=== paddypowerpoker šťastné trenýrky ===

• pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692

15 párů šťastných paddypowerpoker trenýrek!

Přidejte se všichni k trenýrkovému šílenství! Paddy Power a PokerStrategy.com rozdávají nejdiskutovanější spodní prádlo letošního roku a i vy se můžete stát majiteli šťastných trenýrek!

Jak mohu vyhrát šťastné trenýrky?

1. Řekněte nám, proč právě VY nutně potřebujete takovéto trenýrky a kde byste s nimi nechali zvěčnit.

2. Pošlete svůj příběh do tohoto tématu do 26. srpna.

3. 15 uživatelů s nejkreativnějším a nejzábavnějším příběhem zvítězí.

Po skončení promo akce budeme kontaktovat vítěze a ti budou zároveň oznámeni v tomto tématu.
      Uživatel musí poskytnout platnou adresu nacházející se na území Evropy, na kterou poté zašleme šťastné trenýrky.

Poznámka: Berte prosím na vědomí, že paddypowerpoker může zasílat zboží pouze na evropské adresy, což znamená, že hráči, jejichž adresa se nalézá mimo Evropu, se nemohou této promo akce zúčastnit.

Získejte také $50 v Pozvěte přátele

Trenýrky máte, teď ještě peníze! Jakmile obdrží 15 výherců své šťastné trenýrky, budou mít šanci získat i $50 na své účty programu Pozvěte přátele. Jak na to:

1. Zašlete do tohoto tématu do 23. září fotografii korespondující s vaším příběhem (žádný photoshop prosím).

2. Na váš účet Pozvěte přátele připíšeme $50.

[COLOR=darkred][SIZE=16][B]Jak se staly šťastné trenýrky tak slavné?[/SIZE][/COLOR]

Pamatujete si na Euro 2012, že ano? Dánsko hrálo proti Portugalsku, když Nicklas Bendtner odhalil při oslavě gólu celému světu své šťastné prádlo.

Nesmíme také zapomenout na hvězdu boxu Derecka Chisora a jeho kouzelné trenýrky na vážení se před soubojem proti Davidu Hayeovi.

Přejeme všem hodně štěstí – nemůžeme se dočkat vašich příběhů!

Vytvořte si paddypowerpoker účet nyní![/B]
  • 104 odpovědí
    • FrostikCZ
      FrostikCZ
      Bronz
      Registrace: 08.06.2012 Příspěvky: 5
      trenýrek není nikdy dost a možnost získat trenky od Paddy Power poker se naskytne jenom jednou v životě :f_cool:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      na obycajnych sa mi vzadu robi rally pas. tak nutne potrebujem nejake stastne, ktore nebudu trpiet tymto neduhom.

zvecnit by som sa v nich asi nenechal, pretoze som tlste prasa a nerad by som kazil naladu ostatnym clenom fora. na druhej strane som za srandu, tak uvidime ;)
    • jezo08
      jezo08
      Bronz
      Registrace: 17.02.2008 Příspěvky: 29
      paddypowerpoker trenirky? to by som sa vyzliekal uz aj v kasine :D a zadarmo a mozno striezvy :D
    • Jekyll197
      Jekyll197
      Bronz
      Registrace: 31.07.2012 Příspěvky: 10
      Ja by som tie trenírky potreboval aby aj keĎ budem sedieť na záchode som si spomenul na poker, akurát s tou fotkou by bol menší problém :D
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      V septembri mam v plate toto:

a kedze pri tom pravdepodobne od strachu skoncim nejak takto:

tak sa urcite budu hodit nove trenirky.

Fotka v nich bude po stastnom pristati ak to prezijem, ako potvrdenie ze su naozaj lucky.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Přesunuto do kolosea, abyste to nepřehlídnuli ;) Už se těším na další důvody :D
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Dnes som bol u veštice a povedala , že ak nebudem nosiť paddypower trenírky , tak už v živote nevyhrám ani handu :s_cry:
    • sandokancz
      sandokancz
      Bronz
      Registrace: 23.01.2011 Příspěvky: 18
      jelikož spodní prádlo nenosím,tak by mě zajímalo,jak by mě slušely!Třeba se mě to bude líbit!
    • Huhukiller
      Huhukiller
      Bronz
      Registrace: 01.11.2011 Příspěvky: 144
      Skvělá akce ,akorát načas svoje poslední stixy sem hodil do koše po Red spade open jelikož můj svěrač nevydržel nápor suckoutů od dealerů na PS:AAvs22 board A3594 a bylo po trenkách.
      Takže se ptám ,jak lépe začít grindit mtt na paddypower než v laky trenclích od psgy.

