Poker vs. ženy

• svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      Vím že už jedno téma (poker a přítelkyně) tady je ale tohle téma nepojednává o trvalých přítelkyních ale o těch "dočasných" (čti. zrovna se jí snažím sbalit) protože přítelkyni se kterou už nějaký ten pátek chodíte (byldíte) můžete flákat daleko víc než čerstvej úlovek.

Chci se zeptat hlavně těch lidí co hrají/věnují se hře 5h denně + (Názory ostatních jsou samozřejmě taky vítány!)

:diamond: Jak kombinujete grind s ženskejma? Když např. v 5 hodin dorazí z práce a zrovna v tu dobu se začíná rozjíždět traffic a vy máte možnost jít lovit namísto bab ryby.
      :diamond:P okud to máte rozehraný na více stranách a chcete udržet všechny "vztahy" horké, kdy vlastně hrajete? :D Podobná otázka jako první ale nastane problém když je víc samiček a každé se musíte věnovat v průměru 2 dny týdně, především ve večerních hodinách. To už se nedá stíhat vážně nic :f_cry:

:spade:P tám se na to protože tyhle dvě věci skloubit nedokážu ani kdybych se rozkrájel nebo co. Když někde randím vyčítám si že nehraji poker a naopak. Nejde o to že bych neměl nějak srovnané priority. Ale každý člověk má nějaké potřeby a podle mě život bez žen je jak týden bez neděle (nebo jak to jen přirovnat). No a pak se člověk diví, že jeho progres pořád nepřichází.
  • 15 odpovědí
    • rotpar
      rotpar
      Bronz
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      no budem to tu sledovat, pretoze toto ma zaujima ajked ja mam stalu priatelku, akonahle sa venujem pokru 2 hodine denne uz je zrazu obravsky problem.

tak vela zdaru nech najdes riesenie, idealne je ulozit babu spat a grindit potom , ale to zase nemusi byt traffic
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Taky budu sledovat i když mám stálou přítelkyni.... ale jak to tak pozoruju, mám docela štěstí.... není problém, když grindím třeba i 6-8 hodin denně ..ona si taky občas pinkne nějaký freeroll nebo SnG za pár centů...
      Vysvětlil jsem jí, že se chci pokerem časem živit (ted to vypadá dost nereálně, po mém swingu -90BI) a tak je to vlastně jako bych byl v práci...
      zkuste to taky :D
    • rotpar
      rotpar
      Bronz
      no myslim , ze ak by som daval 3k $ za mesiac by vobec nereptala , horsie vsak je ze mi to vyjde cca 3$ obcas v pluse obcas v minuse :-)

takze ma povazuje za gamblera a poker za stratu casu, a nie a nie prelomit tu smolu co ma obcas postretne je den ked prehram aj 5 SNG turnajov za sebou a vobec nei mojou vinou, ale zas je den kedy z horsimi kartami vyhram ja

na depozit turnajoch pravidelne vypadam na AK vs AX kedy superovi to X dojde alebo ja mam TT-KK a dorovna moj all in manik s AX kde x je pod T

toto ma nasiera neskutocne, pretoze nehram zle ale ked mi toto spravi chlapik po mojom AI, tak padam na kolena a standartne na turnajoch sa mi stane nasledovne AI pred flopom

ja AJ on K alebo Q s nejakou malou a pridemu postupka a mne AJ :-)) dto idem do kolien.
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      rotpar ty si z toho udelal dobrej crying post :D

prijdes v pet a do sesti si das jidlo, sprchu, internet a do osmi muzes jit nekam posedet. easy game

• svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Dureks původně napsal
      rotpar ty si z toho udelal dobrej crying post :D

prijdes v pet a do sesti si das jidlo, sprchu, internet a do osmi muzes jit nekam posedet. easy game
      Nevím jaký zkušenosti máš ty, ale 2 hoďky ... to moc nezabere. Jinak k těm stálým přítelkyním jak jsem říkal jde to víc flákat když už s někým jste delší dobu, což není můj případ.

@NeznyDebil: Bohyně !!!!

Jinak pokud se před nějakou slečnou zmiňoval (nedělám to) že hraju poker a v nejbližích letech neplánuju pracovat nevím jaké reakce bych se dočkal :D něco ve stylu "tak čau"
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      to si piš (když už pořádně neumím poker hrát, aspon se všude chlubím že můžu :D )
      btw, je i tady, na PS (sice ne moc aktivní, ale je)
      http://cs.pokerstrategy.com/community/profile/SweetAgat
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      NeznyDebil původně napsal
      Taky budu sledovat i když mám stálou přítelkyni.... ale jak to tak pozoruju, mám docela štěstí.... není problém, když grindím třeba i 6-8 hodin denně ..ona si taky občas pinkne nějaký freeroll nebo SnG za pár centů...
      Vysvětlil jsem jí, že se chci pokerem časem živit (ted to vypadá dost nereálně, po mém swingu -90BI) a tak je to vlastně jako bych byl v práci...
      zkuste to taky :D
      Ty voe! Te se drz a nepoustej! Co ja bych za takovou dal :f_biggrin:
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      2 hodiny sou v pohode v tejdnu. jenom skaknout nekam na kafe pokecat. nebo kino se da stihnout. nebo prijde k tobe posedet na chvili. aspon to bude vypada, ze si mate porad co rict. vetsi akce muzes delat o vikendech. jeden cas sem se takhle schazel s jednou holkou a skoro pokazdy mi rikala ty samy storky :) ) takze od ty doby jsou 2 hodiny ok :D

