobrý ... sám sice HTC mám ale kupoval sem ho kvůli dobrým parametrům za dobrý peníz. Každá značka vydává několik tříd telefonů, a pokud si koupíš vlajkovou loď např. u motoroly nebo u HTC neuděláš chybu ani v jednom případě, jasně že se parametry budou lišit ale plusy a mínusy budou u obou zařízení a budeš muset udělat kompromis.

Tady jde spíš o to vybrat střední třídu telefonu která nabízí co nejvíc za co nejmíň peněz.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Čau , mám HTC Sensation a nemůžu si ho vynachválit.
    • zvire
      zvire
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 242
      Ahoj, teďka jsem psal komentář k rychlé zprávě o ICS na P990... Tak ho sem přihodím třeba se bude hodit... LG OPTIMUS 2X (P990) je dle mého názoru dobrý telefon a dá se teď koupit levně jak novej tak použitej...

telefon jsem koupil před rokem a jsem s ním spokojen… Je to rychle, telefonuje, smskuje, emailuje, fotí, natáčí a hry se na něm hraji bez problémů a sekaní… víc od něj nepotřebuji…

Jediné co tak, že to jednou ze 100 přechodů z foťáku do galerie spadne a galerii si musím pustit ručně…

Aktuálně používám CM7 včetně kernelu a módu na foťák z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1421425

Vyzkoušení různých ROM(od CM7 přes MUIU až k experimentům s CM10), než jsem vybral tuhle (a jsem s ní spokojen) mi trvalo asi týden, s tím že jsem tomu věnoval navíc od běžného používání 2h denně…

Nevím, co od toho všichni čekají, ale asi mi něco uniká…. Až dorazí CM10 (jak se píše výš) tak ji určitě vyzkouším, ale nemyslím si, že by byla blbost koupit tento telefon... Rychle se ho zbavovat protože LG nevydá ICS už podle mě blbost je…

Jestli tohle čte někdo, kdo se rozhoduje, jestli si koupí tento telefon tak bych mu ho klidně doporučil (samozřejmě si ho nesmí kupovat pro nějakou mě neznámou funkcionalitu čistě ICS+). Ideálně koupit od nějakého člověka, co to musí rychle prodat pod cenou, protože to prostě nemá nejnovější Android…