Vzhledem k tomu že už tři roky sedím u pc a hraji mtt se moje postava začíná podobat panu Cibákovi,proto s fotkou radši nebudu nikoho děsit:)
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      Zajimava promoakce :D no nevim kdo co tady na to vymysli. Ale jedno je jiste,jedny si urcite zaslouzim ja =) a proc? Protoze jsem mladej,krasnej,inteligentni a zelena s bilou mi proste slusi :D :D :D :D
      A kde bych se s nimi nechal zvecnit,noooooooo treba u grindu u kompu :D
      Jen doufam,ze tu neni moc bukvicaku,aby ta moje fotka nakonec neplnila jinsi ucel :D :D :D :D :D :D

lol a par minut po tom co tu hodim tento post se mi rozezvoni telefon a vola mi nejaka zenska,ze pry dela pruzkum trhu,jestli vladnou slipy nebo trenyrky,tak to je fakt haluz :D :D :D (nebyl to nekdo odtud????)
    • DarkStark
      DarkStark
      Stříbro
      Registrace: 07.08.2011 Příspěvky: 95
      Baby budú zo mňa šalieť =) keď im ich ukážem . A este potrebujem nejake na treningy :)
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      kohout2912 původně napsal
      lol a par minut po tom co tu hodim tento post se mi rozezvoni telefon a vola mi nejaka zenska,ze pry dela pruzkum trhu,jestli vladnou slipy nebo trenyrky,tak to je fakt haluz :D :D :D (nebyl to nekdo odtud????)
      haha nebyl, ale je to pěkná shoda náhod :f_biggrin: napiš story, pak se vyfoť v paddy trenýrkách, jak děláš průzkum trhu a výhra je tvoje :D
    • azukaj
      azukaj
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 343
      Proč bych měl právě já vyhrát paddypowerpoker šťastné trenýrky? Těch důvodů je hned několik!

:club: Předně proto, že by je určitě měl dostat někdo, kdo na paddypowerpokeru hraje, a já jsem za poslední měsíc nehrál na žádné jiné herně víc než na paddypoweru.

:club: Další důvod je ten, že mám málo trenek, a navíc jsou všechny takové obyčejné a tyhle by se mezi nimi krásně vyjímaly.

:club: No a ten hlavní důvod, proč chci šťastné trenýrky, je ten, že mám neustále pocit, že mám smůlu častěji než ostatní, hlavně v preflop all-inech. A taky mám pocit, že to není jenom pocit, sice to může být jenom pocit, ale stejně mám pocit, že to není pocit, ale můj pocit, že mám pocit, že to není pocit, není vůbec rozhodující. Věřím, že tuhle trochu složitější větu každý z vás pochopí, protože poker hrají inteligentní lidi. Je to něco jako víceúrovňové pokerové myšlení - myslím si, že si soupeř myslí, že si myslím, že si myslí, že blafuju. Přesněji řečeno je to něco úplně jiného, ale zní to podobně. Zkrátka pošlete mi šťastné trenky a z losing hráče se určitě stane během chvíle winning hráč. Možná vám pak dám i nějaké to procento z výher, takže určitě neváhejte a vyberte mě.

A vyfotím se v nich pro vás, jestli mě vyberete? Tak určitě! Hned jak díky nim vyhraju ME WSOP, budete tady mít fotku! :f_cool:
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Tak PokerStrategisti, poslední 4 dny na napsání story! Keep it coming :f_cool:
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Proč bych měl právě já získat trenýrky?

:diamond: Hraju na Paddypoker

:diamond: Ještě nemam žádný pokerový oblečení (ani od PSGY, ani od herny), takže by to byl můj první úlovek a byl bych na něj náležitě pyšný. Už dlouho si představuji, že až budu mít svoje pokerové oblečení, tak že ho budu nosit na veřejnosti, ve veřejné dopravě, v parku, a to tak, aby ho každý viděl. Pravda, plán původně počítal s mikinou, nebo třičkem, ale to je detail. Představa je představa a neměla by se měnit jen proto, že místo trička dostanu trenky

:diamond: Trenky jsou základní oděvní vynález. Aby se člověk cítil konfortně a pohodlně, potřebuje především kvalitní trenky, a to ty od paddypower jistě budou! A já se chci cítit pohodlně!