nebo si to rozdel podle dnu a drz se toho
    • bivoj
      bivoj
      Bronz
      Registrace: 11.04.2011 Příspěvky: 179
      Mně jednou řekla: "Kdybys tak foldoval mě místo těch karet." :f_biggrin:

od té doby, když je u mě, poker nezapínám :f_confused:
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Dureks původně napsal
      2 hodiny sou v pohode v tejdnu. jenom skaknout nekam na kafe pokecat. nebo kino se da stihnout. nebo prijde k tobe posedet na chvili. aspon to bude vypada, ze si mate porad co rict. vetsi akce muzes delat o vikendech. jeden cas sem se takhle schazel s jednou holkou a skoro pokazdy mi rikala ty samy storky :) ) takze od ty doby jsou 2 hodiny ok :D

nebo si to rozdel podle dnu a drz se toho
      EDIT:
      myslím že tohle je hodně individuální některý sou náročnější některý míň jinak ale pokud jdete např. do kina a pak spolu máte něco mít tak je asi dost neslušný hned po akci na sebe hodit hadry a frčet dom "sorry musim grindit" :D , s těma víkendama máš pravdu, škoda že já o víkendech nemůžu :/ sick, to si pak zajde o dům dál :D jo a s někým s kým si nemám co říct je to "one and done" :D

jo a s těma dnama, tak nějak sem to původně dělal :) ale nějak to přestalo být efektivní
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Vse je o prioritach...
      1. Tyden je pracovni - takze z 8h pracovni doby lze jednoduse udelat 14h + 7h spanek + 3h relax. Aneb bezne bez prace nejsou kolace (takze vice prace = vice kolacu).
      2. Volnost - bez si kam chces, s kym chces, kdy chces.
      3. Vikend ma odjakziva prioritu vypadnout spolu pryc.

Za chvili budeme spolu 10 let, 10let bez hadky, mam cas na poker, na sve aktivity a nebyl zadny problem. Jake si to udelas, takove to mas.
    • rotpar
      rotpar
      Bronz
      @bruslar aby si nezistil ze brusli s niekym inym :-)

ale inak pekne, ale to musis mat podmienky v praci aby ti sef nekontroloval ze ficis na pokeri, ak by to zistil asi by nebol uplne rad

jedine ako si to viem predstavit je ze mas vlastnu firmu a je zabehnuta aj bez tvojich zasahov.
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      dlouho jsem premyslel, jestli to tu napsat nebo ne... ale tak treba to vyvola nejakou zajimavou diskuzi :D

Toto hlavne nejsou zadne rady, ale muj pohled na vec! Co clovek, to jiny nazor, jiny pristup k vecem.

Kdyz chce, tak at brusli (vi moc dobre, co ji ceka, takze si musi byt fakt jista)... Zeny musis udrzovat neustale v nejistote (nikdy by nemela vedet, co od tebe muze cekat) a nastavit jasna pravidla hry... Samozrejme se v necem prizpusobis, nechovas se jako debil a delas zenu spokojenou :) Navic behem tydne na ni cas mam - jen ne 8h denne. Na oplatku ma onu volnost, se kterou muze nalozit tak, jak uzna za vhodne.

V praci hrat nehrozi. Ale opet se to chce prizpusobit a nastavit jasna pravidla hry na obe strany (delam v IT):
      :diamond: jakmile nekdo zacne sledovat cinnost pocitace (pristup na web stranky apod.), jdu... ztratime tak vzajemnou duveru a navic clovek obcas potrebuje vypnout
      :club: delam si jen tu praci, za kterou jsem placeny - takze kdyz zvladnu praci misto 8h za 6h, tak mam 2h na cteni clanku/fora apod. Obcas udelam neco navic, vyuziji to v budoucnu. Toto ma jen sama pozitiva - praci stiham; kdyz chci pridat penez, tak mam argumenty; mohu v praci delat soukrome veci...
      :heart: nikdo si n...neji nez vetsina ostatnich zde + pochvaly + premie atd. Takze proc delat vic? Je blbost pracovat jako fretka - ostatni si na to rychle zvyknout a navic ztracis manevrovaci prostor u sefa na koberecku...
      :spade: vi se, ze nemam problem se kdykoli sbalit a jit o dum dal (v danem IT oboru se o praci fakt nebojim)... takze me nemaji cim strasit...
      :club: nejsem otrok a zivot je moc kratky... takze to chce vsude hledat kompromisy
      :diamond: ano, treba bych mohl mit vic penez nez mam - ale zase bych ztratil cas (kus zivota), se kterym mohu nalozit dle sebe...

