Problém zobrazenia stránky PSGY

• Patrik072SVK
      Patrik072SVK
      Bronz
      Registrace: 08.05.2012 Příspěvky: 83
      Čaute,

mám opäť zase raz problém. Tentokrát sa jedná o zobrazenie stránky PokerStrategy cez akýkoľvek prehliadač v mojom notebooku. S najväčšou pravdepodobnosťou je problém u mňa, ale neviem, čo by to mohlo byť.

Popis problému + obrázky:
      - stránku mi zobrazuje akokeby len vo forme textov, ktoré sa dokonca občas prekrývajú, viď screenshoty (nešlo mi ich dať tak, aby sa zobrazili normálne... kdesi tu na fóre som čítal, že to pri basic statuse ani nejde + dajú sa tam aj tak lepšie priblížiť).

http://imageshack.us/photo/my-images/194/psgy1.jpg/

http://imageshack.us/f/521/psgy2.jpg/

Čo je ďalej divné je to, že ak idem do sekcie Videa a dám nejaké vyhľadať, nič sa nedeje, notebook nereaguje na môj výber. Nezamrzne, len jednoducho akokeby som ani nič nestlačil.

Ostatné stránky mi idú normálne, bez problémov,len pri PSGY je problém. Neviem, či mi chýbajú nejaké zásuvné moduly, alebo kde je vlastne chyba.

Čo som na vyriešenie problému skúsil:
      - zmeniť rozlíšenie (momentálne 1920x1020, orientácia na šírku),
      - vyhľadať niečo o podobnom probléme na internete, našiel som však len pár ľudí s podobnými, ale nevyriešenými problémami,
      - popozerať či mi nechýbajú nejaké zásuvné moduly (moc som toho ale nezistil),
      - pripojiť sa na PokerStrategy z iného PC (tam to šlo dobre),
      - zmeniť prehliadač,
      - prehľadať PSGY, či sa to náhodou nedá niekde nastaviť,
      - napísať sem na Support (týmto ich pozdravujem, už ma musia mať za idiota :s_biggrin: )
      - nakoniec tie posledné zúfalé- reštart PC, re- login na PSGY.

Problém pretrváva nejaký ten týždeň, obmedzuje ma to pri prehliadaní stránky + sekcia videá nejde vôbec. Najprv som bol v tom, že sa to dá po čase do poriadku, lebo notebook bol nový a dosť sa inštalovalo, no problém pretrval od začiatku.

Jednoducho ma zasiahol už asi dvojmesačný BADRUN vo všetkom, z ktorého sa neviem vymotať :) .

Za tipy budem samozrejme vďačný, prajem pekný deň.
  • 14 odpovědí