:diamond: O trenky se dlouhodobě zajímám, mám tak přehled i o jejich historii. Věděli jste například, že trenýrky se začali prosazovat ve 30-tých letech 20 století, aby následně sváděli urputný boj se slipama? V roce 1930 se pak u první trenýrek zavedl příčný poklopec, který nám všem do dnes u některých modelů ulehčuje život? Já ano, já se o trenýrky zajímám!

:diamond: Trenýrky jsou neocenitelným módním doplňkem, jak vidíme na fotkách výše, proto bych se v nich rád nechat vyfotit, abych na ně moh balit holky!

---------------------
      A kde bych se nechal zvěčnit?

Ono to vyplívá z příběhu nademnou:

:spade: Rád bych se nechal zvěčnit na sérii fotek z každodenního života v Praze (jdu po ulici, jdu po parku, jdu nakoupit, sedim doma,...když budu mít zrovna hodně alkoholu v krvy tak možná i něco víc, co takhle půlnoční fotka u svatého Václava? Tu už ale slíbit nemůžu, to bude záležet na množství alkoholu). Zkrátka bych vytvořil fotku (nebo více fotek), které by dokumentovali něco ve stylu, že těmahle trenýrkama se chlubim na veřejnosti, protože je mam velice rád a chci se o ten pohled pokochat s ostatními obyvateli prahy. Určitě bych ozkoušel různá místa a vybrat ty nejefektnější a neodvážnější záběry z "každodenního provozu" :f_biggrin:
      Moje téma by tak bylo: "Jak nosím trenýrky v mém každodenním provozu bez kalhot". Myslim, že by to moh bejt originální námět.

:spade: Když na ty trenýrky sbalim nějakou slečnu, tak vám slibuju, že se s těma trenýrkama vyfotim i s ní. No neznělo by to u paddy parádně "Taky bys chtěl tuhle slečnu? Kup si naše trenýrky!". Vzhledem k mému talentu si ale nejsem jistý, jestli nějakou na trenýrky opravdu utáhnu, takže tohle předem neslibuju!
    • borunjan
      borunjan
      Bronz
      Registrace: 25.12.2009 Příspěvky: 30
      Zrovna dneska jsem si říkal, že by se mi hodily nějaké nové boxerky či trenýrky. Jako správný grinder však nemám čas a vyrazit do obchodu si nějaké koupit, takže toto je pro mě ideální příležitost, jak je získat bez námahy. Doufám, že to je dostačující důvod.
    • carasitto
      carasitto
      Global
      Registrace: 29.11.2010 Příspěvky: 226
      ja neviem ci by ste mi nemali poslat rovno dvoje.. a to preto lebo ked mi znovu po 8 hodinach hry nacipovany pacient doplati 60 blindov Pref AI so 73.. vo farbe tak to musel dat a neomylne ho to vytrafia tak mu jedne lucky gače natiahnem na hlavu..samozrejme tie ktore budem mat na sebe /nad prehanadlom este porozmyslam/ a vlastne.. druhe mi netreba.. tu zvysnu holu ric mu prilozim k tej hlave ovencenej gačami a hned som vyriesil aj tu fotku :D
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      @borunjan: ahoj,

vítám tě u nás na PokerStrategy.com... :s_thumbsup:

jak je možné, že jsi u nás registrovaný tak dlouho, dokonce máš platinu a toto je tvůj první post??? :f_o:

nechceš se nám představit zde: Představte se a pozdravte s ostatními!???
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      zdravíčko,

já potřebuju šťastné PaddyPowerPoker trenýrky hlavně na poslední lednový týden, kdy mě čekají státnice a snad i úspěšné zakončení krásných a prochlastaných studentských let, potom už si snad budu moct změnit nick na Ing. Mike.... :f_biggrin:

mimo jiné by se mě určitě hodily i při grindu na Paddy a při moderování zdejších příspěvků, protože jistě sami uznáte, že poslední dobou je to k pos*ání..... :f_biggrin:

GL :P