Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] postupka vs OESD

• KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Hodně agreisvní hráč, podle statů hrál 90% a 100% vsázek mě re raisnul

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$20/$40 Fixed-Limit Hold'em (2 handed)

Preflop: Hero is SB with 8, 9.
      BB calls, Hero checks.

Flop: (2 SB) Q, 7, J (2 players)
      Hero checks, BB bets, Hero calls.

Turn: (2 BB) T (2 players)
      Hero checks, BB bets, Hero raises, BB 3-Bets, Hero calls.

River: (75 BB) A (2 players)

Final Pot: 75 BB.
      Results follow:

Hero shows a straight, queen high(8 9).
      BB shows a straight, ace high(J K).

BB wins with a straight, ace high(J K).

Možná zbytečný dotaz, ale dalo se to zahrát i jinak, např jen callnout turn a foldovat na all in river ... ? i když bych tu handu stejně na riveru asi nikdy nefoldnul... a ten turn zase musím betnout kvůli draws :rolleyes:
  • 4 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Sry, je to nějak podivně zkonvertované, nebo je to fix limit, což je pro mě španělská vesnice :D

Použij prosím nějaký lepší konvertor, doporučuju tenhle
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Musíš kliknout na "přehrát handu" ;)

Nemáš nejmenší důvod jen callovat turn na takhle draw heavy flopu, musíš jednak chránit svou handu a svou akci (tzn. že pokud nějaká scary karta přijde na river, nedostaneš zaplaceno od hand, co by jinak callnuly). Prostě nebuď results oriented. ;)
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Aha, tak už jsem to viděl.

Moc se mi to nelíbí - předně - leadni turn sám, je to mnohem lepší proti spoustě různých hand co ti checknou behind, two pairy a lepší tě raisnou tak jako tak a do all-inu půjdete stejně, takže tam není rozdíl jestli uděláš c/r nebo lead. Ale ztratíš value ze spousty marginal SD ruk/draws které soupeř často checkne behind.

As played, nelíbí se mi raise size 20 na 60, dával bych alespoň 100 a snažil se maximalizovat value.

Samozřejmě all-in dorovnat, není o čem.
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Díky, postoval jsem to po špatné session ve které jsem podobným způsobem prohrál víc HU, tak jsem byl na vážkách jestli to jde hrát jinak. Postupem času (když jsem se prospal :D ) jsem usoudil že je blbost nejít do all inu.

Jinak nevím proč se ta handa zkonvertovala tak blbě, vykopíroval jsem ji z hemu a hodil ji na konvertor tady na PS, doteď šly handy vždy normálně ...