Ano, mozna je to moc drze. Ano, spousta lidi v praci s tim mela a bude mit problemy. Nejsem tak naivni, abych si myslel, ze nevi, co v pracovni dobe delam (navic tamtamy funguji velmi spolehlive vsude) - ale vysledky je vzdy vyvedly z omylu. Za x let a ve dvou firmach me nikdo nevyhodil, nikdo si osobne nikdy nestezoval a vzdy, kdyz jsem chtel, dostal jsem pridano.

Kdyz ma nekdo problem, at mi ho rekne. Kdyz mlci, problem neexistuje. Takze neresim problemy, ktere defacto neexistuji...

Ano, muze to znit hodne naivne/prasacky/cokoli, ale me zivot vyskolil a dovolim si tvrdit, ze to mam v hlave srovnane a vim moc dobre, co a proc to delam. Holt nejsem klasicka vystrasena ovce...
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      bruslar původně napsal
      dlouho jsem premyslel, jestli to tu napsat nebo ne... ale tak treba to vyvola nejakou zajimavou diskuzi :D

Toto hlavne nejsou zadne rady, ale muj pohled na vec! Co clovek, to jiny nazor, jiny pristup k vecem.

Kdyz chce, tak at brusli (vi moc dobre, co ji ceka, takze si musi byt fakt jista)... Zeny musis udrzovat neustale v nejistote (nikdy by nemela vedet, co od tebe muze cekat) a nastavit jasna pravidla hry... Samozrejme se v necem prizpusobis, nechovas se jako debil a delas zenu spokojenou :) Navic behem tydne na ni cas mam - jen ne 8h denne. Na oplatku ma onu volnost, se kterou muze nalozit tak, jak uzna za vhodne.

V praci hrat nehrozi. Ale opet se to chce prizpusobit a nastavit jasna pravidla hry na obe strany (delam v IT):
      :diamond: jakmile nekdo zacne sledovat cinnost pocitace (pristup na web stranky apod.), jdu... ztratime tak vzajemnou duveru a navic clovek obcas potrebuje vypnout
      :club: delam si jen tu praci, za kterou jsem placeny - takze kdyz zvladnu praci misto 8h za 6h, tak mam 2h na cteni clanku/fora apod. Obcas udelam neco navic, vyuziji to v budoucnu. Toto ma jen sama pozitiva - praci stiham; kdyz chci pridat penez, tak mam argumenty; mohu v praci delat soukrome veci...
      :heart: nikdo si n...neji nez vetsina ostatnich zde + pochvaly + premie atd. Takze proc delat vic? Je blbost pracovat jako fretka - ostatni si na to rychle zvyknout a navic ztracis manevrovaci prostor u sefa na koberecku...
      :spade: vi se, ze nemam problem se kdykoli sbalit a jit o dum dal (v danem IT oboru se o praci fakt nebojim)... takze me nemaji cim strasit...
      :club: nejsem otrok a zivot je moc kratky... takze to chce vsude hledat kompromisy
      :diamond: ano, treba bych mohl mit vic penez nez mam - ale zase bych ztratil cas (kus zivota), se kterym mohu nalozit dle sebe...

Ano, mozna je to moc drze. Ano, spousta lidi v praci s tim mela a bude mit problemy. Nejsem tak naivni, abych si myslel, ze nevi, co v pracovni dobe delam (navic tamtamy funguji velmi spolehlive vsude) - ale vysledky je vzdy vyvedly z omylu. Za x let a ve dvou firmach me nikdo nevyhodil, nikdo si osobne nikdy nestezoval a vzdy, kdyz jsem chtel, dostal jsem pridano.

Kdyz ma nekdo problem, at mi ho rekne. Kdyz mlci, problem neexistuje. Takze neresim problemy, ktere defacto neexistuji...

Ano, muze to znit hodne naivne/prasacky/cokoli, ale me zivot vyskolil a dovolim si tvrdit, ze to mam v hlave srovnane a vim moc dobre, co a proc to delam. Holt nejsem klasicka vystrasena ovce...
      Myslím že by podobný názor (neříkám ve všem) měla mít dnes většina nějak longrunově přemýšlejících lidí. Jinak v dnešním světě asi nepřežiješ (co se ČR týče). Jinak pokud máš stálou přítelkyni tak to je easy game, v době když sem míval taky stálou tak sem tyhle problemy s časem neměl, ale díky že si přispěl.
    • rotpar
      rotpar
      Bronz
      @bruslar paradicka, nemam co by som dodal.