Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] Ukázkové handy

• Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      pro lepší zlepšování vašeho skillu by bylo dobré,kdyby jste k handám psali i důvody zahrání a vaše myšlenkové pochody :f_biggrin:

Např.

PartyGaming - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 84bb
      Hero (SB): 100bb
      BB: 100bb
      UTG: 32bb
      MP: 180bb
      CO: 110bb - minimálně VPIP/PFR/AF/3-bet/WtSD/počet hands a pak informace důležité pro konkrétní handu...v tomto případě steal z CO/Fold to 3-bet,Fold to c-bet in 3-bet pot a dynamika...např. 3-betoval jsem ho po třetí za poslední dva orbity nebo read např.: tímto sizingem otvírá slabší range,QQ+,AK otvírá za 4bb...

Hero posts SB 0,5bb, BB posts 1bb

Pre Flop: 1,5bb Hero has x:club: x:heart:

fold, fold, CO raises 3bb, fold, Hero raises 10bb, fold, CO calls

3-betuju,protože...(hodně folduje na 3-bety,callne mě s horší handou...)

Flop: (21bb, 2 players) x:club: x:heart: x:heart:
      Hero bets 11bb, CO calls 11bb

C-betuju proto a tolik,protože si myslím že...(ho flop minul a chci sebrat dead-money,má horší handu se kterou jednou callne a foldne na turnu...)

Turn: (42bb, 2 players) x:diamond:
      Hero bets 30bb, CO calls 30bb

Posílám druhý barrel takové velikosti,protože si myslím že...(na flopu floatoval s OC které chci vyfoldovat,mám value-bet proti jeho range...)

River: (101bb, 2 players) x:spade:
      Hero bets 49bb and is all-in, fold

Shovuju,protože si myslím že...(mám profitabilní shove proti missnutým draw a druhým párům,které foldne,mám value shove proti TP s horším kickerem...)

Hero wins

PartyGaming - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 84bb - 10/8
      SB: 100bb - 75/10
      BB: 100bb
      Hero (UTG): 100bb
      MP: 180bb - 16/14
      CO: 110bb - minimálně VPIP/PFR/AF/3-bet/WtSD/počet hands a pak informace důležité pro konkrétní handu...v tomto případě Call OR,Fold to c-bet F + T,raise C-bet...

Hero posts SB 0,5bb, BB posts 1bb

Pre Flop: 1,5bb Hero has x:club: x:heart:

Hero raises 4bb[/color],fold, CO calls, fold, fold, fold

Open-raisuju looser,protože...(za mnou sedí nitky a na SB je whale se kterou chci hrát)

Flop: (9,5bb, 2 players) x:club: x:heart: x:heart:
      Hero bets 7,5bb, CO calls 7,5bb

C-betuju proto a tolik,protože si myslím že...(mám lepší handu a CO mi s horší handou tento sizing zaplatí)

Turn: (24,5bb, 2 players) x:diamond:
      Hero bets 18bb, CO calls 18bb

Posílám druhý barrel takové velikosti,protože si myslím že...(mám pořád lepší handu CO zaplatí i druhý barrel,na raise folduju,protože raisne jen set...)

River: (60,5bb, 2 players) x:spade:
      Hero checks, CO checks

Check/folduju,protože si myslím že...(tato karta pomohla soupeři a už nemám value-bet,ale se vším co porážím checkne behind...)

Hero wins

Snažte se napsat odhad range na každé street a jak se mění s další kartou,po akci soupeře a proč...

Pište i jaký máte plán na další streets na jaké karty a proč...

Těšíme se na zajímavé analýzy :s_wink:
  • 6 odpovědí